Tusen takk for at du har skrevet under.

Til nå er det 5 467 som har skrevet under:

Studentkravet.no - hovedsiden

Eksamensdato Navn Studie
.
.
.
.
.
10.06 Christine Økonomi og administrasjon
19.06 Eirik Tranvåg medisin
18.06 Silje Johnsen Sykepleien
18.06 Kamilla Jacobsen Sykepleie
12.06 alexander simonsen medisin
08.06 Stian Nesje Lindvik Marinteknikk
18.06 Jorunn Viken Lefstad Sykepleierutdanningen, HiST
12.06 Karoline sosialantropologi
03.06 Martin Skotte Flø Siviløkonom
20.06 Karina Kleiven Medisin
08.06 Randi Sætre Kjemi- bachelor
19.06 Stephan Blom Faglærer i kroppsøving og idrettsfag
10.06 Karl Johan Hauge økonomi
02.06 Morten Birkelund Nautisk v/maritim Fagskole Bergen
23.05 Simen Rasmussen Årsstudium i matematiske fag
18.06 Knut Stokkebryn Sykepleie
18.06 Natalie Breistrand Sykepleien
19.06 Thomas Vestgård Medisin
09.06 Beate Larsen Kjemi
8..6 Sissel Algrøy Marininginør
16.06 Helene S. Sandø Økonomi og administrasjon
18.06 Jannike Ødegård Sykepleie
08.06 Christoffer Overvåg Maring teknikk, HiB
12.06 Manjit Kaur Allmennelærer
15.06 Magnus Nilsenn Haugland Økonomi
18.06 Marita Løkken Sykepleie
18.06 Lasse Gulling Sabel Økonomi & Administrasjon på BI
28.05 christina grimstad allmennlærar
18.06 Veronica Vik Olsen Sykepleie
19.06 Erica Hove Medisin i Bergen.
16.06 Kristine Seilet Lærer
11.06 ida stubmo varehandelledelse
19.06 Camilla Vaim Hellebø medisin
18.06 Øyvind Fredriksen Sykepleie
15.06 Eldbjørg Njøs Førskolelærer
12.06 Inger Eline Eriksen Rettsvitenskap
11.06 Hanne Alme Årsenhet realfag
08.06 Trond Ruud Automasjon
18.06 Remi Eilif Karlsen Sykepleie
18.06 Eirin Medisin
26.06 Ingrid Eide farmasi
05.05 Elisabeth Tholo Sosialantropologi
11.06 Bente Cecilie Andorsen Dataingeniør
19..6 gunnhild bergsteen medisin
18.06 Ragnhild Feldt Enger sykepleie
3..6 heidi hundseth sykepleie
19.06 Sissel N. medisin
15.06 kjersti svarteberg førskoleutdannning
17.06 Wiebke Sivertsen Medisin ved UiB
23.05 Therese Nymoen Marketing and Management Communication
19.06 Frida Karoline Sando Medisin
10.06 Camilla Ruud 5-årig Lærerstudie i språk v/ NTNU
09.06 Benedikte Jørstad Forretningsjus
05.06 Katrine Jensen utviklingsstudier
08.06 Pål Torgersen elektronikk hio
07.06 Henrik Eikeland Sivilingeniør
18..6 Marte Elise Store Sykepleie
06.06 Vegard Flovik teknisk fysikk, NTNU
18..6 Helen Sæther Sykepleie
19.06 Gisle Lund Rønnebu sykepleie
03.06 Trine Arnesen sykepleie, bachelor
17.07 Camilla Fay Medisin
15.06 Jone Fuglestad Sykepleie
05.06 Kristian Eide Siv.ing
15.06 Jeanette Engdahl Sykepleien
10.06 Stian Sonerud Økonomi
10.06 Pål Wulff Økonomi og Forretningsjus
16.06 Sandra Zerajic Odontologi
12.06 Tobias Rønneberg Kjemi
10.06 Ruth Hals Karlsen fiolin - pedagogikk
09.06 Dag Avlesen Finans
16.06 Solveig Borgersen Sosialt arbeid
12.06 Ane S Bakken radiografi
11.06 Morten Andreas Lie Varehandels ledelse BI
27.05 Aino Thormodsen Generell studiekompetanse
09.06 Monica Sosialt arbeid
19.06 Charlotte Larsen Ness Medisin
12.06 Hans Olav Ødegård Allmennlærer
18.06 christer medisin
16.06 Lael Aprieto Realfag
09.06 Heidi Johansen Organisasjon og Ledelse
19.06 Siv Helene Eriksen Medisin
19.06 Mona Sœle Kongsvik medisin
06.06 saharla sykepleier
11.06 Birgit Hauge Kostøkonomi,ernæring og ledelse
15.06 therese helse
15.06 Sonja Hagevik Jus
17.06 Alina Klemetsen NHH
16.06 Magdalena sykeplie HIST
05.06 Christine Dalseth sykepleien
18.06 Stine Flor Kjøren allmennlærer
11.06 silje aasen sykepleie
08.06 Lena Adcock økonomi og administrasjon
10.06 elin nordisk
10.09 Malin Viken Almennfaglig påbygning
15.06 Hege Solheim Førskolelærer
4..06 Hege Huseby Visuell kultur
04.06 kathrine bækvold sykepleie
06.06 Merethe Hansen Produktutvikling og produksjon
18.06 Shruti Profesjonsstudiet medisin
17.06 Øyvind bøadm
11.06 Anders Haug Buvik Bachelor i varehandelsledelse
11.06 Ane Nysveen Hellum Markedskommunikasjon
19.06 jorunn seldal revisjon
16.06 michael karlsen økonomi
27.05 Linda Sakariassen sykepleien
19.07 Kristine Stuberg Mater of Philosophy of Comparative and International Education
02.06 magnus gudbergsson MATteknologi
16.06 Maria Førskolelærer
04.06 Jon Dahl Tveter Pedagogikk
05.06 lasse hansen økonomi og ledelse
11.07 Linda Therese Stadeløkken Påbygging til generell studiekompetanse
10.06 Hanna Tranås Statsvitenskap
20.10 Solveig Thale Selland almenn påbyggning
12.06 Anita Synnøve Aanby Radiografi
05.06 Marcus Trygg Solberg Sivilingeniør, Teknisk kybernetikk
12.06 Hallgeir Sjåstad psykologstudiet
08.06 maja karoline håker økonomi og administrasjon
15..6 Ole Medisin
11. Lene realfag og ingeniørutdanning
03.06 Marianne Halvorsen barnevernspedagog
25.06 Lone Bertheussen Sykepleie
12.06 Tonje Kristoffersen Førskolelærer
10..6 Lotte Kildeborg Markedsføring
11..0 Stine Magnussen
10.06 Ida Amalie Svensson Kultur og Ledelse v/ BI
06.06 Øystein Blixhavn Teknisk Kybernetikk
06.06 Schanche, Trygve Lindahl Materialteknologi
20.06 Frank Alexander Aarø Musikk
15.06 Line Grafisk design
18.06 Marte Solfjeld sykepleie, trondheim
18.06 Linn Beck sykepleien
08.06 Liv Ingstad Hertzenberg Økonomi og Administrasjon
18.06 Mathilde Medisin
05.06 Sigrid Sunde Beinset allmennlærer
18.06 Bengt Erland Kauserud økonomi
17.06 Mads Rønning Økonomi
10.06 Åse Almås Sykepleie
10.06 Remi Håverstad Bedriftsøkonomi
18.06 Anita Stamnsve sykepleie
17.06 Randi Røssaak musikk
18.06 Carl Jørgen Johannessen NHH
09.06 Stefan Forbergskog sykepleie
17.06 Marianne Arnesen Medisin
05.06 Torunn Rosenberg Aulie Almennlærer
18.06 Cathrine Arnøy sykepleie
06.06 Melike Leblebicioglu Medievitenskap, uio
09.06 Alexander Wagstaff Jus
02.06 Nina Sætre Almennlærer
05.06 Jon Sverre Stene Bygg og Miljø på HiST
16.06 Heikki Sørum Kjemi
12.06 ann helen valderhaug jus
11.06 marianne aasen allmennlærer
05.06 Ramona Halvorsen vernepleieutdanningen
15.06 Susanne Hansen Økonomi og ledelse
05.06 Ida-Magrit Lindstad vernepleieutdanningen
10.06 Monica Ødegård mekatronikk ingeniør
17.06 Fredric Madsen NHH
20.09 Line Reisjå Sykepleie
20.05 Oda Aksnes Hagen Engelsk årsstudium
18.06 Andreas Wibe Jacobsen Medisin
07.06 Umera Noshin Chaudhry ingeniør
18.06 Annabel Hansen sykepleie
09.06 Hilde K. Nygårdseter Allmennlærerutdanning
05.06 Thea Thingelstad Eeg geografi
11.06 Andreas Laland Ekeli Bachelor i sykepleie
08.06 Christine Pedersen siviløkonomi
16..6 Ålov Nybrott påbygging
12.06 Aila Marge Varsi Balto utviklingsstudier
18.06 Anneline Laupstad Turisme og Reiseliv
29.05 Lene Iren Karlsen Revisjon
25.05 Ida Eide Reiseliv
19.06 Elizabeth Bentsen odontologi
9..06 Tone Singstad sykepleie
08.06 Tine Førskolelærer
08.06 Oda Odland Nordstrøm jus
05.06 Silje Wærøy sykepleier
15..6 vilde berntsen den norske balletthøyskole
18.06 Siri Bergundhaugen sykepleie
18.06 katrine østby langfjæran bachelor i sykepleie
18.06 Anette Cvijanovic Master i politikk og samfunnendring
17.06 Malin Tørrisplass Biologi
11.06 Fredrik Andreas Bendiksen Fysioterapi
18.06 Glenn Bertelsen Medisin
07.06 Linda Gjerde samfunnsgeografi
18.06 Linda Skretting Økonomi
18.06 Jan Lyngaas Holsæter Sykepleie
18.06 Hanne Torseth sykepleie HIST
08.06 sissel schjølberg halse språklig kommunikasjon
.
15.06 Julie Sivertsen sykepleie
08.06 carl-magnus flatner maskiningeniør
18.06 Sølvi Jensen Sykepleier
16.06 susanne melby økonomi og administrasjon
10.06 julie floberg mmarkedskommunikasjon
18.06 Guro Opdal Sykepleie
12.06 Marlén Hansen rettsvitenskap
20.06 Tore Salte medisin
18.06 Anne Ree Sykepleie
19.06 Piera Lavra O L Balto medisin
04.06 Ida Amundsen Bachelor i barnevern
25.05 Trond Ivar Bækken kulturstudier
06.06 Bernt-Johan Bergshaven Teknisk Kybernetikk NTNU
05.06 Anders Garmo Teknisk kybernetikk NTNU
06.06 Runar Andersen Statsvitenskap
17.06 Karianne Kiær Kaikonen Allmenlærer
10.06 Eline Faksvåg Reite Sykepleie
10.06 Lars ingeniør
19.06 Øyvind Sandal Elkraft
05.06 Mari Lie Arntsen Geofag og Petroleumsteknologi
11.06 Ingunn Almås Førskolelærer
18.06 Hege I.Feragen Sykepleien ved HiST
27..5 Elise Birkeland Tegnespråk
27..6 Elise Birkeland
15..6 Ingvild Lund Sykepleie
15..6 Benedicte Beccer Brandvold statsvitenskap
04.10 John Freddy Jakobsen Multimedieteknologi
05..6 Martyna Checinska Psykologi
05..5 Martyna Checinska Psykologi
11.06 Hanh Ngo Aktuar
18.06 Kari Kyllo sykepleie
25.06 Susann Andreassen Kreativitet, innovasjon og forretningsutvikling
05.06 Lars Arthur Johansen Materialteknikk offshore
27.05 miriam laumann spes ped
08.06 Liv Marit Grude allmennlærer
05.06 Morten Nygren Elektronikk på NTNU
18.06 Mona Lindsetmo Jønvik Journalstikk på Norges Kreative Fagskole i Trondheim
18.06 Wenche Sykepleie
12.06 Tone Vongraven sykepleie
18.06 Ane Skeie Hermansen Sykepleie
9..6 Malin Martinsen kunsthistorie
12.06 Aina Øverås Skott Materialer, energi og nanoteknologi
11..6 Julie Bredal markedsføring på BI
02.06 Lise Strandvik Sykepleie
18..0 Lene Sykepleie
08.06 ingeborg henriksen litteratur
18.06 Janne Isaksen Sykepleie
18.06 Marcus Sandersen Sykepleien
29.05 Wiktor Olaisen Samfunnsøkonomi
05.06 Mimmi Irene Båtnes Bygg og Anlegg
19.06 viviann wike sykepleie
16.06 Torbjørn Askevold Religion og samfunnsfag
12.06 alexander halsen lærerskolen Hist
16.06 Vidar Nilssen Almenn bygg
19.06 sondre idrett
25.05 Erik Wibe Samfunnskunnskap
18..6 Siv Heidi Griegel sykepleie
11.06 Charlotte Wahlquist Førskolelærer
10.06 Jeppe Finans
18.06 Mads sykepleie
15.06 Jonas Holmqvist Utviklingsstudiet
10.06 Håkon Berge Finans, BI
10..6 maria ulvestad kultur og ledelse
18.06 Ann Cathrine Sverkmo Sykepleie
18.06 Marthe Christin Aavik Sykepleier
08.06 Anne-Lise Allmenlærer
12.06 Håkon Beckstrøm Kjemi ved UiO
18.06 Ellen Hals Fysioterapi
15.06 Anette Furnes Brendjord Musikkvitenskap
11.06 Anneline Åsheim Økonomi
05.06 Sophia Medisin
18.06 Eline Eithun sykepleie
04.06 Sondre Bråten Samfunn og idrettsvitenskap
17.06 Mona Sæther norsk,historie og matte
18.06 Hanne Karlsen Bachelor Sykepleie
18.06 marthe karlsen sykepleie
18.06 Lina Marie Hauge sykepleie
10.06 Ine Aurbakken Gjedebo Internasjonal markedsføring
18.06 Sigrid Krogh Sykepleien, HIST
18.06 Siri Idland Sykepleie
08.06 Malin Engeseth Lektor og Adjunkt
12.06 Kristoffer Rettsvitenskap
20.05 Audun Bakkevoll Lektorprogrammet i språk og samfunnsfag
18.06 Margaret Ness Sykepleie
08.06 Ole Henrik Wahlquist Mediekunnskap
20.05 Astrid Josefine Eide Musikk
06.11 Jannike Vold offentlig adm og ledelse
11.06 navnSiri Sollund Hegsbro Markedsføring på BI
18..6 mari nordbotn sykepleie
18.06 Hilde Frogner Bøen Sykepleie
06.11 Tuva Eikås industridesign
12.06 Mona Røsdal sykepleie
18..6 Maren Nyrud sykepleie
12.06 Guro Tveit Kjemi (bachelor)
18.06 David Mertz Sykepleie
18.06 Stine Mathisen Sykepleie (HIST)
8..6 Marie Statsvitenskap
03.06 Ingrid Bergem Sand Europakunnskap
12.06 Amira Jemmali Flerkulturelt barnevern (bachelor)
07.07 Adrian Olsen Bygg ingienør
16.06 Jim Frode Hoff Medier og Kommunikasjon
09.06 Kristian Fredrik Gonzalez statvitenskap
18.06 Torstein Sande Sykepleien
04.06 Maria Holtesmo Sykepleie
22.06 Reno Hansen økonomi
05.06 Therese Kamp sykepleien
08.06 Ingrid Straum førskolelærer
18.06 Ramona sandø sykepleie
10.07 Fredrik Halvorsen Ingeniør Elektronikk
18.06 lisa sykepleier
03.06 Rikke Holter-Schöyen Ökonomi og administrasjon
04.06 Petter V petroleum ingeniør
12.06 elisabeth alkanger vo/realfag
04.06 Marie Stensby Bakken sykepleie
18.06 Elise Wevang sykepleien, HIST
03.06 Jon Lande Dataingeniør, Gjøvik
05.06 Marte Foss Tveiten arkeologi
19.06 Agathe Geografisk Informasjonssystemer
19.06 Ingrid Eilertsen Sykepleie
19.06 Kjersti Gram Lindstad Sykepleie
10.06 Robert Langørgen Markedsføring BI
18.06 Maja Røv Thomasgård Sykepleie,Hist
12.06 Alexander Leirvåg Materialer Energi og Nanoteknologi
14.06 Silje Fløtnes Hansen Fiskehelse
12.06 Henrik Sønsteby Nanoteknologi
12.06 Håvard Svanes Bertelsen Materialer, Energi og Nanoteknologi
01.07 Anine Marie Stiansen Psykologi
05.06 Lena Skavlan Myhre allmenn litteraturvitenskap
12.06 tendresse walengo allmen
19..6 Stine Johansen Bachelor i sykepleie
10.06 Eirik Arlov Sykepleie
12.06 Annette Tandberg Husøkonomi og serviceledelse
13.06 Aleksander Nordnes Busniness og it
16.06 Gry-Astrid Sivertsen Økonomi og ledelse
12.06 Linn Korgerud Kjemi
25.05 Eivind Lie IT-støttet bedriftsutvikling
12..6 Yvonne Meiler Bioingeniør
18.06 Lillian Løfshus Sykepleien v.Hist
06.06 Anders Pettersen Bachlor sykepleie
19.. Gøran Hopsø Dalum Software Design
06.06 Tore Norheim Hagtun Teknisk Kybernetikk
12.06 Mari Lyn Selmadatter studieEnergi og miljø, Ingeniøravdelingen
05.06 Frank Talberg It-støttet bedriftsutvikling
18.06 Christine Gjølme Sykepleieutdanningen HiST
18..6 Sissel Rasmussen sykepleie
18.06 Cecilie M. Strand sykepleien
18.06 connie rekdal sykepleie
15.06 Linn Merete Aftreth sykepleie
19.06 Marthe Ingeborg Hammer SYKEPLEIER
25.05 Odd Roger Langørgen IT-støttet bedriftsutvikling
18.06 Sissel Lian Sykepleien
12.06 Ellen Ekholt Ingeniør ved HiO
05.06 Katrine Elida Aaland Master in Higher Education
05.06 Nadir Trujillo Engelsk, UiB
09.06 Kjersti Kultur og Ledelse
11.06 Lise Tangen Økonomi og administrasjon
27.05 Ingrid Åmellem celle- og molekylærbiologi
06.06 Morten MTTK
29.05 Monica Asphaug Barnevernspedagog
10.06 Camilla Aasan varehandelsledelse
15.06 Kamilla sykepleie
12.06 Frank Bolstad Ingeniør
12.06 Frank Bolstad Ingeniør 2 år
09.06 Helene Aardal Gangsøy matematikk
09.06 Mette Thomassen Førskole
04.06 Vibeke Aasnes Hansen statsvitenskap
05.06 Elias Aamot Lingvistikk
11.06 Inga Anita Vasara Sykepleie
04.06 Jenny Borgedal Moen statsvitenskap
03.06 Tore Betten Elektro
04.06 marita bioingeniør
09.06 Katrine Gullhav Hansen fysioterapi
03.07 hinnah Awan ingeniør frag
12.06 Mathias Berg Fysikk ved UiO
18.06 Ingrid Renli Ergoterapi HIO
08.06 Hanne Språk
11.06 Trude Anita Stene kostøkonomi, ernæring og ledelse
18.06 Nina Sundeng Furholt sosialt arbeid
21.06 Herbjørn Jakobsen PELU
09.06 May-Liss Ødegård vernepleie
05.06 Lars Christian Økland Film og Tv-produksjon
10.06 Marthe Alme markedsføring
09.06 Kristinr Bach Rygnestad Allmennlærer
09.06 Silje Melum Allmenlærer
03.07 Elisabeth Sævareid Maskin ingeniør
20.05 Marte Hedenstad Litteraturvitenskap
22.05 Stine Storvik Rettsvitenskap
19.06 Kristoffer Svendsen Økonomi og administrasjon
17.06 Ole Hoksnes TV-teknikk
08.06 inger gutterud system engineering
05.06 brit randi grønningen bachelor i kybernetikk
26.06 tonje økonomi
25.05 Ane Marte Foto v/ Norsk Fotofagskole
15.06 Hilde Moseng Dahlseng studiespesialiserende
29.06 Monica Arntzen Almennlærer
10.06 Anastasia Fedotova Økonomo
16.06 Aydin Dadfar medisin
01.06 Therese Kjærnet Samfunnsøkonomi
19.06 Anne Marit Løkken Walter Medisin ved UiO
05.06 Line Teigen Døssland Industriell kjemi og bioteknologi
15.06 Kyrre Håkon Aune Forland medisin
19.06 Karoline Hanserud Medisin
04.06 Dina Aspen industriell økologi
13.06 Sandra A. Jakobsen Bjørknes privatskole
05.06 viji elektro
15.06 Fredrik Lund IKT
26.05 Kristin Juss og Ledelse
17.06 Håkon Mikro og nanoteknologi
10.06 Henriette Øk.adm
05.06 Maria Nyheim Holvik Faglærer i drama ved UiA
17.06 Ane Lundeby Haagensen Studiespesialiserende
18.06 Jostein Gultvedt Siv. Øk. NHH
10.06 Beate Fossem bachelor revsjon
12.06 Dennis økonomi
08.07 Gunnar Kaus Allmennfaglærer
08.06 Christian Einvik Siviløkonomi
11. Kjetil Myklebust Idrett, fysisk aktivitet og helse
18.06 Alexandra Blendberg Sykepleie
08.06 Viktoria international business
12.06 Pernille Fotografi
08.06 Marianne Krosby allmennlærer
12.06 Elisabeth Retteraasen Fotografi ved NKF
17.06 Runar Grepstad Dataingeniør
28.05 Silje Osland Studiekompetanse
12.06 Mari Wallin Allmennlærer
10.06 Anders Sætre Torp Bygg Teknisk fagskole
08.06 Pål Remme Bioteknologi
03.06 Silje Karlsrud faglærer i kunst og håndverk
03.06 Daniel Heggelid-Rugaas Historie
01.06 Camilla Berg juss
17.06 Anders Utbø Sakseid Økonomi & administrasjon på NHH
15.06 Linn-Therese Solbakken Sosialantropologi
11.06 Odd Anders Ingebretsen Andvend data
19.06 Tina Førskolelærer
20.12 Jens-Fredrik Nakken Psykologi
12.06 kathinka magnus arkitektur
11.06 Tuva Lundeby Haagensen veterinærmedisin
03.06 Andrine Vold Fangberget Spesialpedagogikk, Bachelor
26..6 Elin Johannessen reseptar
10.06 Anja.A.Bilben VG2 Helsearbeiderfaget
10.06 Caroline Selfors Markedsføring
10.06 Kyrre Hasås Toresen Medisin
19.06 Camilla Tunes Medisin
02.06 Jeanette Karlsen Førskolelærer
19.02 Dilek Karaca medisin
02.06 Stian Juell Sandvik Historie
17.06 Linda Kversøy Sosialt arbeid
09.06 Kaja Berger almennlærer
19.06 Irene Flønes Medisin
9..06 Linda psykologi
03.06 Hilde Rau Heien Bioteknologi
19.06 kamilla løvås Sykepleier 2år
04.06 Thomas Østgulen Sivilingeniør
19.06 Therese Hansine Schultz Sykepleier 2år
18.06 Helle-Marie Fossum sykepleie
15.06 Torstein Løwe Avionikk
15.06 Jens Martin Lundskog Halvorsen Avionikk
05.06 Eline Gimse sosialt arbeid
06.06 Aina-Elin Karlsen Sivilingeniør i kjemi og bioteknologi ved NTNU
17..6 Caroline Pisani Kunsthistorie og realfag
12.06 Mats P Ingeniør
03.07 Merete Vold HMS- ingeniør
22.06 Ingrid Tangstad Film- og Tvproduksjon
12.06 May Britt Aune jus
04.06 Kristine Johnsen Bachelor i Hotelledelse
02.06 Ingrid Ådnanes Rekve geografi - NTNU
26.06 Christiane Edvardsen Farmasi
02.06 Karsten Andreas Kvistad kjemi
10.06 Mariann Ratama Økonomi og Administrasjon ved Handelshøyskolen BI
20.05 Thomas Wahl Økonomi og Administrasjon
04.06 Marte Lohne sosialantropologi
03.06 Christian Moen Fjære Psykologi
10.06 Camilla Markedsføring
19.06 Eli Anne Skaaraas Sykepleie
03.06 Thomas Langeland Jørgensen Master in Public Administration
05.06 Martine Sos.ant
06.06 Victoria Lindbak Sonans
16.06 Unni Blokhus Sosialt arbeid, HISF
05.06 Lasse Juliussen Globalisering og Utvikling
24.05 Synnøve M Skaar Sammanliknande Politikk
3..06 Halvor Wold Elektro Ingeniør
29.05 Pål Tønnessen Politisk økonomi
16.06 pernille hveding interaktivt design
16.06 julie dalen holmøy interaktiv design
18.06 Helle Ulvestad Medium og Kommunikasjon (vgs)
16.06 Erik Berg Solheim E-Business
20.06 marius haug skogekker økonomi
10.06 Ingvild Flaten Bjørgo Bachelor i sykepleie
20.11 André Flakke BFY
19.05 Anita Rowe Førskolelærer
06.05 Tor Davidsen Bachelor i sosialt arbeid
17.06 ida kristine olsen sykepleie
17.07 ida kristine olsen sykepleie
11.06 Runa Kleiberg Lektorutdanning i fransk
02.06 Fredrik Asmaro Psykologi
10.06 Anette Odlo Journalistikk
12.06 Torgeir Allmennlærer
19.06 Lisbeth R. Myhren Sosialantropologi
11.06 Anders Ravn-Nilsen Skuespiller
11.06 Anita Haraldsen Lektor og Adjunkt Ptogrammet
12.06 Marte allmennlærer
04.06 Kaia Jenssen Industriell Kjemi og Bioteknologi
15.06 Merethe førskolelærerutdanning
11.06 Ylva Christiansen Sundt juss
03.06 Marius Laache Sosialt Arbeid
11.06 Tonje Kristiansen 5-årig lektorutdanning med master i fransk, NTNU
05.06 daniel Kvien Barnevern
05.06 Kristina M. Støvik Barnevern
05.06 Stine Paulsberg Barnevern
15.06 Øystein Håland Film
03.06 Magnus Lutnæs Aas Film-og fjernsynsvitenskap ved HiL
18.06 Dani Steinhoff Almennfag
18.06 Monika Kleveland allmennfag
18.06 Linda Alexandra breivik Allmenn fag
19.05 Camilla Kårbø Pedagogikk
12.06 Angelika psykologi
29.05 Ida T. Bakken Sosialt arbeid
17.06 Lian Uk Van Almenn Bygg
26.05 Ronny taipale Ingeniør Maskin
30.05 Ida Waagø arkitekt
04.06 Åshild Petroleumsteknologi
11.06 Jeanette Sandvik juss
27.05 Silje Pedersen Sykepleie
17.06 Charlotte Haugland Sykepleie
12.06 Inger Røsand Juss
11.06 Synnøve Radiografi
06.12 Lene Lithun Teknisk Realfag
03.07 Lisa Flage HMS ingenør
15.06 Ramona Wenaas Allmen
22.06 Julie B. Tøllefsen Sosialantropologi
22.06 Marthe Emilie Mandal Igesund Film og tv-produksjon ved UiB
06.06 Mari Skatvold Industriell design ved NTNU
02.06 Anja Hebraisk
12.06 Veronica Sæther sykepleie
19.06 Ane teater
04.06 hanne loug komtek
12. Sindre Haslene psykologi profesjon
05.06 Magnus Haug Datateknikk
17.06 Ragnhild Øye førskolelærer
22.05 Agnete Børresen reiseliv
09.06 Terje Ekrene Vik Kultur og ledelse ved BI
04.06 Siri O. Kvalø Sosialantropologi og Afrikastudier
08.06 Lene Magelssen helseledelse og helseøkonomi
08.06 Linn Allmennlærer
17.06 Mats André Andersen NHH
11..6 Elin Hovden odontologi
12.06 Marte Sønstevold Juss
09.06 lars christian steen jus
09.06 Ragnhild Øvergaard Jus
12..6 Siri Bakke Juss
11.06 Eva Haugen Øye Rettsvitenskap
11.06 Tarjei Almestad Master i Rettsvitenskap
18.06 Oda Moen Tjørstad studiespesialisering
12.05 Cathrine Sykepleie
11.06 Linda Sandqvist Myklebust Juss
16.06 Ida Skutbergsveen Utviklingsstudier
05.06 Anne ergoterapi
16.06 Helene Petersen-Sveen Bachelor sosialt arbeid, Høgskolen i oslo
10.06 Eystein Rettsvitenskap
09.06 Bjørn Helge Sandblåst mastergrad i rettsvitenskap
04.06 Randi Salicath Reiseliv
02.06 Leif Kielland Musikkvitenskap
28.05 Marie Kristiansen sosiologi
04.06 Camilla Refsland Statsvitenskap
11.06 Line Ringsøy Johnsen Jus
28.05 Alexander Martinsen Dataingeniør
12.06 Stian Langeland Olsen Ingeniør
23.11 Oskar Nøkling Jus
28.05 Magnus Forsberg Jus
12.06 Kristin R.Yndestad Folkehelse
11.06 Silje Kringeland Foto
10.06 Eiren Skare Førskolelærer
10.06 Eivind Oftebro Teologi profesjon
09.06 Marte Vingelsgaard filosofi
05.06 Torkil Vederhus Matematikk, Informatikk og Teknologi
18.06 Line Kullmann Bjartan medisin
02.06 Kethlin Tengesdal Forretningsjus på BI
09.06 Trond Helge Hanssen vernepleie
16.06 Britt Sagen Larsen Sykepleie
09.06 Runa Kristin Vedvik Førskolelære
04.06 Anette Moe Mek Forkurs ingeniør
10.06 Hege Oroszko Radiograf ved Høgskolen i Oslo
12.06 Per Olav ingeniør
10.06 Hans Marius bedrifsøkonomi
12.06 nicole anne garlid sosialt arbeid
12.06 Hanne Jus
11.06 Anette G.H. sosionom
12.06 Solfrid Meisler Faglærer i Kunst og håndverk
04.06 Maren Lindseth Pettersen 5-årig lektorutdanning med master i språk.
08.06 Maria Moxness Vollmo Allmennlærer
15.06 Gaute Tekst
03.06 Bernt Isak Wærstad Musikkteknologi
10.06 Tove Steenslid førskolelærer
12.06 Janne markedsføring
10.06 Kristine Veraas Pedagogikk
04.06 Anders Anfinsen Siviløkonom
10.06 Helene Jäger Pedagogikk
31..5 Mats Andre Albertsen Idrett
06.06 Ivo IT og Informasjonssystemer
28.05 Henriette Oseth Førskolelærer
25.05 Cathrine Bugten Førskolelærer
02.06 Kaja Taugbøl Digitale medier
06.06 Maja Energi og Miljø
17.06 Knut Sindre Åbjørsbråten Privatist
14.06 Solveig Melå Konfliktstudier
10.06 Toril Søberg Førskolelærer
04.06 Yngve Aarland sivilingeniør marin teknikk
08.06 jannikejekthammer allmennlærer
08.06 Stine Marie Grythe Førskolelærer
05.06 Ida Ulimoen Myhre Industriell økonomi og teknologiledelse, NTNU
26.06 Bjørnar Mæland Spilldesign
05.06 Torgeir Bull Animasjon i Volda
05.06 Anne Marie Frøysa Sosionom
11.06 Linn-Therese sykepleien
15.06 Urd Vindenes Medisin
15.06 Maiken Gribbestad Mo Medier og Kommunikasjon
17.06 Joakim Haugen IKT
19.06 Liv Jorunn Sellevold soialt arbeid
10.06 Max Esperum Bachelor i Entreprenørskap ved Handelshøyskolen BI
16.06 Britt Alice Helset Allmennlærer ved Høgskulen i Volda
10.06 Magne Krog Nilsen Entreprenørskap ved BI OSlo
09.06 Beate Strand Allmennlærer
08.06 Liv-Inger K.F allmennlærerutdanningen
11.06 Anders Føll Førskolelærerutdanning ved HiNT
10.06 Eugenia Krogsvold Markedsføring
05.06 Susanne Johnsen Nygård Frisør
12.06 Ketil Inge Hovdal Økonomi og administrasjon (NHH)
08.06 Kaja Lid Musikkvitenskap
04.06 Jo Andreas Nordli Psykologi
08.06 Marianne Vernepleier
20.13 Adrian Beichmann Siviløkonom
12.06 Terje Lund MultimedieTeknologi på (HiNT)
10.06 Caroline Grotle Økonomi og administrasjon
04.06 Tore Østgård Jensås Teknisk Geologi
10.06 Vegard Woll Jørandli Realfag
18.06 Marit Solhus odontologi
09.06 Johnny Amundsrud Kultur og Ledelse ved Handelshøyskolen BI Oslo
03.06 Olav Lærerutdanning
09.06 Linn Gauthun Idrett Grunnfag
10.06 trine stefferud økonomi & administrasjon
08.06 benedicte lie jus
12.06 Camilla Fostenes Petroleumsteknologi
05.06 Arvid eriksen Sivil Ingeniør Bygg og Miljøteknikk
18.06 Are Skullestad Bjørkgård Master i økonomi og administrasjon
18.06 Marte Morken Høyland Fysioterapi
10.06 Tone Økonomi og administrasjon
11.06 Marita Sandvoll Internasjonal Kommunikasjon ved HiØ
12.06 Ida Ingebrigtsen Bachelor i Sosialt Arbeid
17.06 Ida Okstad Vie Fysioterapi
04.06 Petter Røe Nåvik Sivilingeniør Bygg og miljøteknikk
04.06 Helene Hoff Phs
18.06 Marte Restaurant og matfag
18.06 Henriette Cecilie Jodal Medisin
03.06 Oda Marianne Sægrov Statsvitenskap
03.06 Monica Markussen Barnevern
03.06 Bendik Svendsen økonomi og administrasjon
02.06 Ann-Marie Younger Reiselivsledelse
02.06 Tiril Teknologi, organisasjon og læring
05.06 Siri McCarthy Engelsk
16.06 Julian Adelstein Hoika allmennfag
16.06 Tormod Nedrebø Allmennfag/realfag
11.06 Stine Flusund informasjonsvitenskap
16.06 nina Førskolelærer
03.06 Liillianne Valderhaug Sosionom
06.06 Svein Halvor Halvorsen Master i matematikk
06.09 malin p. solberg siviløkonom 4.år
9..6 Kine Renate Floen integ. lektor matte
09.06 Ingunn Leirset Berg Allmennlærer
29.06 Lilian Strand siving kjemi
16.06 Stine Bredeveien Pedersen økonomi og administrasjon
04.06 alexandra redisch psykologi
10.06 camilla schjalm biokjemi
15.06 Inger Lind Helgesen barnevernspedagog
02.06 Sindre Benonisen Nye Medier
09.06 Alexandra Industridesign
12.06 Kai Økonomi
05.06 elisabeth barnevernspadagog
12.06 Tina Jacobsen Økonomi og ledelse
12.06 Sandra Heier Evensen Fotografi
10.06 Stine Carlsen Medier og Kommunikasjon
11.06 Torgeir Andorsen Markedskommunikasjon
08.06 Mia Vujovic Markedskommunikasjon
27..7 Lena Melanie Steinhoff medisin
11.06 Raymond Molnes Idrett, fysisk aktivitet og helse
03.06 B.O. Fjellestad Økonomi og Administrasjon, Siviløkonomstudie ved UiA
10.06 Atle Handeland Idrett, fysisk aktivitet og helse
11.06 Stian Elstad Markedsføring
02.06 Kjetil Villse Arktisk Kulturkunst
09.06 Ragnhild Jus
07.06 Erik Johannes Forsmo Teknisk Kybernetikk, NTNU
16.06 Thor Ivar Nygård Landmåling og eiendomsdesign
12.06 Håkon Stalheim Meldahl juss
12.06 Tone Solhaug Informasjon og media
12.06 Håvard Juss
08.06 Kristian Garnes Lunde Idrett bachelor
09.06 Carita B. Løsnes sykepleie
04.06 Sindre Markussen Forkurs til ingeniør
10..6 Guro Mikaelsen Skulberg profesjonsstudiet i psykologi
09.06 Hanne Olaussen førskolelærer ved hio
04.06 Christopher Jakobsen Øk & adm
04.06 Per Elektroing.
19.06 Tonje Refseth Odontologi
18.06 Renate Mortensen Handel, service og logistikk
05.06 Judith Ulstein Kvangarsnes Litteratur
08.06 V. H. Bjerkeli Økologi
09.06 Berit Kristine Jåtten Petroleumsteknologi
04.06 Marthe S. Finstad Miljøledelse
19..6 Kine Marie Krogh Olesen Landskapsarkitektur
03.06 Are Berg Hjelle Siviløkonom Handelshøyskolen BI Oslo
11.06 Charlotte Hofft Stuen Veterinær
04.06 Oddmund Brevik Master, bygg- og miljøteknikk (siv.ing.)
15.06 Aili Hannisdal Div
08.06 Harald Berge Maskin Ingeniør
12.06 Erica Walberg Påbygging
08.06 Jan Olav Sterri Rygjabø vgs
05.06 Roger Andrè Steinbakk spesialpedagogikk
04.06 Jens ntnu
03.06 Kjerstina Særsten Bachelor i byutvikling og urban design, UiS
04.06 Charlotte bachelor i sosialt arbeid
10.06 Krister Ross Evensen Bachelor i Informasjonssystem og IT ledelse
10.06 Henriette Moen Biologi
12.06 Christel Vieuille Molekylærbiologi
29..5 Nina Langmyrbråten sykepleie
17.06 Elise Cecilie Strandheim Ved Bjørknes Privatskole
17.06 Nina Marie Medisin
12.06 Martin H. Pedersen Dataingeniør
15.06 Anne Skjolden Vernepleie ved HiST
09.06 Espen Webjørnsen Industriell Økonomi ved Gløshaugen, NTNU
15.06 Mikael Informasjonssystemer
12.06 Marit Bareid Molekylærbiologi
19.05 Lisa Marie Krøvel idrettsfag
11.06 anette seljelid økonomi
17.06 Atle økonomi og administrasjon
12.06 Kenneth Robertsen Industridesign
12.06 Hildegunn Rondestveit Førskulelærer med vekt på kunstfag
11..6 Tine Degerstrøm Odontologi
12.06 Helga Therese meteorologi på UiO
04.06 Sigrid Nygård idrett bachelor
03.06 Gunnhild Hardersen Presthus Geologi
05.06 Marianne Bakken Elektronikk på NTNU
04.06 Hilde Reitan psykologi
02.06 Linn Siri Høgsnes førskolelærer
09.07 Karin Hakalax teologi
11.06 Daniel Johansen Reiselivs ledelse
03.06 Christian Økonomi og IT-ledelse
05.06 Siri Høgsnes Krokstad Økonomi og administrasjon
03.06 kristin gudim økonomi og administrasjon
11.06 Marte H Hauge Rettsvitenskap UiB
13. Benedikte Jarstø Geologi
10.06 Meaghan Hage Batchelor i franskspråklig litteratur
10.06 Marit W. Sætrom medisin
18.06 Yvonne Særsten Stavland medisin
05.06 Helene M Fahre Religions studier
26. Sara Leeves Biologi
02.06 Martin Langvad Historie
09.06 Øyvind Evju Matematikk
04.06 Peter Marcinkowski Forkurs for ingeniørutdanning
15.06 Marius Engen IT
09.06 Ole M. K. Iversen Biologi
08.06 hege føske informasjonssystemer og it ledelse
15.06 Siv Anette Øyum Sykepleier
28.05 Nhung Le Psykologi
03.06 Ola Løvholm digitale medier
18.06 Susanne Aga Sykepleie
10.06 Helene Erlandsen Meteorologi
26.05 Lars Økland medievitenskap
03.06 Nosjrevan Basharadze Psykologi
18.06 Anne Romenstad sykepleien
06.06 Herman Holm Siv.ing Marin teknikk
03.06 Kristoffer Jansen økonomi og administrasjon
18.06 Olav Andrè Posch sykepleie.
04.06 Martin Sundal Psykologi - profesjon
17.06 Siri Magnussen medisin ved universitet i Bergen
10.06 Svein Rune Kjøllesdal Journalistikk
17.06 Ida Aas Fysioterapi
04.06 Erika Knudsen Førskolelærer
15.06 katrine fossum geologi
10.06 Per Simonsen datateknikk
00.00 Rune Aamillom Ikke i år
09.06 Olav Anders Kvilhaug Prosessteknologi
06.06 Andreas Misje Teknisk kybernetikk
03.06 Jeanette Lehn Johnsen bachelor sosionom
10.06 Julie Vines dans, DNBH
04.06 Kenneth Hole Sivilingeniør i Kjemi og Bioteknologi, NTNU
18.06 marthe marie volden lærerhøgskolen i Nesna
12.06 Ina Jeanette Bruksås Bachelor i Biologi
12.06 Julia Stensen Stkepleie
08.06 Olav Øyen Reklame
18.06 Kine Rasmussen fysioterapi
.
18..6 janne kristin steffens sykepleie hib
18..6 janne kristin steffens sykepleie hib
05.06 Andrea Helland statsvitenskap
15.06 Marit Hanslien studiespesialisering
11.06 Ole Kristian Holseth Teologi
03.06 Bjørn Eliassen VIk Bachelor i maskinteknikk
17.06 Gina Nygard økonomi og adm
10.06 Gunnar Young Allmennlærer
03.06 Morten Beckmann Klepp Gammelgresk ved Uio
12.06 Lars-Ive Gjærder Industri Design
04.06 May Kristin Pedersen sykepleie
12.06 Lene Larsen bachelor i sykepleie
10.06 Daniel bach. i sykepleie
08.06 Kaja Christensen markedskommunikasjon
16.06 Tonje Storbækken medisin
02.06 Bjørn M. Moberg Musikk
04.06 Gjermund Siksjø JOhansen Siv.ing Byggfag
12.06 Charlotte Kongshavn Biologi
07.05 Kim Bang-Olsen journalistikk radio og tv
28.05 Mia Thorsø Markedsføring
09.06 Paal T. Myklebust Vernepleie
17.06 Kathe-Alice Wik Sykepleien
09.06 Tonje Andersen Kultur og ledelse
16.06 Kristian Johnsen Hjetland NHH
02.06 Ingrid Vold geofysikk
04.06 Ane Brenna Lektor og adjunktutdanning, biologi
11.06 Maren Kleven PetroleumGeologyi
26.05 Lina ingeniør
08.06 Erik Jensen geologi
29..0 Arne Gustav Sorgmunter Tverrfaglige kulturstudier
25.06 Line Øvrum Master i miljøgeologi
18.06 Beate Molvær Allmennlærer
11.06 Christine Sande ernæring
11.06 Eirik von der Fehr Hjelseth Første år på master i Petroleumsgeologi ved Universitet i Oslo (Blindern).
04.06 Marit Leines økonomi og administrasjon
14.06 Iselin Lynga Sosialt arbeid
17.06 Magnus S. Hoen Medisin
16.06 Esten Gjølmesli Matte og Fysikk
05.06 Rune Alexander Grønning Øyan historie
18.06 Lina Maridal medisin
08.06 Jarl frostrud Årsstudie bedøk
31..0 Siri Husby Sport and Event Management
17.06 Øivind Persen Økonomi
02.06 Alexander L. Byggingeniør
29.05 Pål Skønberg Løvik Teknisk Kybernetikk
03.06 Nils Olav Sørgård Økonomi og IT-ledelse ved BI Bergen
04.06 Katrine Øien Førskolelærer
28.05 Monika Juss
05.06 Elise Flataker Sandvik Turisme og reiseliv
29.05 Maja Steen sosialantropologi
18.06 Hilde Fardal medisin
17.06 Per Rygh Øk/Adm. NHH
08.06 Tom-Øyvind Solheim Bachelor Idrett, fysisk aktivitet og helse, HISF
18.06 Anne Marit Særsten medisin
05.06 Renate Olsen Sosionom
10.06 Asle Trædal Handelshøgskolen BI
06.06 Maren Teresa Johansen MTKJ
09.06 Robert Kolner Informatikk, UiO
25.05 Linn Reiseliv
03.06 cathrine solem sosialantropologi
19.05 Margrethe Gustavsen Statsvitenskap
29.05 Malene Sosialantropologi
07.06 Alisa medisin grunnfag
09.06 Håvard Mikkelsen Ottestad Informatikk
11.06 Camilla S. Berg-Buan Reklame og Merkekommunikasjon
11..0 Camilla S. Berg-Buan Reklame og Merkekommunikasjon
16.06 Martin Eriksen Media & Kommunikasjon
8..6 Mette Strand Grinaker interiør ved Norges Kreative Fagskole
29..5 Lisbeth Levang sosial antropologi
09.06 Erik Markedsføring
14.06 Linda C Kristoffersen studiekompetanse
06.06 Thomas Christiansen Produktutvikling og produksjon
05.06 Anne Marte Moe Nes Arkeologi
15.05 heidi røang organisasjon og ledelse
10.06 Elisabeth Noraberg journalistikk
12.06 Isabel Jensen Grindheim drama ved Høgskolen i Bergen
27..5 Mari Kluge Johnsen Bachelor i barnevern
05.06 Jeanett Sivilingeniør
02.06 Kenneth K. Tangen statsvitenskap
10.06 Kristine Aas Markedsføring
17.06 André Gurrik Økonomi - NHH
08.06 Hege byggingeniør
04.06 Arne G. Stangeland Multimedieteknologi og Design
29.05 Vilde Coward Sosialantropologi, NTNU
15.05 Anne Sofie Brækken Bachelor i organisasjon og ledelse på HiL
05.06 Marte Granden Bygg- og miljøteknikk ved NTNU
29.05 Henrik Harthug Historie
29.05 Henrik Aure Datalingvistikk
11.06 Aslaug Drotningsvik Ernæring i Bergen
02.06 Heidi Berg Stien Sivilingeniør bygg-og miljøteknikk
02.06 Madeleine Kristensen Geografi
05.06 lindi sneltvedt religion
09.06 Tina Jeanette Løwer allmennfag
03.06 Christoffer Historie
10.06 Edith Opheim Produksjonsteknikk
03.06 Beate m hansen arkitekt
15.06 Marianne Hartvåg Kunsthistorie
12..6 Anita Edland biologi
20.06 line lyngstad hudogspaakademiet
09.06 Petter Steinhaug Bye informasjonssystemer
16.06 Ruth M. Westre fysioterapi
09.06 Andreas Økonomi
05.06 Line Hansen rettsvitenskap
11..6 Ruben Zahlquist Byggingeniør - HiB
12.06 Even H Hovland Flyfag
05.06 Elisabeth Førskolelærer ved DMMH
26..0 Marita Utheim Eraker Farmasi
03.06 Thomas Holter Økonomi og administrasjon
18.06 Silje Kristoffersen Barne- og ungdomsarbeiderfag
18.06 Kristina Sykepleie
15.06 Rolf A. Olsen Økonomi
10.06 Frode G økonomi
25.05 Nils Kristoffer Sveen Idrett årsstudium
19.06 Vanessa Iren Saglien Helse
17..6 Tonje Helle Medisin
11.06 Daniel Haugland økonomi og administrasjon
07.05 Hanne Hagen Rotnes Journalistikk, radio og fjernsyn
07.05 Hanne Hagen Rotnes Journalistikk, radio og fjernsyn
16.06 Christian Olsen Økonomi v/NHH
15.06 Elisabeth Gundersen Tidl. student som vil støtte aksjonen
17.06 Trung Tran Økonomi og administrasjon
17.06 Marius Gundersen Økonomi og administrasjon ved NHH
16.07 Linn Ness Førskolelærer
02.06 Mats Wexelsen Digital Medie Produksjon
12.06 Marianne Hovda Radiograf
12.06 Arsalan Internasjonale Studier
04.06 Magnus Strire Uio, samfunnskunnskap
04.06 Thomas SYkling NHH, økonomii
08.06 Anne Silling UIB, psykologi
08.06 Torunn Silling UIB, kunst
02.05 Elisabeth Aker Uia, mediekunnskap
07.06 Karl Fredrik Rellingen NHH, økonomi
07.06 petter gullingen NHH, økonomi
03.06 Rebeca sosionom
10.06 Per Torp engelsk
11.06 cecilie sandbu Journalistikk, Gimlekollen Mediehøgskole
10.06 Erik Haugen Aspaas Journalistikk
12.06 Lise Henriksen Nautikk ingeniøre
10.06 Jeanette F Journalistikk
03.06 Birgitte Gabrielsen Økonomi og administrasjon ved handelshøyskolen bi
3..6 kristina jørgensen økonomi og adm
05.06 Hallvard Rimereit Idrett
10.06 Eirik Hatlem Bilet Markedsføring
05.06 Nora Pedagogikk
03.06 kristian nøss industriell økonomi
03.06 kristian industriell økonomi
20.11 Helene Falstad journalistikk
11.06 Annika Espervik odontologi
02.06 Andreas Fauske Digital Medieproduksjon
12.06 Trine Lise Netland Sykepleie
8. Christina R. Kuhn Maskin Ingeniør
12.06 Ragnar Fiskestøl Matematikk
05.06 Ingrid Movik Nilsen Mote og design på Moteskolen ESMOD AS
05.06 Andreas Macsik Sosiologi
12.05 Dorothia G. Short Music Management
09.06 monica jacobsen organisasjon og ledelse
19.06 Bente Martinussen
10.06 Nina Haukeland bachelor i revisjonsfag
28..5 Irene Hellerslien Flydal Engelsk halvårsstudium
05.06 Hanna Sikkeland statsvitenskap
19.06 Ingrid Kristina Lindseth design og modelisme
18.06 Pernille Ask proffesjonsstudie i medisin
3..6 Tonje Utsi Myrvang Sykepleien
04.08 Elin Thorvaldsen sykepleie
17.06 Bitten medisin
29.05 Anita Pedersen vernepleierutdaningen
19.06 Anett Stadsnes Ergoterapi
15.06 Miert K. Lindboe Medisin
15.06 Aina Olsen Økonomi
15.06 Anne Marie Vikan Offshoreteknologi, Teknisk miljøvern
17.06 maja alnes helsefagarbeider
04.06 Carl-Jørgen Blakstad Siving Bygg
10.06 mina mobasheri Farmasi
05..0 Kristoffer Sandvold Lærerskolen
06.06 Ida Andersen Fotografi
10.06 randi-Ellizabeth Larsen kultur
05.06 Kjartan Furnes Sivilingeniør
16.06 Thomas Høy Økonomi og administrasjon, NHH
16.06 Martine Lund Økonomi og administrasjon
05.06 Ole B Siving. Datateknikk
04.07 Magnus Norderhaug Finansiell Økonomi
16.06 Stian Storrvik Prog. ved NITH
11.06 linn moastuen juss
10.06 Thea Savosnick medisin
12.06 Simen Lian Hansen Samfunnssikkerhet og miljø
10.06 Elisabeth Raftevold økonomi
15.05 Cathrine Husum Lydproduksjon
15..5 Elisabeth Lorentsen vernepleier
12.06 Caroline Engen Medisin
05.06 Mats Bachlor NiH
03.06 Morten Aleksander Andresen Økonomi- og IT-ledelse
29.05 Eline Hegerstrøm Sosialantropologi
05.06 Anette Midttveit Siv.ing Industriell kjemi og bioteknologi
28.05 Stine Bakken psykologi
03..6 Hege Larsen Førskoleutdanning
05.06 Gro-Camilla Storrø økonomi og administrasjon
04.06 Tove Bergsholm Mekatronikk ingeniør
04.06 Malin Hjelle Allmennlærer
12..6 Christine Skaugård Jus
12.06 Andreas Martinussen Film og TV-produksjon
12.06 Siri Bastiansen lærerutdanninga
28.05 ina Strandhus barnevern
04.06 Vebjørn Loen Siv. ing. Maskin
18.06 Tarjei Knutsen Næsland Videregående skole
04.06 Ingjerd Økonomi
24.06 Jarle Nystuen Master i Medier, Komm. og It
11.06 Susanne Kvalbein Master i geografi
08.06 Claudia Franzen Folkekunst
05.06 Sanne Bachlor NiH
19.06 Camilla Furseth Allmennlærer
09..6 Linn Jeanett Hafstad finans ved BI Nydalen
04.06 Anne Mette Instefjord Nodeland sivilingeniør
03.06 Hilde Yrstad Vøllo Økologi og naturresurser
02.06 Hanne Kershaw Medier, kommunikasjon og informasjonsteknologi
11.06 mai helen lauvsland fotterapi og ortopediteknikk
28.05 Petter Ekran Idrett
09.06 Mikael Hellesø 3. året bachelor finans ved Trondheim Økonomiske Høgskole
11.06 Henrikke Fransk
10.06 Caroline Toftegaard Skjennum Molekylærbiologi
17.06 Silje Ariane Støhle Sosialantropologi
17.06 Silje Ariane Støhle Sosialantropologi
05.06 janne damm pettersen bevegelse og idrettsvitenkap
03.06 Lise Jenssen Medisin
19.06 David Geologi
05.06 Heidi Aa. Galaaen Barnevernspedagogikk
16.06 Vida Linn Karlsson Sosialt arbeid, på Hio
08.06 Marita Gloria Y. F. Pedersen Allmennlærer
16.06 Mariadelle Silva-Harper Sosionom
04.12 Ingunn Jus
12..6 Rachel Vandbakk Førskolelærer
10.06 Jens Martin Gleditsch medisin
02.06 Kristian L Infomatikk
20..6 Mari Sjoner Økonomi og administrasjon, finans
12.06 Katrine jus
19.06 renate hammar ørnehaug tannpleier
12.06 torbjørn austli kjøsnes Norsk Fotterapeut Skole
28.05 Knut Andre Aanstad Markedsføring
22.06 Anette Duus Økonomi
09.06 Maria Feliksova Vernepleie
04.06 Marius Hansen Industriell Kjemi og Bioteknologi 5-årig master NTNU
16.06 Andreas Thorsdalen Tveit økonomi og administrasjon
05.06 Asbjørn Dahl Romteknologi
18.06 Joar Kile medisin
11.06 Elise Andreassen Rettsvitenskap
11.06 Marte Eriksen markedsføring
19.06 Marthe Cecilie Eliassen Medisin
19.06 Hallstein Torbjørnson Medisin
19. Marthe Eliassen Medisin
04.06 Giti Carli Mohn Statsvitenskap
05.06 Caroline Fagerheim Allmennlærer
05.06 Lotte-Randi Karlsen Vernepleier
03.06 Kine Nilsen førskolelærer
08.06 Vibeke Pettersen faglærer i kunst og håndverk
10.06 Birgitte Whist psykologi
03.06 Daniel psykologi
05.06 Øystein Jamtveit Mekatronikk
08.06 Thomas Skorstad allmennlærerutdanning
05.06 Knut Roger Strøm mekatronik
19.06 Åse-Birgitte Berstad Landskapsplanlegging med landskapsarkitektur, bachelor
22.06 Kishan Medisin
10.06 Pia Christine Sjøsåsen Folkehelsearbeid
18.06 Marianne Rønningen Ergoterapi
05.06 Kristina Mortensen Sykepleie
02.06 Alexander Moen HiO
03.06 Geir Sandal Geologi
27.05 Børge Rødsjø Datateknikk ved NTNU
29.05 Siri Aagedal samfunnsvitenskap
05.06 Torje Thoresen Arkeologi
05.06 Tanja Stinessen Arkeologi
20.05 Carina Olaussen Rettsvitenskap
15.06 Christiane Haukedal master i logopedi
10.06 Anna Rosa Strassegger profesjonsstudiet i psykologi
10.06 Ida Nilsen psykologi
06.06 DAG HELLELAND ØKONOMI
12.06 morten Fæste juss
28.05 Nina Elise Dietzel Jus
16.06 Gunnar Nilsen bachelor ingeniør
01.06 Anders Vaage Historie- og kulturfag
15.06 Lisa Johnsen Bachelor i barnevern
12.06 John Iversen Prosessteknologi
17.06 Pernille Sykepleie
04.06 Mona Grønnerud forkurs i realfag
12.06 Petter Langlo Økonomi og forretningsjus
10.06 Øystein Jensen Allmenlærer
05.06 Håkon Bjørklund Opplevelses produksjon og interaktive medier
03.06 Eirik Finne Statsvitenskap
04.06 Linda Sørlie Globalisering og Utvikling
05.06 Gunhild Dalbakk Sivilingeniør Industriell kjemi og bioteknologi NTNU
05.06 Stine Johansen Siving. kjemi og bioteknologi ved NTNU
20.05 Daniel Kvalsvik Øk.adm.
12.06 Helle Førskolelærer
10.06 Linn Garborg Sivilingeniør
04.06 iselin albretsen førskolelærer
16.06 Jan-Helge Eliassen IT
04.06 Silje Michaelsen Forkurs for ingeniørfag
19.06 Tone Frivold Medisin
16.06 Oddbjørn Alnes Bachelor i elektroteknikk
03.06 Dessislava D. Mihaylova Siv.ing. Kjemi- og bioteknologi
08.06 alice tv-produksjon
29. hege haugen Afrikastudier
10.06 Marius W. Rønnevik Øk.Ad.
07.06 Jørgen Olsen bedriftsutvikling
18.06 frank hestèn data
06.06 Ida Enge Teknisk kybernetikk
02.06 Sharron Siraj USA studier
19.06 Kent Are Varmedal Romteknologi
08.06 Nina Birkeland
08.06 Tore Flø Brekke Lærerutdanning
08.06 Ingvild Reymert Statsvitenskap
08.06 Anette Hungnes Allmennlærer med vekt på realfag
04.06 Jorunn Sveløkken arkeologi
04.06 Frode Lund Filosofi
08.06 Jannicke Bjørkmann Markedsføring og internasjonalisering
19.06 Vibeke sosionom
02.06 Espen Berthelsen Samfunnsøkonomi
02.06 Tora Owe Økonomi og administrasjon
10.06 Bjørnar Havnen Økonomi og administrasjon
11.06 Andreas Garten Geologi
12.06 Ingrid Andreassen juss ved UiB
12.06 Annette Fosså bachelor i biologi
03..6 Magnus Wilberg Rebnord Medisin
10.06 Anja Mathiesen juss ved UiB
18.06 Else Hansdatter Fjøsne profesjonsstudiet i medisin
20.06 Fatma Gezen Farmasi
09.06 Christine Gjerdevik Jus, UiB
02.06 Øystein Aakvik Musikk
12.06 Jonas Salamonsen Prosess- og gassteknologi
17.06 Marte Sosionom
11.06 Maren Ølstøren Media
17.06 Cecilie Graven Engseth Lys og sceneteknikk
10.06 Caroline Willemoes Medisin
03.06 Gaute Friis bibliotek- og informasjonsvitenskap
16.06 Charlotte Andreassen yrkesfag
12..6 ann-kristin snipsøyr lærarskule i volda
05.06 Vegard Rasdal Idretts- og bevegelighetsvitenskap
18. Ingeborg Dahl Ergoterapi
04.06 Marius Jønsrud Bachelor Multimedia
19.06 Einar Andersen Medisin
10..6 amanda fjernsyns - og multimedieproduksjon
02.06 Ingrid Dahle Løvaas Økonomi og administrasjon
05.06 Turith Christiansen Statsvitenskap
12.06 Trude Kjelvik førskolelærer
26.06 Marius Norheim Ingeniørfag - elektro: Fornybar energi
28.05 Iver Rodal Medieproduksjon
02.06 kavitha gengatharan molekylærbiologi
19.05 Marie Elise Motrø Studiespesialisering
2..6 Kristine Skogsrud Nesvik Samfunnssikkerhet
16.06 Pia m øye grafisk design
10.06 yilmaz gursel okad
09.06 Eva Rustad Ernæringsfysiologi
19.5 William Robert Villadsen Elektro VG1
10.06 Emilie Trening og ernæring
10.06 Emilie Økoni
12.06 Maria Kvilhaugsvik Tangen Bachelor i historie & kultur med spesialisering i religionsvitenskap
05.06 Veronica Blumenthal Bachelor i Reiseliv
10.06 Tonje Øyfoss Salomonsen Førskolelærer
17. Åse Hatland Service & samferdsel
10.05 Tonje Øyfoss Salomonsen Førskolelærer
03.06 Anette I. Nordhaug sykepleier
05.06 Silje Mathea Kleftås Nygård teologi
19.06 Gry Anette Søvik Sykeplei
18.06 Vibeke Arbeids- og organisasjonspsykologi
04.06 Eivind Sondre Strand Geofag og petroleumsteknologi
17.06 Lena Fjeldstad Hansen allmenn faglig påbyggning
08.06 Miriam Orvik Gjendemsjø allmennlærer
16.06 asbjørn bugge økonomi
16.06 Anne-Mette Steinhaug Førskolelærer
11.06 Ingrid Solheim Privatist
10.06 Magnus Hole Olsen Markedsføring
20.05 Monica Rundhaug Revisjon
03.06 bård eirik jorkjend vale Data og Elektronik
12.06 bente skogsøy bachelor i farmasi
04.06 Morten Fjeldsaa Sivil ingeniør
06.06 Eskild Danielsen Elektro
18.06 My Anh Tu Master i Biomedisin, HiO
06.06 Jostein Wall Siv.ing MTENERG
9..06 Tina Nilsen Reiselivsledelse BI
02.06 Janne Gaustad IT
06.06 Stine Vethe Sivilingeniør produktutvikling og produksjon ved NTNU
10.06 Luise Storch Markedskommunikasjon
18.06 anja Pedersen sykepleien, Tromsø
18.06 Birthe Eide 3D design og animasjon
18.06 Maria L. allmennlærer
08.06 sandra hornberg grafisk design
13. lars gravvold restaurant og matfag
19.06 Susanne Holtan barne og ungdoms arbeider
18.06 Mariann Schjelderupsen ergoterapi
04.06 May-Linn Kjemi
12.06 Henriette Allmenn påbygg
15.06 Inger-Nella Knutsen høglid Almen påbygning
20.06 Håkon Jørgen Grosvold Medisin
15.06 Tor Håkon Sigurdsen Programmering
8..6 Christer Utzig idrett
10.06 ann-kristin vold Bachelor historie
22.06 May Liss Svalberg Viflot sykepleie deltid
12.05 Carmen-Alice Nita Studiespesialisering
12.06 Julie Svingen Kjær studieforbredende
12.06 Åsa Garshol Welle Retorikk
04.06 Marthe C. Engh Medievitenskap
06.11 Anniken Kristoffersen Handel, Service og logistikk
12.06 ina engan allmennfagelig påbygg
10.06 Jeanette Westad økonomi og forretningsjus
12.06 Marthe Johannessen generell studiekompetanse
12.06 stian bjerkan bråten studiespesialiserende
10.06 sebastian Film og tv produksjon
13. einar ulvund restaurant og matfag
12..6 Ariane Bekkhus allmenfaglig påbygg, Skogmo vgs. Skien
12..7 Ariane Bekkhus allmenfaglig påbygg, Skogmo vgs. Skien
10.06 Camilla Hellerud BI autorisert regnskapsfører
05.06 Lise Marie Grav kjemi og bioteknologi
12.06 Elin Maria Kvittem Lorvik Sykepleie
04.06 Stian Lysnes siv.ing datateknikk
05.06 Ingeborg Løken førskolelærer
03.06 Øyvind Stabæk
20.10 Øyvind Stabæk
09.06 Karoline Litteraturstudie
09.10 Karoline Litteraturstudie
01.06 Andreas B. Løken Økonomi
04.06 Petter Piilgård Mekatronikk
16.06 Heidi Langeland allmennlærerutdanning
09.06 Niklas Wildhagen Journalistikk
02.06 Erlend Moster Knudsen Meteorologi og oseanografi
18.06 Linda Myrvold Master i Biomedisin
16.06 Monica Bostad Master i biomedisin
18.09 Linda Myrvold Master i Biomedisin
28.05 Mikael Bachelor Elektronikk / Mobil kom.
12.06 Susanne Madelene Lian Allmennfag
26.06 Hanif Nazari Tre- Flyteknikk ingeniør
29.05 Martin Ingeniør-Data
04..0 Kristine Fredriksen Multimedieteknologi og -design
26.06 Silje Jensen Byggdesign
05.06 evren gursel bygg ingeniør
26.05 Mehmet Engin Gürsel bygg ingeniør
12.06 Line Rasmussen Internasjonale studier
24.06 Tommy Hansen Fysioterapi
08.06 Ingrid Helene Røger Markedsføring og salgsledelse
20.10 johnny eikelmann informasjonsbehandling
17.06 Cecilie Myklebust Ergoterapi
22.06 alexandra gaure sivil økonomi
26.06 Ane Wenstad Haug farmasi
09.06 Marte Nordhus Jus
03.06 Renate Tårnes Statsvitenskap
18.06 John arne habbestad sykepleie ved HiST
15.05 Stine Bacg Service og samferdsel
18.06 Veronica Jakobsen Sykepleie
12.06 Lars Espen biologi
04.06 Anders Ødegård Bachelor i Sosialt Arbeid
19.06 Natalie Husby TAF
.
09.06 Eirik Rasdal Nordisk, UiS
18.06 Marius Strømbo Eng Farmasi, UiO
09.06 Magnus Setså Nordisk språk og litteratur
04.06 stian pettersen anvendt datateknologi
19.06 Katrine Lysø Knoff Sykepleie
14.06 Linda Svanberg Oddenes Faglærer
09.06 Tina Sylthe bachelor i organisasjon og ledelse
13.06 Anders Gjermstad økonomi
10.06 Camilla Bildeng Lektor og adjunkt programmet
04.06 Espen Sjaavik BA (Hons) International Business
08.06 Øyvind Kleven Ingeniør
18.06 Kristine Sundnes Sykepleie Bachelor
05.06 Cathrine Vånge Forvaltningsinformatikk, master
15.06 Egill Neumann Fysioterapi
05.06 Tone Constanze Ek Andreassen Fotografi ved Norsk Fotofagskole
02.06 Nora Ford Funksjonshemming og Samfunn
15.06 Eline Kirkebø visuell kultur
12.06 Andreas T. Aasheim Master in finance, Norges Handelshøyskole
16.06 Håvard L Økonomi NHH
17.06 Haakon Vinje sosialantropologi
06.06 Cecilie Master, Teknisk Kybernetikk
12..6 Renate Tråsavik sosiologi
10.06 Kristoffer Bollestad Pedersen Siviløkonomi
20.05 Anita Larsen Medievitenskap
19.06 Unn Sandviken Fysioterapi
05.06 Thomas Strømstad Larsen Engelsk språk og litteratur. Fra høsten av.
26.06 Eivind Thorstvedt Fornybar Energi Y-veien
10.06 Birthe førskolelærer
11.06 Mikael Ulstrup Byggingeniør, HiO
11.06 Christine Møller-Christensen Økonomi og Administrasjon
08.06 Raymond Andersen Samfunnsfag
15..8 Sunniva Rose Kjernefysikk
09.06 Henrik Hellerøy Informatikk, 5-årig profesjonsstudie
16.06 Elin Ørbog Hafsås Studiespesialisering
16.09 Elin ØRbog Hafsås Studiespesialisering
04.06 Merethe Nilsen Førskolelærer
08.06 Tore Vånge Økonomi og Administrasjon
09.06 Frode Dahle Branningeniør
15.06 Line Lønning Påbygg til generell studiekompetanse
10.06 Karina sosialantropologi
05.06 Tonje profesjonsstudeiet i psykologi
12.05 Siri helse sosial
03.08 Kristin Tørset Sykepleie
05.06 Ine Ruud Grønningen Sykepleie
12.12 håkon stenseth jus
08.06 tonje sæter helse og sosial
18.06 Bjørn Magnar Thorvik Medium og Kommunikasjon
15.06 Oda Kristin Semundseth Foto, Bilder Nordic School of Photography
16.06 Linn Elise Lende på Sonans
16.06 Malene Sæter Bersås helse og sosial
05.06 Mette Rogstad Spesialpedagogikk
12..6 Steffen Van der Veen Petroleumsteknologi
18.06 Synnøve Korsnes sykepleie
11.06 Charlotte Øvrebø Sykepleie
16..6 Tonje Myrvang helse og sosial
0. Malene Sæter Bersås helse og sosial
02.06 veronica knudsvik revisjon
04.06 Kristina Krøvel geografi
04.06 Kristina Krøvel geograf
06.06 Christian Stulen Oekonomi og administrasjon
27.05 Sergei Kopsov Economics & Business
16.06 Kjartan Mjelde Automasjon
25.05 Vibeke Robberstad Nautikk
16.06 Anita Lilja Martinsdottir Trollebø sykepleie
02.06 Annelén Terjesdatter Smedstad Drama/Teater
20.06 thomas lian ingeniør elektro
21.06 Kristine Kristensen Eiendomsmegling
19.06 carina gundersen farmasi
29.05 Ann Kathrin Informasjon og Media
29.05 Karine Rogne Historie - master
01.06 Anine Josefsen Økonomi
17.06 Ester Trodahl Fysioterapi
15.06 lillian olsen sykepleie
16.06 Dorthea R. Jacobsen Økonomi og administrasjon
12.06 Trygve Danielsen psykologi
12.06 Charlotte Lidarende planlegging og administrasjon
04.06 Ingelin Hatletveit Førskolelærer
03.06 Cathrine Sneberg Grøtteland Statsvitenskap
16.06 Kristina Lervåg Økonomi og administrasjon
05.06 Anne Marthe Sosiologi
08.06 Håvard Gjøsund Elektrofag
05.06 Jens Kristian Sivilingeniør i bygg- og miljøteknikk
17.06 Renate Helland resturant og matfag
17.06 Marte Osen Restaurant og matfag
05.06 Joakim Johnsen Sivilingeniør Bygg
02.06 Magni Samfunnsøkonomi
09.06 Katrine Veisene Sykepleie
11.05 Elsa Ruz Rojas Idrett, friluftsliv og helse
15.06 Kari Hellesø UIS
11.06 Christian Amundsen Mevold Markedsføring
15.5 Lone R Johansen Helse og Sosial
08.06 Stine Hakkebo Helse og sosial
29.05 Lone E. Knutsen Pedagogikk ved NTNU
18.06 knut olav ramstad gunnerud fysioterapi
04.06 Hege Fossheim sykepleie
04.06 Adrian 1STM VGS
08.06 Marte Reiten Helse og sosial
10.06 Gro K. Gausland Markedsføring ved BI
0. Eli Lervik Helse og sosial
15.05 Camilla Bugge Almennfaglig påbygging
16. Mette Blåsberg Allmenn
0. Lillian Lehne Nilsen Helse og sosial
10.06 Rebekka Bergem Markedsføring
18.06 Sara Storholt elektro vg1
17.06 Sondre Holen TIP
17.06 Helene Nygård Voldseth restaurant og matfag
04.06 Stian Aasen Idrett og samfunnsvitenskap ved NTNU
15.06 Ingrid Bråten Allmen
20.09 Sara Storholt elektro vg1
18.06 Tonje Myren Elektro
27.05 Marte Holen TIP
15.06 Line Torsmyr allmen
17.06 Ida Charlotte Tokle restaurant og matfag
18.06 Marius Johansen Fysioterapi
11.06 Malin Cecilia Engelsjord allmenn
16..0 Trine VGS
17.06 Berit Bolme restaurant og matfag
05.06 Eirik Janssen Internasjonale Studier, UiO
17.06 Øyvind Sæbjørnsen Kokk
08.06 Anne Mari Hetle Adjunkt og lektor prgm
17.06 Andrea Skjølsvik restaurant og matfag
17.06 Sunniva Astad Restaurant og matfag
17.06 Sunniva Restaurant og matfag
25.05 marie røthing sosiologi
25.06 Petter Eltvig Fornybar energi
17.06 Marte Osen Restaurant og matfag
02.06 Kristine Fjalstad psykologi
10.06 Kevin Seljeseth Markedsføring
12.06 Karoline Trønnes Sykepleie
24.06 Marius Teveldal Johansen Økonomi og administrasjon - utland
12.06 Sanne Lorentzen Bachlor Geofag
03.06 Mads Jarle Vigdel Byggingeniør
08.06 Lars Martin Helgeland Politisk Økonomi
11.06 Cathrine Dahl Markedsføring, BI
11.06 Johan Biermann Jus
11.06 leif Aksel Renfjell jus
03.06 Carl-Frederic Salicath Byutvikling og Urban Design
18.06 Stian Welde Allmennlærer (Mat og helse)
12.06 Kristian Bugge Grafisk design
00.00 Silje M H Gulliksen skal studere sosialt arbeid fra høsten
17.06 cecilie lønning grafisk design
12.06 Kjersti Bartnæs Rygg Lektor-og adjunktprogrammet ved UiO
12.06 Anders Berg-Eriksen molekylærbiologi
10.06 Ole Christoffer Olsen Økonomi og administrasjon
02.06 Sofie Hoff Jørgensen drama og teater
04.06 Bjarne Fossum Forkurs ingeniør
09.06 anett sandor barnevern
11.06 karoline rypdal ramberg norff mediegymnas
10.06 Jon Andreas Tveit Markedsføring
10.05 Jon Andreas Tveit Markedsføring
12.06 Tonje Nilsen Reiselivsledelse
16.06 Anette Svanholm Førskolelærerutdanningen
10.06 Karoline Havnegjerde Høgskolen i Sogndal, Idrett, fysisk aktivitet og helse, B2
12.06 Anna Skaarnæs-Moldetsad Økologi og naturforvaltning
17.06 Susanne Sulen bachelor v/ NHH
11.06 kirsti fagerhaug juss
04.06 Vidar Sirevåg Allmennlærer
05.06 Kjetil L Energiteknologi
20.06 Ida Vingelsgaard Fysisk aktivitet og helse
10.07 Jan Ruben Medisin
03.06 Stine Bergersen statsvitenskap
15.06 Tommas Film i Australia
12.06 Kristoffer Kirkevold Informatikk UiB
04.04 Anders Bore siv.ing. reg.tek.
15.06 Eirik Brendeford Juss
04.06 Annette Kommunikasjonsteknologi
11.06 Linn Sykepleien
12.06 Sindre Falch Teologi
18.06 Nina Beate Solberg Susegg Grafisk Design
07.06 Kenneth Volden Allmennlærer
05.07 Martin Slottemo Lyngstad Fotojournalistikk
12.06 Bjørnar Rasmussen Lektor, Realfag
12.06 Raymond Susort Sykepleie
19.06 stian journalistikk
.
11.06 Hanne Larsen Moberg Veterinær
18.06 Mari Standnes Sykepleie
09.06 Åshild Thorbjørnsen juss
10.06 Stian Rød Markedsføring
17.06 Anna Skomsøy Allmenn litteraturvitenskap
17.06 Anna Skomsøy Allmenn litteraturvitenskap
14.06 Thomas Nicolaisen Økonomi Og Ledelse
09.06 Bent Askelund Sævereid Medier og kommunikasjon v/HiO
12.06 Pål Ingebrigtsen Materialer, energi og nanoteknologi
04.06 Camilla Forkurs til ingeniør
03.06 Marthine Ellefsen asiatiske- og afrikanske studier
04.06 Philip Solvang Wright Produktutvikling og produksjon(NTNU)
27.05 jeanett alstad mensendieck fysioterapi
04.06 Wenche-Linn Øvrebotten Førskolelærer
10.06 Pernille internasjonal markedsføring
06.06 Oda Norbotten Isaksen førskolelærer
20.05 Alexandra Falch antikk kultur og klassisk tradisjon
10.06 Fredrik Halvorsen Mediedesign
02.06 Øistein Svelle Økonomi og administrasjon, HiO
14.06 Steve Akselsen Engelsk
19.06 Martine Høye medisin uio
02.06 Maren Søfting Lektorprogrammet
04.06 Kristian Nedrevåg sivilingeniør, marin teknikk, NTNU
19.06 Sofie Hellwege Medicin (Danmark)
06.06 Nadine Grace M. Halvorsen siving. marin teknikk
02.06 Preben Hansen HIG
11.06 Øystein Hessevik Byggingeniør
04.06 Eirin Kristiansen Utviklingsstudier
10.06 Victoria T. Holck Lektorprogrammet i realfag
08.06 Janne Rygh allmennlærer
18.06 Ida Helene Jacobsen Sykepleie
10.06 Erlend Grøterud Ingeniør
3..6 Ane B. Andersen Lektorprogrammet, realfag.
15..6 Marit E. Aardal bio.ing
3..06 Karin årsstudium i samfunnskunnskap
16.06 anniken grafisk design
11.06 tonje rognmo gabrielsen sykepleiern
10..6 Torill Hauken Juss
06.06 Dag Stuan Ingeniør, Data
13.05 Kjersti Haugholt Optometri og Synsvitenskap
22.05 IdaM Lektor
04.06 Morten Engen Bygg- og Miljøteknikk ved NTNU
9..6 Åse Gjertsen Jus
06.06 Marte Østrem Energi og Miljø
11.06 Anette Johansen barnevern
10.06 Gry Walstad juss
10.06 Turid Amundsen Sykepleien
08.06 LInda Allmennlæer, HIO
12.06 Iselin Melby Sykepleien
09.06 Magnhild Førskolelærer
12.06 Christian H. Ytterbø Rettsvitenskap, master ved UiB
09.06 Linda Kjellnes Kristiansen studiespesialiserende
15.06 Håvard Nordstrand Automasjon
10.06 Karin Bakke Jensen lærer
11.06 Arne Kolstad automasjon
12.06 Christine Betten Art Direction
18..6 alicia andersson hud og spa
12.06 nina sykepleie
10.06 Inghild Eriksen Journalistikk
08.06 Cathrine Iversen allmennlærer
04.06 Lisbeth Forkurs for ingeniørutdanning
12.06 Linda Doan Master i HR
15..6 Svein Marthinsen Førskolelærer
11.06 Ellen Pettersen Lektorprogrammet - realfag
15.06 Kent Jostein Fredriksen økonomi og regnskap
26.06 Anette Steen Hudpleie
12.06 Tina Maria Haslene Psykologi
04.06 Lena Lindgaard Sosionom
29.05 Thomas Katralen Medievitenskap, NTNU
10.06 Mai Lena Mondal varehandelsledelse
10.16 Marie Andersen Lektor NTNU
11.06 Heidi Aasheim Baugerød økonomi og administrasjon
17.06 Maria Urhaug Vernepleie
29.05 Jon-Arne Johansen Teknologidesign og ledelse
11.06 pia pantke sykepleien
05.06 Hans Fredrik Master i Datateknikk ved NTNU
29.05 Tina Sykepleie
10.06 Mette Ingeborg Elektronikk
26..6 Malin Olsen på hudpleieakademiet
10.06 Katrine Sollien Herland Spesialpedagogikk
26..6 Håkon Ziegler Gusland sosionom
09.06 Lotte Olsen Årsstudium medisin
30..6 Martine Heidum Larsen fysioterapi i Danmark
17.06 Mariell Bakkland Skal bli sykepleier
14.06 Anders Ringen Geologi
10.06 Camilla Eliseussen Vernepleien
28.05 Marie Neverdal Master i formgiving, kunst og håndverk
17.06 Jonny Heggheim Dataingeniør
0. Marit Johnsen Kindsbækken -
04.06 Hege Haraldsen førskolelærer
04.06 Elisabeth Dreyer Sidselrud Bachelor i barnevern
09.06 Signe Bergum BBI
09.06 Andreas J. Larssen Tannlege
04.06 mari andersen bachelor
18.06 Ingvild jensen sykepleie
12.06 tonje røbekk førskolelærer
08.06 Kemma Pearson BA historie og kunsthistorie
12.06 Iselin juss
05.06 Petter Sætremyr IT
12.06 Karina A Skoghøy faglærer i praktiske og estetiske fag
24.06 Christina pedagogikk
12.06 Eivind Schaathun medisin
11.06 Martine Laurhammer Faglærerutdanning i Realfag
05.06 maren Kurdøl utviklingsstudier
19.06 Anne Røv-Johnsen farmasi
06.06 Tora Dypvik Marinteknikk
09.06 Birgitte Medisin
26.05 Janne Bjørgan Medievitenskap
18.06 Trond Borlaug Forbereder vitnemål
08.06 Chrstian D Medisin
04.06 Daniel Vad Hellestveit forkurs ingeniør
12.06 Ragnhild Aamodt Nævdal petroleumsingeniør
09.06 Jeanette Eriksen Bachelor i Organisasjon og Ledelse
08.06 Linn-Therese Brattli Johansen Statsvitenskap
08.06 Ellen Biologi
10.06 Kristiane Aasen Engebretsen medisin
17.06 Lee økonomi
11.06 Ole Christian Muggerud Rettsvitenskap, UiB
09.06 Malene Lundøy. vernepleie
12.06 Ellen Kvello Økonomi
11.06 Anna H. Rosness Bachelor i Bioingeniørfag
11.06 Adeel Khan Anvendt data
12.06 astrid varpe praktiske og etiskefaglærer utdanning, Notodden
29.06 Hassan åkonomi
29.05 Adrian Souyris Strumse Medier og kommunikasjon
30.05 Jonas Fabritius Christoffersen Medievitenskap
12.06 Arne B Bygg
05.06 benedicte russisk litteratur
18.06 Janne Thomsen Sykepleie
16. malin skarholm operativ ledelse
08.06 Andreas Tjørve Marin Ingeniør
28.05 Svanhild Pettersen Landvik filmvitenskap
19..0 Anne Katrine Steffensen Bioingeniørutdanningen
07.06 Beathe Stenhaug Elektronikk ved NTNU
11.06 Cathrine Olsen førskolelærer utdanningen
02.06 Marianne Stormo Lien Allmennlærer
11.06 Linn Carina Pettersen Medisin
18.06 Thomas Andersson Ingeniør
11.06 Silje Halvorsen Medisin
10.06 Kari Robøle medisin (Trondheim)
12.06 L Nguyen medisin
09.06 Ellen Lynghei Medisin
9..6 Christiane Kværner Medisin
10.06 Malin Isabell Teie Medisin
12.06 Liv Bente Gjellan Pedagogikk
02.06 Cornelia Stibolt samfunnsøkonomi, på NTNU
15.06 Andreas Informatikk
12.06 Ingvill Meinich jus
12.05 Ingvill Meinich jus
04.06 Sissel Alnes Osdal allmennlærer
04.06 Therese Media
06.06 Cecilie Kvangarsnes Energi og Miljø
10.06 Fredric Agasøster Elektronikkingenør
20.12 Marianne Kristvik Holmedal Molekylærbiologi
20.06 Helge Svendsen tekst
09.06 Silvia B Sykepleie
20.10 Silvia Sykepleie
09.06 Maria Aarekol Dahle Vernepleien
04.06 Gro N. Mikalsen Helsevitenskap
05.06 Geir Liknes Bachelor i bygg, UiA
28.05 Nora Latin
11.06 Ingvild A. Berg Bachelor i Sykepleie
12.06 Erik Falk-Petersen Industriell Design
12.06 Nils Tore Eldegard Rettsvitenskap
18.06 Pål Løvik Ergoterapi
10.06 Helle Hagenlun Fransk
10.06 Maria Kolnes Lie Nanoteknologi
28.05 Thea Iversen Drama og teater
16.06 Katja Børseth Barca Litteraturvitenskap ved UiB
11.06 Oda Karterud mastergradsstudium i rettsvitenskap
11..6 Ina M Østensjø BI Bergen
03.06 Olga Abilova Internasjonale Studier
21.06 Sarah Danevad Århus Universitet, Danmark
12..6 Line skotte Barneverns pedagog
10.06 bjørg Bakke medisin
10.06 ROSA CARRASCO VERNEPLEIER
05.06 Mari Hypher Kulturhistorie
15.06 narguiz høvik allmenn påbygg
09.06 Isabel Næss Barnevern
17.07 Anna Valberg Statsvitenskap, Tyskland
18.06 Jonas Vardal Medisin
18.06 Lisa-Marie Thøring Sykepleie
09.80 Espen ekeili
07.06 Hoc Nguyen IT Ledelse
23.06 Aleksander Normann Fysioterapi
04.06 Anja Skaran Energi og miljø
23.06 Maria Nilsen fysioterapi
19.06 Thor Syvertsen Utmarksforvaltning ved høyskolen i nordtrøndelag
09..6 Ingvild Berg idrett, friluftsliv og helse ved Høyskolen i Oslo
09.06 Line Kristin prosessteknologi
20.06 Steinar Apeland Psykologi
12.06 Linn Monsen Jus
01.08 Kristine Medisin
10.06 Charlotte Nylund Allmennpåbygning
04.06 Nikola Hoff Almenning Språk BA ved UiO
18.06 Sofie A.exandra Larsen Bachelor i sykepleie
27.05 John Martin Haugen Realfagskurs
19..6 Julie Geologi
02.06 Meriem Haddouche sosialantropologi
17.06 Ellen Mørstad Storrusten Landslinje, idrettsfag - ski (hybelboer må betale leie for hele året, inkludert juni)
12.06 chatrine sykepleie
08.06 Anders Økonomi
12.06 Camilla Christine Brandt master i rettsvitenskap
02.06 Drago Bergholt Master i samfunnsøkonomi på NTNU
08.06 Tor Øyvind Arnevik idrett og friluftsliv
09.06 Ane Bergo jus
18.06 Morten Løvholm Fysioterapi
05.06 Bjørn Informatikk
13.06 June Ingdal Foto
05.06 jul økonomi og administrasjon
18.06 Mikal Loe Statsvitenskap
09.06 Jens-Petter Falkensten Rettsvitenskap
09.06 Camilla Finans
26.05 Christer Alexander Jenson Jus
01.07 Preben Ørbeck M.Sc. IBS
03.06 Mads Gjerding Statsvitenskap/samfunnsøkonomi
15.06 Torgeir Rast Blok Tekstforfatter
30..6 Espen Stegger Ledaal Journalistikk
17.06 Lena Botten Interiør
20.06 Christopher Hoel Markedsføring
05.06 Snorre Corneliussen Datateknikk
12.06 Ida Gaard sykepleie
26.06 Inger Samfunnsfag og Personalledelse
02.06 Cecilie Høivik Statsvitenskap
14.06 Julia Lolleng ingeniør, bygg
26.05 Janne Gilje Samf. og Pers.ledelse
09.06 Maren Hyvang Blaalid Medievitenskap
11..6 Kari Kinn Nordisk språkvitenskap, master.
12.06 Annie Eliassen Folkehelsearbeid
12.06 Tuva Løbach Jørgensen Rettsvitenskap
11..6 Merethe Gausdal Førskolelærer
18.06 Silje Historie
11.06 Lise Marie Nordby Varehandelsledelse, Handelshøyskolen BI
04.06 Janne mulitmedieteknologi og design
10..6 Sebastian Wagner-Larsen økonomi
18.06 Marianne Hove Økonomi
11.06 Jørgen Titlestad Film og Fjernsynsvitenskap
11.06 David Magnus Myr Juss
03.06 Ingrid Fuglesteg Syversen Grunnfag i medisin
05.06 Risten Anne Bevegelse- og idrettsvitenskap
29.05 Hallgeir Tomter Geomatikk
03.06 lisa marie fagertun materialteknikk
03..6 Jørgen Bøhnsdalen Informatikk . bachelor
12.06 Helene Sosiologi
05.06 Hilde Katrine Pedagogikk
12.05 Silje Barnevernspedagogikk
18..0 Hilde Solgaard Ergoterapi
20.06 Karoline Ulvang Sykepleie
08.06 Camilla Henriksen føskolelærer, HiT
02.06 Magnus B. Rasmussen statsvitenskap
02.06 Magnus B. Rasmussen studi
12.06 Bjørn Tore Rosten Ingeniør
11.06 Camilla Salamonsen Radiografi
11.06 Freddy Mathisen Automasjon(HiB)
8..06 Marthe Oterhals Profesjonsstudiet i Psykologi
11.06 Christina Mendicino Grønli Rettsvitenskap
12.06 Kristine journalistikk
02.09 Tine Taksdal medisin
11.06 Silje Tundal Juss
29.05 Jonas Åstrøm opplevelses- og attraksjonsutvikling
05.06 Vanja Heiland førskolelærer
04.06 Mari Laurhammer Business Management
10..6 Karen Øvergaard Tobiassen Førskolelærer
12.06 Marius Jones Programmering
08.06 Daniel Skogstad Informasjonsvitenskap
03.06 Petter Busterud Ingeniørfag - Data
18.06 Inger Lise Walle Journalistikk
11.06 Mikael Meløe Maskiningeniør
10.06 Maja Kunst og hångverk
03.06 Jenny Utheim Kultur og kommunikasjon
04.06 Lina Christiansen nordisk
24.06 Kristin Frich Hanøy Arkitekt (i København)
20.11 Magnus Skjelstad Master i Antropologi
02.06 Mari Haugen Pedagogikk
11.06 Henrik Informasjonsteknologi
12.06 Linn Naimak Olaisen førskolelærerutdanning
11.06 Øyvind Midtbø IT
26.06 Ly Chur Reseptar
11.06 Jon Torstein IT
11.06 Eirik Luka Informasjonsteknologi
27.05 Pernille Sagstuen Kreativitet, innovasjon, forretningsutvikling
27.05 Morten Ising KHIO BA1
2..6 Camilla Edeklev sykepleie
26.06 Knut Ø.H. Eiendomsfag
11.06 Markus Bjørnestad Kjemi
15.06 Tone førskolelærerutanning
08.06 Ingar Sårheim Markedskommunikasjon
09.06 John Gustav Kleppa Markedsføring
15.06 Jeanette Syversen Førskolelærer
01.08 Ina Nilssen førskulelærer
29.05 Stina Låstad medievitenskap
19.06 Stine Olsen Skancke Medisin
12.06 Aasta Viktoria Holm Heide Jus
16.05 Jonatan Østberg musikk
10.06 Heidi Johansen Eiendomsmegling
9..6 Line Juss
15.06 Tine Sykepleie
15.06 Tine Johansen
12..6 Josef K Eknes førskolelærer
09.06 Erlend Gjertsen Vernepleier
29..5 Siri Hildonen Visuelle kunstfag og design
25.06 Andreas Ottestad Radiograf
09.06 Linn Mari Grunnan rettsvitenskap
28.05 Anne Marte Hippe Barnevernpedagog
28.05 Ingrid Børresen Litteraturvitenskap
11.06 ole botnen eide Jus
08.06 Benedicte Larodd Markedsføring og salgsledelse
17.06 Lillian Sykepleie
10.06 Cato Siljander Int.Markedsføring
12.06 Lone Klokkersund jus
10.06 Martine Skaugerum bachelor i journalistikk
10.06 Marja-Liisa Andersson Civ.ing-industriell økonomi
29.05 Helene Skullerud bærekraftig samfunn
11.06 Ida Aasgaard Røsand Jus
16.06 Kari Ellen Hansen Biomatematikk ved NTNU
02.06 Marius Haraldseth Ingeniør Embedded Systems
05.06 Hedda Grepperud Shaw faglærer Form., kunst&Håndverk
18.06 Marianne Andersen Sykepleie
11.05 Jenny Skavdal Kultur og ledelse
10.06 Benedikte Særsten Høgskulen stord haugesund
24.06 Marita Sørhagen Språk og Interkulturell Kommunikasjon
18..6 anita nowbuth spa og hudpleie
25.06 Siv H. Sandnes allmennlærer
18.06 Hilde Marie Hunsbedt Sykepleie ved HiST
18.06 Hanne Markhus Lillevik Medisin
20.09 Hanne Markhus Lillevik Medisin
3..6 Renate Horgheim Psykologi
12.06 Veronica L Olsen kommunikasjon
05.06 Carine Aukner ernæring
5..6 Trine Hellem Hansen Barnevernspedagogikk
26.06 Anne Kristine Guttormsen Husdyrvitenskap
11.06 Oddbjørn Byggingeniør
19.07 Nina allemnlærer
11.06 Kristoffer Almås El-Auto Ingeniør
12.06 Marthe allmennlærer
11..6 Heidi Holtan helseservicefag
10.06 Marie Rundereim illustrasjon
20.06 Silje Hudpleie
25.06 Simen Mygland Berg Bachelor i Spillprogrammering
05.06 Heidi D Arkeologi, NTNU
25.05 Ole-Christian Bjarkøy USA-studier
11.06 Thomas Johannessen Visuell Kommunikasjon
17.06 Monica Susegg Medievitenskap, NTNU
22.06 Christine Holtan Klassisk figurativ kunst
11.06 Astrid Marie Holte sykepleie
26.05 Linn Therese Andersen Visuell Kommunikasjon
29.05 Karoline Sæterhaug Høgskolen i Nord-Trøndelag
20.02 navnfdksod studiemdfkdsf
20..5 Stine Karisari Bachelor in Border Business. PS: Er nødt til å jobbe i mai for å få utbetalt lønn i juni...:(
10.06 Hermund Lybeck Kjernli Journalistikk
02.10 Marianne Dahl Sykepleie
12.06 Sevian Stenvig Jus ved UiB
10.06 Christian Wigus Westerdals 1. klasse Grafisk Design
12.. marianne normann multimedieteknologi
11.06 Stine S.T Radiografi
03.06 Jarle Svendsen Teknologi
11.06 Gry Andrea Norang Art Direction
03.06 Astrid Johansen Allmennlærer
04.06 Mari Olsen optometri
11.06 Bjørn Kjetil Idsøe bedriftsøkonomi og administrasjon ved BI Kristiansand
20. Ingridt Tranaas Vannebo Psykologi
05.06 Lill-Karin førskolelærer
04.06 Hans S. Troøien
03.06 Anine Mølmen Andresen Europastudier, UiO
12.06 Ellen Håland juss
03.06 Grete Eiken Allmennlærer
18.06 Lise Grønli Barnevern
07.06 Fredrik Reme Produktutvikling og produksjon
10.06 Ida Ramberg Journalistikk
17.06 Sandra Skogseth Barn - og Ungdom
12.06 Torill Nikø Økonomi
04.06 Irene Pleym Jakola bachelor i barnevern, HiO
5..6 Stine S Johnsen sykepleie
27.05 Kristin Rønvik Religionsvitenskap
03.06 Monika Økonomi
11.06 Gudrun Seeberg Boge Veterinær
29.05 annette vangen werness musikkvitenskap
05.06 kristine hokstad engelsk
20.05 Anita Visuelle kunstfag og design
06.06 mari bernhardsen energi og miljø
10.06 Siv Lillefjære Andersen Vernepleien
19.06 Kjartan Andersen Belseth førskolelærer
12..6 Marte Tubaas førskolelærer
27.05 Marthe Samfunnsøkonomi
09.06 Andrea Alstad Weisten sosionom
18.06 Laila Solli Sykepleie
29.05 Per Jo Høiberg Medievitenskap
04.06 Randi O Barnevern
10.06 Ubah A. Hussein Sykepleier/ Hio
13.06 anette løland juss
17.06 Anna Lianes Tysk
09..0 Carina Hesleskaug Sosialt arbeid
03.06 Lisbeth Uvaag økonomi og administrasjon
19.06 Anne Lise Gullerud førskolelærer
30.05 margrethe djønne idehistorie
17.06 Karoline Strand NHH
10.06 Kathrine Gislingrud sykepleie
20.06 Anette Eliassen Master i økonomi og administrasjon
05.06 Katrine Brunvoll spesialpedagogikk
18.06 Paola Sjøqvist medisin i Warszawa
06.06 Katrine Brunvoll spesialpedagogikk
15.06 Sindre Halvorsen Økonomi
10..6 Bernadeth Pagiwan Helland sykepleie
17.06 Shadabi Zaman Bachelor i Økonomi og Administrasjon ved NHH
27.05 Marianne Psykologi
05.06 Yvonne Strekerud historie
04.06 Magnus Sørensen Petroleumsfag
11..6 Elisabeth A Ergoterapi
06.06 Audun Reinsborg Log Produktutvikling og produksjon - Master
05.06 Vibeke Idrett administrasjon og ledelse
04.06 Ragnhild Knutsen Forkurs
10.06 Linn Christine Finstad Bachelor in Business Administration
02.06 Remi André Flathaug Businnes og IT
05.06 Hanne Trøen Spesial pedagogikk
29.05 Kjersti Nilsen Førskolelærer
5..6 Sigurd Miland Aarstad Molekylærbiologi
28.05 Lars Høvik diverse
04.06 Maike Kappus Europakunnskap med tysk
06.06 Birgit Longva Energi og Miljø
30.05 solgunn lyhammer sykepleien
05.06 Christian H. Skjeggerød Privatist
29.05 Eline Bjerkan Medievitenskap
06.06 Maja Sørheim Biologi
12.06 Anette Roska Nilsen Ingeniør
12.06 Lea Coates Juss
12.06 Hanna Aa. Tungland Allmenn Litteraturvitenskap
02.06 Eirik Larsen Norheim Bachelor i Antikke studier ved UiB
05.06 Jørund Førskolelærer
11.06 Ida Finvold allmennlærer
18.05 Malin Synnes Kulturarbeid
09.06 Kristin Espenes stud.cand.psychol.
12.06 Lisbeth Kyllingstad juss
15.06 Martine Danielsen Sykepleie
16..6 Britt Kristin Ese lærer
12.06 Hanna Hvattum Tekst- og skribentlinja ved Westerdals
12.06 Guro Katrine Østensjø Vernepleie
11.06 Foad AJ Hussein Bygningsingeniør
12.06 Hilde Dale Torvund jus
15.06 Margrethe Aas Johnsen Engelsk språk og litteratur
04.06 Christer-André Larsen Kommunikasjonsteknologi, Master NTNU
10.06 Astrid Flenstad Bedriftsøkonomi
05.06 Kristin Fiborg Førskolelærer
03.06 EM Førskolelærer
04.06 Christer Idland Kommunikasjonsteknologi (NTNU)
12.06 Iselin Haugo sykepleie
03.06 Christine Jensen Psykologi
10.06 ruth biologi
10.06 Sigrun sykepleie
27.05 Trine Lektor i nordisk
04.06 Bjørg Andorsen Energi og Miljø
06.05 Anne Marte Aasen Sykepleie
15.06 Natalie Diaz Rakvåg Grafisk Design (begynner nå i høst)
10.06 Marita Farmen Furulund bachlor i sykepleie
02.06 Olve Geografi
02.06 Petter Været Olsrud Geografi
12.06 Anine Knudsen Samfunnsernæring
12.06 Anders Hasmo Dahø Drama og teaterkommunikasjon, HIO
27.05 Piachart Thorsen psykologi
15.06 Josefine Norges musikkhøyskole
10.06 Aleksander Skjæveland Larsen Informasjonsvitenskap
05.06 Inger Lise Fossum Sykepleie
17.06 Knut norsk
12. Åsa Jus
05.06 Christel Sykepleien
13.06 Christine Dorthea Jacobsen Barnevernspedagogikk
05.06 Kristina Førskolelærer
15.05 Linn Usa-studier, Bergen
10.06 Maren Charlotte Rydning Bø studiespesialisering
10.06 sturla rødstøl art direction
17.06 benedikte nilsen sykepleien
05.06 Helene sykepleie
24.06 Sanna Kaupang Sørum økologi og naturforvaltning
15.06 Therese Aune førskolelærer
17.06 Victoria Lieberg Idrett
26..5 Sunniva Ullavik Erstad Medievitenskap
20.05 Tina Revisjon
11.06 Marthe Susann Åndahl Musikkvitenskap
03.06 Bjørn-Arild Økonomi og Administrasjon
06.06 Marie Schau Siv.ing
05.06 Helga Steinsvåg Midtaustenkunnskap
20.11 Monika Sørhage Sykepleie
12.05 jeanette Holen førskolelærer
04.06 Kjersti Krohg Andreassen Barnevern
03.06 Christine Johannesen Pedagogikk og psykologi
11.06 Marit Helde økonomi og administrasjon
02.06 Maiken Ellingsen Studiespesialisering
18.06 Ragnhild Elisabeth Hanssen fysioterapi
05.06 Thomas Bullock IT & Systemutvikling
12.. Anni Thaliath Journalistikk HIO
10.06 Barbro Lindgaard Vernepleier
15.06 Sven Morten Music Management
06.06 Martin T Energi og miljø
04.06 Mari Sofie Korslund Europastudier ved NTNU
10.06 Charlott Nordström Bedriftsøkonomi
12.06 Monica Borgundvåg Rettsvitenskap
14.06 Martin Myhre Bjørklund IKT
14.06 kennet heggelund IKT servicefag
12..6 Ingunn T. Glosli Sosialt arbeid
28.05 Ellen Tønnessen profesjonsstudiet i psykologi ved NTNU
11.06 Jonathan brian Alcoriza 203738
10.06 benedicte S. Bjørntvedt sykepleie
11.06 Ellen Marie Rukke Sykepleie
05.06 Elin Gjennestad Sykepleie
15.06 Karoline Arnesen Tekst og skribent
05.06 Thomas Normann NTNU Komtek
04.06 Anders Emil Salvesen Siving komtek
15.06 Dina Sørensen Sosiologi
12..6 Elise Eriksen Løssfelt Art Direction, Westerdals school of communication.
15.06 Hein Birkeland Irgens Art Direction, Westerdals
16.06 Mia Karlsen Studiespesialisering
06.06 Trine Førskolelærer
08.06 marthe reklame og merkebygging
28.05 Siri Lundsett Matvitenskap
05.06 Elin Sykepleie
12.06 Madeleine Karlsen Art direction, Westerdals
10.06 Synnøve Misje Olsen Internasjonal Markedsføring
6. Tommy fysikk
15.06 Veronica Kristiansen Byggingeniør
10.06 Natali Haugland Markedskommunikasjon v/BI Bergen
15.06 Charlotte Thomassen Byggingeniør
04.06 Mona bioingeniør
11.06 Anita Bøen førskolelærerstudiet
29.05 Nathalie Næss Johansen Helse og sosial
12.06 Bernard Kilde sykepleie
12.06 Camilla Gorola sykepleie
12.06 Inger Ensby sykepleie
16..6 Romina Lizana tannpleie
29.05 Nina Askland Førskolelærer
05.09 Kris Kalkman Førskolelærer
06.06 Kristian Korff Sivilingeniør NTNU
05.06 Asbjørn klausen Teknisk kybernetikk
05.06 Anette Bioingeniør
29.05 Kim Ueland Førskolelærer (IFFA)
15.06 Ellen Strebel ingeniør
05.06 Maja Sandberg Sykepleie
16.06 Mia Elise Røvik medier og kommunikasjon
09.06 Marita Hunstad studiespesialiserende vg2
16.06 Torun Løkken Medier og kommunikasjon
06.06 Nils Olav Klausen siv.ing. NTNU
11.06 Kjersti Werge-Olsen Samfunns- og idrettsvitenskap
03.06 Malin Daviknes Internasjonale Relasjoner
31.05 Helene Vorland, 5382 Skogsvåg Sykepleie
09.06 Kathryn Biologisk kjemi
03.06 Marie økonomi
10.06 Cecilie Lindstrøm førskolelærer
15..6 Silje C.E.Ludvigsen sykepleie
04.06 Hilde Kvernstad førskolelærer DMMH
20.09 Amina sykepleier utdanning
08.06 Milad Gholami Internasjonal Markedsføring
26.05 Silje Hansen Nordisk
15. jeanette Holen førskolelærer
06.06 Mia Mobæk Sosiologi
15.06 åse marit lid vernepleie
29.05 Nicolle sykepleie
10.06 Marielle Eriksen Journalistikk
28.05 Ole M Thorsen Eiendomsmegling
05.06 Monica Karlsen førskolelærer
15.06 Merethe Tvedt Landmåling og eiendomsdesign
08.06 Erling Matthiessen Byggingeniør
09.06 Elisabeth Skjelten Industridesign
25.05 Nina Økonomi og administrasjon
18.06 Marianne Nilssen Handel, service og logistikk
19.06 Marita Johannessen Sykepleien
09.06 Rikke Berg Kjemiingeniør
22.05 Kristin tveit jur 2000
10.06 Anja Christina Ekseth Bachelor i Sosialt arbeid
17.06 Lisa Andersen Sykepleie
10.06 Lena journalistikk
02.06 Thea Johanne Haga Journalistikk
27..5 Marte Hald Larsen Skipsfart og logistikk
04.06 Kristin Næss Historie Bachelor
05.06 Ragnar Ranøyen Homb Master i Teknisk Kybernetikk, NTNU
12.06 Pia Celine Moe Osborne Sykepleie
12.06 ingvild julita alvlun allmennlærer
08.06 Charlotte Bawa Norsk
8..6 Tina Fonås Markedsføring og salgsledelse
10..6 Katharina H. Fredvang økonomi og administrasjon
15.06 Mette Wathne ernæring
22.05 May-Linn Eikevåg Sykepleien
17.06 May-Linn Eikevåg Sykepleien
26.06 Balder Vestad Journalistikk
02.06 cathrine alstad førskolelærer
09.06 Kirsten Hammer Arkitektur
02.06 Torbjørn Strånd Informatikk og Automasjon
02.06 Frida Kalbakk Journalistikk,Bodø
18.06 Elise Sandsmark Medisin, NTNU
18. Joar Økonomi
04.06 Birgitte Andresen Energi og Miljø, NTNU
05.06 Andreas Svendsen Bygg og miljøteknikk, NTNU
5..06 Katrine Immerstein Gilje Barnevernspedagog
08.06 Hanne Strandenæs Økonomi og admnistrasjon
15.05 Henrik Austbø Friluftsliv
11.06 Kamilla Eidsvik samfunnsgeografi
5..6 Ida Fisketjøn Sykepleie, Diakonhjemmet Høgskole
15.06 Siri Hagen Fransk bachelor
06.06 Line Dahl Sivilingeniør
08.06 Irene Aarstad Master i Matematikkdidaktikk
06.06 Astrid Dimmen Sæle Energi og miljø
04.06 Nathalie Eikrem Enengi og miljø
11.06 Okot Kam Obale sykepleie
11.06 Okot Kam Obale sykepleier
06.06 Andreas Lind Energi og Miljø NTNU
10.06 Christian Kavli finans
04.06 Ørjan Brodshaug Allmennlærer
06.06 Ida Olaussen Førskolelærerutdanningen
16.06 Alexander Mokkelbost Økonomi og administrasjon
04.06 Susann TV
20.05 Susanne Lunde Sammenlignende Politikk
19.06 sol høgset frie realfag
02.06 Anders Weum Helgesplass Elektroingeniør
04.06 Sven Hove Siv.ing. Energi og Miljø
05.06 vilde rausch materialteknikk
15.06 Hanne Kile Andersen Biologi
05.06 Tom Simensen medisin
10.06 Benjamin S Pr og kommunikasjon
06.06 line helland energi og miljø, ntnu
05.06 Vibeke Øverås kriminologi
13.06 Eleni Figenschou Økonomi og Administrasjon
06.06 Karoline Runestad religion og politikk
22.05 Alexander Asheim Kyllevik utviklingsstudier
10..0 Fride Lyngstad Eiendomsmegling
12.06 Solveig Strand Olsen journalistikk
15.06 Thomas Jahnsen petroleumsteknologi
27. linea petersen helsefag
15.06 Lene Birkeland vernepleie
03.06 Marthe Førskolelærer
05.06 Anders Informasjonsbehandling
17.06 Glenn Egil Land Bygg teknikk
12..6 Ida Seter førskolelærer
12..5 Ida Seter førskolelærer
11.06 magnus høgskolen i oslo
10.06 Marthe Markedsføring, BI
20.11 Mari B. Nielsen-Grøn faglærer i formgivning, kunst og håndverk
02.06 Astrid Lovise Wstvik Arbeids & organisasjons psykologi
14.06 Roy Cato Johansen vernepleier
14.06 ro vernepleier
29.05 helene reite vernepleier
10.06 Jan-Stian Martinsen Økonomi
11.06 Fredrik Borg juss
29.05 Linn Evensen Sykepleien
11.06 Maren-Anne Melvik Språk
17.06 tai tran siviløkonom
12.06 Eva Kristin Solvik rettsvitenskap
12.06 Katrine Guldberg BI
17.06 Jahan Zienolddiny Siviløkonomi (5-årig)
08.05 Mads Golden Lærerutdanning
12..6 karoline johannessen sykepleie
05.06 Lotte Idrettsvitenskap
10.06 Kine Horrigmoe Markedsføring
05.06 Aisha Gulzar Førskolelærerutd.
12.06 Karine Hvalryg Sykepleie
10.06 Andreas Nilsen Master of Science in Business Creation and Entrepreneurship
08.06 Leif Ole Haagensen Psykologi
10..6 Sabine Høier Markedsføring
10..0 Sabine Høier Markedsføring
10..6 Sunniva Myklebost profesjonstudiet i psykologi
19.06 Silje Lied Sykepleie
06.06 Silje Førskolelærer
04.06 annabel halsør sulen førskolelærer på lærerhøyskolen på landås
20.05 henriette mikkelsen økonomi og administrasjon
15.06 Siw Davidsen Bioingeniør
4.. annabel halsør sulen førskolelærer på lærerhøyskolen på landås
09.06 Mariel Lødum kunsthistorie
11.06 Elisabet Johnsson samfunnsøkonomi
08.06 Anette Iversen Medievitenskap
11.06 Anne Grete Ytredal Juss
28.05 Olav Hoslemo Siviløkonom
11.06 Elisabeth Ødegården sykepleier
19.06 Kjetil Bjørnevik Medisin
10.06 Stian Johnsen Journalistikk
13.06 Chau Quoc Dataingeniør
11.06 Solgunn Aga vernepleier
11.06 Jens Hermansen Juss
11.06 Marie Lia Carlsen Førskolelærer
11.06 Eva Skotheim Rettsvitenskap ved UiB
04.06 Vibeke Hauge Design, KHiO
09.06 Jostein Strand Henriksen Førskolelærer
31.05 Nathalie Sturim psykologi
12.06 Anne Berit førskolelærer
04.06 Line Radiografi
03.06 Elisabeth Førskolelærer
11.06 Rikke Løvmo
26.06 Anette Søbakk Farmasi
28.05 Bente Strømsvold Naprapati
08.06 Caroline Lilleby Markedsføring
26.05 Christina Sørensen Kultur og kommunikasjon
28.12 Charlotte Christoffersen jus, uio
11..6 Runa Ergoterapi
15.05 Aina Henriksen Rettsvitenskap
08.06 Ingrid Bergskås Vernepleie Bachelor
04.06 Rasmus Mollan maskin
08.06 Elisabeth Stølen Reklame og merkekommunikasjon
12.06 Hedda Blisten radiografi
24.06 Anita Mari Hansen BSc Business, Language and Culture ved Copenhagen Business School.
11.06 Therese Løvslett Ergoterapi
03.06 sarah johansen førskolelærer
03.06 Mette Kristine Dahl odontologi
28.05 Valborg B.Hanssen Sosialantropologi
11.06 Mia Skattum Norland allmennlærer
12.06 Margrethe sykepleier
26.05 Nikolas Nygaard Psykologi
15.06 Kjartan Pedersen Russisk
11.06 Annette Sjursen Bachelor i Barnevernspedagogikk
09.06 Maria Elisabeth Grønli jus/ rettsvitenskap
19.06 Line Reiten Husdyrvelferd
02.06 jenny thingvold førskolelærer HIO
17.06 Alexander Milas Økonomi
11..6 Stine Belinda Nilsen Farmasi
17.06 elisabeth jensen fiskerifag
05.07 Fredrik Langbach samfunnsøkonomi
14.06 Stine K. Olsen sosiologi
11.06 Kristine Skjold barnevernspedagog
02.06 Anders Gulbrandsen NHH
04.06 Mona Iren Pettersen Internasjonale relasjoner og jusstudier.
12.06 Hildegunn Rondestveit Førskolelærer med vekt på kunstfag
09.06 Juni Ølund Hansen allmenn litteraturvitenskap
12.06 anette tysse førskolelærer
09.06 Kjetil Gryting Førskolelærer
12.06 Linn Sætervang Sykepleie
10.06 mailinnn ingebretsen Varehandelsledelse
11.06 inger may hansen Flerkulturelt barnevern
08.06 haakon andre øyen Almennlærer
15.06 Ximena Støen statsvitenskap
03.06 Hilde Ekroll religionsvitenskap
19.06 Veronica Wærness Interiør
06.02 Kristin energi og miljø, siv ing
12.06 Guro Eri Jakobsen Førskulelærar med vekt på kunstfag
09.06 Karina Aronsen Olsen Allmennlærer ved Rotvoll/Hist
05.06 Mats Angermo Ringstad informatikk
04.06 Kristine Aas teknologiske fag
26.06 Jeanette Ulvestad Reseptar på HiO
10.06 Hanne Automasjon og informatikk
12.06 hanne førskolelærer
15.06 Gisle Hallan Vernepleie
12.06 Marit Meyer Andersen Førskolelærer
12.10 Benedikte Landsnes arkitektur ved NTNU
12.06 Ingrid bachlor i sosialfag
04.06 Line byberg it og informajonssystemer
04.05 Line T. Byberg IT og Informasjonssystemer
12.06 Anja Lein Førskolelærer
09.06 Maren Nygård Elektroingeniør
09.06 Ingvild Hasnes Jus
12.06 Marte Borge sykepleie
12.06 Marit Heum førskolelærer
12.06 Kristine Jus
.
02.06 Eirik Stene Datateknikk
26.06 Live Cathirne Strøm veterinær studiet
19.06 Tora Olden Sykepleien
12.06 Ann Kristin Austnes Førskolelærer med vekt på kunstfag
22.06 henriette ramm økonomi ved CBS
08.06 Eilin Erevik psykologi
12.06 benedicte nesse førskolelærer med vekt på kunstfag
04.06 Hanne Louise Åkernes journalistikk
09.06 marius varehandelsledelse
06.06 Hallgeir Lien Siving datateknikk, NTNU
28.05 Heidi Mediedesign
26..6 Åshild Elverland Veterinærmedisin
05.06 Anders Emil Salvesen Kommunikasjonsteknologi
06.06 Christian Askeland Kommunikasjonsteknologi, Sivilingeniør
26..0 Åshild Elverland Veterinærmedisin
29.95 Peter Klungreseth samfunnsøkonomi
10.06 bodhild hokstad pedagogikk
11.06 Harald Informasjonsteknologi, HiO
18.06 SK Fysioterapi
15.06 Håvard B Økonomi
09.06 Håvard Dretvik Geofysikk
15.06 Bjørn Roar Gisnås PPU heltid ved Høgskolen i Telemark avd. Norodden
15.06 Randi Kristiansen Eksportmarkedsføring
15.09 Randi Kristiansen Eksportmarkedsføring
02.06 Matilde Skår naturgeografi
15.06 Hans Kristen Haddal Automasjon tekniskfagskole
09.06 Øyvind Kjørkleiv geofag UiO
29.06 Tom Ekle Medisin
05.06 Hanne Rosvoll geografi
12.06 Inga Helene Simesen bachelor i sykepleie
02.06 Elin E. Kristiansen Sosialantropologi
3. Audun Kveberg Statsvitenskap
29.05 Robert Lorenzo STS
06.06 Christoffer Vågnes Media, IKT og Design
05.06 Annalena Aase bachlor i ernæring
09.06 Sara Zurawska juss
03.06 Kajsa Kemi Gjerpe Statsvitenskap
16.06 Simen Iersen Spillprogrammering
03.06 Emily de Bree Arkeologi ved UiB
28.05 Mia H. L. Krafft Pedagogikk
11.06 Anna Mikkelsen rettsvitenskap
29.05 Anders Skumsnes Samfunnsøkonomi
04.06 Anja Sofie Sletaker Faglærer i forming, kunst og håndverk
26.06 Anders Vatnan Medisin
10.07 cecilie birkelund sykepleie
17.06 Tonje Østrem statsvitenskap
05.06 Janne Kristensen sivilingeniør
02.06 Terje Ingeniørvitenskap og IKT - Petroleumsfag
10.06 Phuong Dang økonomi og adminisistrasjon
05.06 Glenn Andersen Skaug Bachelor i Sosiologi & Bachelor i Psykologi
10.06 Richard Haugen Olsen Meteorologi og Oseanografi
13.06 May-Linn Lauritzen Bachelor økonomi og administrasjon
06.06 Anna Marin
05. Tine Kleivane Datateknikk ved NTNU
14.06 Elin Seim statsvitenskap
05.06 Marita Tosterud Kulturminneforvaltning
29.05 Stine Haugen Sykepleie
17.06 Paterick Sjøberg Norges Handelshøyskole
02.06 Ingrid Hopp økonomi
25.05 Andreas Jacobsen Siviløkonom
05.06 Kristin sykepleie
02.06 Ingrid Lodden Økonomi og administrasjon
26.06 Martine Lingelem Medisin
03..6 oda stormo Tverrfagelige kjønnstudier, Blindern
15.06 ibrahim gøkce Elektro
15.12 ibrahim gøkce Elektro
18.06 Ingrid Øien Sykepleie
05.06 Matias Hana Statsvitenskap
24.06 Bjørn Tangvald Bygg Ing
12.06 Tonje Eriksen Sos.ant
17.06 Mads Privatist
03.06 Michelle Tuv Pettersen Medisin
03.06 Michelle89_@hotmail.com Medisin
03.05 Michelle89_@hotmail.com Medisin
12.06 Linda Allmennlærer med vekt på realfag
29..6 katrine dahl tindberg veterinær i budapest
18.06 Unn Vaage Sæverhagen reiseliv og turisme
18.06 Ida Gansmo Guttormsdottir Uldal Sykepleie
25.05 Cecilie Brendehaug Rysjedal Medievitenskap
27.05 Egil Aske Økonomi og administrasjon
03.06 Sebastian sivil ingeniør
15.06 Linn Bjelle Sykepleie
02.06 Mette Follerås Førskolelærer
05.06 Elling Rogstad Europastudier
11.06 Tove Nicolaisen Norges Kreative Fagskole
19.05 Stine visuelle kunstfag og design
11.06 Christine Hoel Almennlærer
28.05 Julie Valen psykologi
04.06 Martin Slettvoll Historie, NTNU
12.06 Jorunn K. Kolstad allmennlærer
05.06 Taran Nilssen Visuelle Kunstfag og Design
03.06 Tone førskolelærer
03.06 Hanne Sørbø Internasjonal Markedsføring
12. Marthe Lie Vernepleie batchelor
11.05 Jonas Jensen Rettsvitenskap, Juridisk fakultet, UiB
12.06 Karl Kristian Nordheim Master i rettsvitenskap
01.12 Marit Heitkøtter Lien master i admorg
03.06 Ida Heggem statsvitenskap
08.06 Ida Therese Brungot vernepleie
02.06 Fredrik Samfunnsøkonomi
27.05 Victor Andreas Lund Shammas Sosiologi
25.05 Ingvild Svalastoga Psykologi ved ATH
12.06 Guro Sørevik profesjonsstudiet i psykologi
15..5 Trine Møller Longva allmennlærer
03.06 Lise Løhre Petroleumsfag
12.06 Arild Hjelle Afrikastudier
05.06 May-Helen Naley Førskolelærer
10.06 Baris Aslan forkurs
28.05 Lars Gaupset Internasjonale studier
26.05 Tine Sivertsen visuell kommunikasjon
09.06 Kurt Aksel Andersen Samfunnsøkonomi
09.06 Tonje Haaland Førskolelærer utdanningen
09.06 Benedicte master i rettsvitenskap
12.06 Ingrid Foss Ballo Geografi
11.06 Maren Trondsen Johansen Afrika studier
04.06 Sunniva Pettersen Eidsvoll Samfunnsøkonomi
04.06 Stina Asp reiselivsledelse
05.06 Sindre Sigbjørnsen reiselivsledelse
18.06 Kristine Krogh Sykepleier
29.05 Axel Rosenber Idrett og Friluftsliv
29.05 Anne-Katrine Wagnild Master i tverrfaglige kulturstudier
02.06 Rolf Jemne Samfunnsøkonomi
16.06 Håkon Møller Informasjonsteknologi
08.06 Marius Lervik Historie og matematikk
05.06 Nora Fjelddalen sosiologi
15.06 Guro Faller Kunst og design
5..6 Anne Marit Gravem Datateknikk
04.06 Anveig Borgum økonomi
02.06 Andreas Olden Samfunnsøkonomi
15.06 Kristin Klingsheim Økonomi og administrasjon
27.05 Tonje Dahl Økonomi og administrasjon
16.06 Sandra Telarevic Tverrfaglige kulturstudier
03.06 Erling Riddervold Historie
12.06 Wenche religionshistorie
03.06 Cato Edvardsen historie
09.06 Caroline Mevik Geografi
10.06 Mario A. Neira Journalistikk
11.06 stine iren johnsen sykepleie
04.06 Marit Eide Erlandsen Produksjon og produktutvikling, NTNU
05.06 stine sykepleie
06.09 Hege Nilsen Haugland Interiør
05..6 Cecilie A. Hellandsvik Sykepleie
05..6 Karoline Aase Myhre Sykepleie
20.11 Karoline Aase Myhre Sykepleie
04.06 Christoffer Barnevern
12.06 Ellen-Beate Grøtting Interiør ved NKF
25.05 Trine Rønning Karlsen matematikk 3
05.06 Linda Veseli Europakunnskap med fremmedspråk
12.. Ellen-Beate Grøtting Interiør/Arkitektur
10.06 Erik Strand juss
10.06 Gunhild Velle Utefa DMMH
04.06 Alexander Bjerkan Informatikk
10.05 Linda Johansen markedsføring
12.06 Ann Helen Skaug Allmennlærer
17.06 Tone sykepleie
05.06 Marianne Benten økonomi og administrasjon
05.05 Marianne Bentzen Økonomi og administrasjon
10.06 Bengt-Ove Olsen Sport Management
04.06 Espen Ingvald Bengtson Komunikasjonsteknologi
14.06 Monica Karina Persen MA Pedagogikk
08.06 Linn Alexandra Lande Interiør ved norges kreative fagskole
02.06 Sissilie Marcussen Studiespesialisering
10.06 GUNVOR SANDHOLM MARKEDSFØRING
11.06 Malén S. Moe interiør
10.06 Siv Jacobsen Interiør
10.06 Hanne-Marthe Hansen Interiør ved NKF
05.06 Torstein Fysikk
12.06 Vegard Bakkejord pedagogikk
11.06 tonie merete larsson fysioterapi
18.06 Therese Grafisk Design NKF
08.06 Maja Saijets Sykepleien
22.05 Anne-Cecilie Haugstvedt datateknikk
04.06 Thomas Bruun Datateknikk, NTNU
12.06 Mari Torsmyr Hansen Barnevern i et flerkulturelt samfunn
19.06 Ola Ulvedal Sosialantropologi
17.06 Lise Ergoterapi
05.06 Aina Merethe Ellefsen Allmennlærer
11.06 Linda K. Jørgensen master i økonomi (siviløkonom)
11.06 Heidi Vikki Munthe-Kaas Matematikk, Informatikk og Teknologi
05.06 Marit Bekken Nilsen Førskolelærer
12.06 Veronica Staalen Bachelor i Barnevern
11.06 Thomas Frantzen Bachelor i Sykepleie
11.05 Thomas Frantzen Bachelor i Sykepleie
11.06 vigdis barnevernspedagog
10.06 Eivind økonomi og ledelse
17.06 Camilla Hellestveit sykepleie
16.06 Christin Nordengen Førskolelærer
03.06 Gunhild Gaasøy Samfunnsøkonomi
06.06 Ruben Bø siv.ing. ved NTNU
03.06 Andrea Madsen Offshore Teknologi
03.06 Kjellaug Sørum Juva Allmennlærer HiT
05.06 Marita Berntsen sykepleie
6.. Magna Nordgård Realfag
04.06 Bård Sve Wallentinsen Siv.ing Fysikk og Matematikk ved NTNU
.
18.06 Silje Sykepleie
10.06 Inger Lise Hansen Pedagogikk
17.06 Ingvild Gram fjernsynsregi
04.06 Yngvild Neset Sivilingeniør Fysikk & Matte
03.06 Thea Karoline Tovshus Psykologi
04.05 Tor Jacobsen Bygg og miljøteknikk
06.06 Børge Solli Andreassen Fysikk og matematikk
18.06 Cathrine Vik Tautra Ergoterapi ved HiST
08.06 Audun Breder Siviløkonomi
20.6 Kenneth Berstad Eiendomsfag
17.06 Isalill Forkurs
20.06 kenneth berstad
10..6 Ida Wang Soleim eiendomsmegling
28.05 Jon Henrik Amundsen Økonomi og administrasjon
28.05 Malin høgskole
18.05 Mia Fjeldberg sykepleie
09.06 Linn Sara Kvanvik vernepleie
11..6 Mari B. Osnes barnevernpedagogikk
15.06 Jane-Mari Søberg allmenfag
09.06 Sanna Mikaelsen jus
06.06 Kenneth Nygård Biologi
28.05 Nina Bachelor i barnevern
05.06 Charlotte Halvorsen Idrett grunnfag
02.06 Thomas Siving
04.06 Juni Bioingeniør
19.05 Anh-Thu Dang pedagogikk
10.06 Elin Weydahl Dronning mauds Minne Høgskole
02.06 Jon Halvor Thorsberg Informatikk og Automasjon
04.06 Marianne H. Erlandsen Medieproduksjon
29.05 Liv Bente Larsen Allmennlærer
04.06 Kine Fauske Bye Pedagogikk
12.06 Pia Sykepleie
11.06 June Moen Sykepleie
05.06 Henning Olsbakk Bachelor i idrettsvitenskap Norges idrettshøgskole
12.06 Marita Angell Allmennlærer
18.06 Jon Morten Bachelor i Luftfartsfag
11.06 Ann Kari Grindheim farmasi
09.06 Marit Jahnsen Mattematikk og informatikk
10.06 Kristin Aursand religionsstudier
05.06 Elise Allmennlærer
16.06 Magnus Løkke Granaas Bioingeniør
04.05 Ina Helene Olsen økonomi og ledelse
20.06 Rita Bachelor i sykepleie
10.06 Silje Frich Pedersen Drama & teater
05.06 Lise Grønskar Arabisk
16.06 Øyvind Askeland Journalistikk
20.05 Maria Cecilie Hauge sammenlignende politikk
11.06 Maria Hansen Troøyen Musikk
15.06 ole dole AHO
02.06 kenneth andersen elektroingeniør
19.06 Anne Jorunn M. Sandvik sykepleie
19.06 Anne Jorunn M. Sandvik sykepleie
09.06 Cecilie Villanger Bachelor i Meteorologi og Oseanografi
18.06 Astrid Ousdal Fysioterapi
01.05 Peder Ås Juss
16.06 Rasmus Møller NHH
29.05 Mona Risvik førskolelærer
16.06 Rasmus Møller
03.06 Maria Pedersen Psykologi
09.06 Mellet Solbakk Årstudium Medisin
15.06 Astrid G. Olsen Vernepleie
10.06 Ailin Johansen Universitetet i Tromsø, lærerutdanning.
03.06 Carl Jacob Rustad Forvaltningsinformatikk
18.06 Birgitte Kalbakk ergoterapi
06.06 Anette Vigen Ingeniørvitenskap og ikt
10.06 Bård Henry Landsem Paulsen Førskolelærer
02.06 Andreas Stavnes IT ved UiA
03.06 Trude Holm Reiseliv
28..5 Benedicte Fjalstad Folkehelsearbeid
18.06 Silje Maalø medisin
11.06 Kjersti Sturød veterinær
19.06 Øyvind Kvamme bygg ingeniør
12.06 Mathilde Wilhelmsen Juss
15.05 Susanna Engelin Bolås
02.06 Ellinor Opshaug sonans videregående skole
02.06 Ola Hast dataingeniør
04.06 Ingrid Fromholtz Røed 5-årig lektorutdanning i språk
04.06 Helene Jørgine Flakstad Førskolelærerutdanningen
09.06 Anniken Larssen førskolelærer
03.06 Aleksander Berntsen Maskinteknikk
04.06 Malin Norup Skretteberg Spesialpedagogikk
02.06 Camilla Holm Psykologi
12.06 Klaus Lie Liland Geografi
09.06 Niklas Selle økonomi
25.05 Vibeke Lemme Bachelor i revisjon
10.06 Vegard Fagerjord Økonomi og adm.
03.05 Bjørn-Erik Venner Statsvitenskap, NTNU
26.05 Martin Reier Idrettsvitenskap
09.06 Trine Sellevold medisinsk grunnstudium
05.06 Kjetil Aamelfot Vernepleie
11..6 Hanne Stenbeck sykepleien
15.06 Miriam Ellefsen organisasjon og ledelse
04.06 Jørgen Lytskjold Siv.ing
15.06 Cathrine Hagaseth førskolelærer
12.06 Ingvild Aamodt Okstad førskolelærerutdanning
12.06 Ronja Langset faglærer praktisk estetiskefag
16.06 Lena Marie Førskoleutdanning
11.06 Erlend B Revheim Siv Ing
02.06 Stine Johansen It og Informasjonssystemer
27.05 Silje Anita Holand Siviløkonom
11.06 Elisabeth Tuen Master Siv Ing
28.05 Nina Hansen eiendomsmegling
28.05 Mari Kolstø eiendomsmegling
2.8. Ann Christin Jenssen Kulturstudier
02.06 Andreas Storlien Informatikk
03.06 Ivan Bruset Kjemi ved HIST
03.06 Tor-Erik Richardsen Kjemi ved HIST
04.06 Renate Nilsen Mediedesign
15.06 Øystein Dalsegg Økonomi og administrasjon
11.06 Sebastian Belda Barnevernspedagog
6..7 Camilla Medievitenskap
24.05 Espen Andreassen Master i økonomi og administrasjon
17.06 camilla økonomi
10.06 rene solberg automatisering
16.06 Marthe Gaarder Farmasi
5..6 Heidi Holtet medisin
12.06 Elisabeth Bjerke Sykepleie
22.06 Stine Egeland Bachelor matvitenskap, UMB
22.06 Stine Egeland Bachelor matvitenskap, UMB
20.09 Aleksander Grande Informatikk
10..6 Pamela Montero Ingeniør
06.07 Line L. N. Hansen Geofag og petroleumsteknologi
18.06 Eline Smith Nygård musikkterapi (i Danmark)
05.06 Ola Randby Bygg v/ NTNU
05.06 John Inge Edvardsen Matrialteknologi
06.06 André Elektronikk Siv.Ing.
05.06 Tore Friestad Integrert lektorutdanning med master i nordisk
03..6 Leif Thomas Thosrsen Historie UIO
09.06 Hanne Kløvstad Allmennlærer
12.06 Kristian Bauge Samfunnsøkonomi
10.06 Linda NTNU
08.06 Siri Høyem BI Trondheim
09.06 Marita Pedersen Juss i Tromsø
15.06 Ina Svalland Idrett
05.06 Tonje Søiland Folkehelsearbeid
15.06 magnus bang sjåvik Rørlegger lærling
09.06 Veronica Knutsen Juss
05.06 espen siv.ing bygg
19.06 Anneli Allmennfag
07.05 milla krasniqi jus
10.06 Camilla Økland Molekylærbiologi - UiB
03.06 Marius M Hatletveit Arkitektur
03.06 Sandra Edvardsen Gjerd Psykologi
15..6 ingrid B.Halle musikkterapi, aalborg
14.06 Brynhild Hanto Folkekunst
12..6 Siv Steffenakk Odontologi
27.05 Kjersti Nygård Litteratur og språk
04.06 Ingelin Knutsen Radiografi
12.06 Stine Kristiansen Barnevern i et flerkulturelt samfunn
10.06 Anders Kristiansen Informatikk
16.06 jørn henrik helleseth bergen tekniske fagskole
03.06 petter wibe materialteknologi
06.06 Karoline Berbu Seth Industriell økonomi og Teknologiledelse
09.06 Marianne Michaelsen lærer
08.06 Torunn Grebstad HiST, realfagslærer
10.06 Martin Jullum Matematikk og Økonomi
12.06 Martin Jullum Matematikk og Økonomi
06.11 Maria Hansen Sykepleie
10.06 Erik Rødeseike
11.06 Frida Mathisen fysioterapi
26.06 Christoffer af Geijerstam Økonomi ved Handelshøyskolen i København
04.06 siw søndenå sosialt arbeid
03.06 Jørgen Paschen Justvik Historie
15.06 Susanne Kristoffersen litteraturvitenskap
17..6 Christina Nesje Sjukepleiar
03.06 anikken espelid førskolelære
10.06 Inger Elin Westergaard molekylærbiologi
27.05 Truls Buseth
02.06 Erlend Walle Bachelor i Innovasjon og Entreprenørskap, Høgskolen i Telemark, avd. Bø
19.06 Trine Espelid Sykepleie
03.06 Christer J Økonomi
20.10 Christer J Økonomi
28.05 Lars Andreas Iversen medieproduksjon
03.06 Kristin Birkenes Allmennlærer, UiA
02.06 Erika Ryssdal Sandvik Allmenn litteraturvitenskap (bachelor)
17..6 Jeanne Marie Engevik Sykepleie
29.05 Erla Samanliknande politikk, UiB
19..6 kristian larsen landmåling & eiendomsdesign
10.06 David Brodawski sivilingeniør
05.06 Roar Fagskole
10.06 Vigdis Sletten Bøen Medisin
26.06 Eirik Egeland Master Mikroteknologi.
03.06 vivian koien materialteknikk ved høgskolen i sør-trøndelag
12.05 Cathrine Lode sosialt arbeid
09.06 Heidi M Hansen Sykepleie
09.06 Marit M. Nermark Juss
09.06 Benedikte Forslund juss
17.06 Lene Kvalsvik førskulelærer
16.06 Sara Hauge Medisin i warsawa
05.06 Ingri Riedl Smeplass Førskolelærer
05.06 Elin Haugerud Sivilingeniør Bygg
12.06 Karsten Grimstad Juss
08.06 camilla Lindgren profesjonstudiet i psykologi
08.06 Branka Vojnovic profesjonsstudiet i psykologi
19.06 Åsne B. Ø. Studiespesialisering
10..6 Linda Svensson eiendomsmegling
12.06 gabrielle lilleeng asmyhr juss
18.06 Caroline Hvitmyhr Gustavsen medisin
09.06 Marit Galtung Allmennlærer
08.06 Tone-Mari Bratlien Pettersen barne og ungdomsarbeider
12..6 Ingrid Vee Materialer, energi og nanoteknologi
12..6 Ingrid Vee Materialer,en
12..6 Ingrid Vee Materialer,en
18.06 Christin Reinemo Medisin
11.06 Line Knudsen Belsvik Barnevern
10.06 Marthe Holand Markedsføring Handelshøyskoen BI Oslo
10.06 Susann Michelle Reinfjell førskolelærer, DMMH
05.06 Elin Spildp Bygg- og Miljøteknikk
19.06 Vinh Martin Nguyen Grafisk Design
10.06 Hanne Mette Koen førskolelærer
20.06 Petter Ingeniørfag
16.06 Roar aamot Elenergivg2
03.06 Hildegunn Risrem Materialteknologi
12.06 Jørgen Knudsen Sandø masterstudium i rettsvitenskap
04.06 Birger Dragsten Førskolelærer
19.06 Hilde Hanssen Engelsk
03.06 Christian Grødal materialteknikk
02.06 Ida-Katrine Eidissen Eksportmarkedsføring
06.11 Camilla Johansen Vernepleie
19.06 stephanie strøm medisin
19.06 Maria Bjørngaard Medisin
09.06 Ines Haugland Rosef Integrert lærerutdanning - UiB
06.06 Linn Therese Gravklev internasjonal markedsføring
08.06 Bente Kristiansen Grafisk Design
12.06 Kristoffer Sannes Jus
05.06 Bianca K.W Gelink Friluftsliv
12.06 Jonas Engeset Gjersdal Jus
8. Anders Bondehagen programmering
18.06 Marianne Wigernes Strand Medisin
12.06 Iselin B Moderne og samtidsdans
12.06 Chloé Steen Molekylærbiologi
10.06 Marius Nilsen Matematikk og økonomi
25.05 Heidi Harrang Førskolelærer,estetisk linje, Dronning Mauds Minne
23.07 Benedicte Vattøy Danselinjen ved Fagerlia vgs.
25.05 Liv-Margrethe eiendomsmegling
10.06 Hilde Gran Kielland Mediedesign ved HiG
05.06 Eivind Brekke Økonomi og administrasjon
02.06 Joakim Elektroingeniør
20.11 ellen simonsen master i formgiving , kunst og håndverk fkh- nett
19..6 Kristin Flotten Master i Regnskap og Revisjon, BI
12.06 Tonje Hauge allmennlærer
11.06 Ane - Lise Anthonisen vernepleiestudie
15.06 Jonas Ekeberg Aasen Spesialpedagogikk
15..0 Sherryl Spencer veterinær
04.06 Mari Egeland Forkurs ingeniør
03.06 Sondre Medisin
12..0 Henriette bråthen Almennlærer!!!
04.06 Hanne Hornæs samfunnsfag
9..6 Hege F. Kvalheim kommunikasjonsteknoogi
05.06 Shan Qureshi Bygg og Miljøteknikk
05.06 Farid Esam Bygg- og miljøteknikk
18.06 Andrey Nesterov Handel, service og logistikk
12.06 Kathrine Allmenn påbygg
12.06 Torill Valderhaug ernæringsfysiologi
18.06 Astrid Engan Odontologi
10.06 Andreas Hoff Molekylærbiologi
01.06 Mia Lindberg Allmenlærer
17.06 Silje P. fysioterapi
08.06 Tone Finstad Maredshøyskolen
14.06 Lars Berntsen Allmenfag
29.05 Camilla Idrettsvitenskap
04.06 Marte Berg Innset Siv.ing i nanoteknologi, NTNU
11.06 Julie Bratland Andersen markedsføring
12.06 Linda Thommesen Barnevern i flerkulturelt samfund
18.06 Silje Gundersen Ergoterapi
03.06 Berit Hanger kjemiingeniør ved HiST
05.06 May Jeanette Aarvik Sykepleie
5..6 Marlinn Klingan Medisin
05.06 Hanne Slartmann høgskolen i bergen
05..0 cecilie hope førskolen
18.06 Martine Warendorph Musæus Tverrfaglige kjønnsstudier
06..6 christina brandanger førskolelærer
05.06 Erik Sivilingeniør bygg- og miljøteknikk
16.06 Hanne Røberg-Larsen Kjemi
05.06 Hilde Lirhus førskolelærer
10..6 Hanne Vastveit Økonomi
10.06 Åsmund Gjære Klassisk musikk, UiS
08.06 Anne-Kristine Jamtli Sonans privatgymnas
05.06 Ina Pettersen Molekylærbiologi
05.06 Runa Barnung Molekylærbiologi
04.06 Andreas Taksgård PPU
04.06 Karianne Roxrud Førskolelærer
08.06 Nina Taksgård Allennlærerutdanning - utinor
15.06 Morgan Breiland Ikt for lærere
03.06 Marita Mjåtveit radiografi
03.06 Ingvild Dunn Radiografi
24.06 stine aanes master i Eurpakunnskap - paa utveksling i Portsmouth, UK
15.06 Katrine Johannessen Bygg ingeniør
11.06 Susanne Halvorsen varehandel bi, 3 år
09.06 julie listhaug eriksen medisin
09.06 lene ramberg medisin
15.06 trude tanum politihøgskolen
28.05 Mari Internasjonal Markedsføring
18.06 Ingunn Lombnæs Sykepleie
04.06 Linda Bioingeniør, Hist
16.06 camilla Borgland sykepleie ved HiT
05.06 Eirik Westergård Hogstad Bygg-og miljøteknikk
15.06 Karianne Nordahl Ernæringsfysiologi
10.06 Ingunn Rykkelid førskolelærer
08.06 Elife Gøkce pedagogikk
25.05 åshild hotelledelse
12.06 Maja Ljungstrøm Førskolelærer
28.05 Konrad Ve Sæbø Nautikk
11.06 Eirik Romestrand Maskin Ingeniør
03.06 Linn Kristoffersen Økonomi og administrasjon
12.06 Tove Flåtin Faglærer i praktiske- og estetiske fag
08.06 Petter Ravn Døssland Økonomi og administrasjon
06.06 Lars Dahle Siv. ing. i fysikk og matematikk
26.05 Sonja Lie Allmennlærer HiØ
08.06 Lene Allmennlærer
02.06 May Ingvild Skogstad Økonomi og ledelse
09.06 Ellen Mihle Sekse master i språk
03.06 Hanne Rotherud økonomi og administrasjon
08.06 Sara Hovdsveen internasjonal markedsføring
10.06 Øyvind K. Grutle Kjemi
08.06 Martin Ingvaldsen Industriell design ingenilr HIOF
08.06 Marita Lund Koppang Industriell Design, Ingeniørlinje
11.06 Hilde førskolelærer
12.06 Jorunn Hegge Barnevern
15.06 Heidi Salg og markedskonsulent
12.06 Oda Henriette Endresen barnevern
12.06 gro holø barneverspedagog
12.06 Ivar ingeniør bygg
18.06 Patrick Johnsen Bioingeniør
28.05 Nina Bjørvik Barnevern
12.06 Gunn Marit Viken førskolelærer
12.07 Gunn Marit Viken førskolelærer
10.06 Kristin Indregård Førskolelærer
11.06 Frida Märta Thornér jus
17.06 Bjørn Olav Smørgrav Økonomi, NHH
12..6 kristine heimdal førskolelærer
29.05 Benedicte Hamnes medievitenskap
14.06 Beata Ragyanszky sykepeleie ved HiT
12.06 Karen Marie Kråkenes allmennlærer
10.06 Jorun Simensen førskolelærer
04.06 Marie Hausken Allmennlærer
03.06 Espen J. Anvedsen PPU
10.05 Tron Kjetil Frøland Førskoleutdanning
25.05 Magnus Lykseth Bedriftsøkonomi
03.06 Camilla arbeids- og velferdsforvaltning
19..6 Caroline Halleraker Geologi
06.06 Lovise Agnethe Mo Norsk Fotofagskole
12.06 Stine-Elise Aas Høgskolen i Telemark
04.06 Stein Inge Jørgensen Maskin Ingeniør HiST
02.06 Magnhild Sørfonden Bye Allmennlærerutdannig ved HiB
05.09 Eva Moland sykepleie
18.06 Ørjan Nesse Vigdal Fysioterapi
03.06 Håvar Sørbø Energi og miljø ingeniør
05.06 Monica Andreassen Lynge sykepleie
03.06 Kay B. Gurrik Energi og Miljø, HiO
12.06 Jane Benita Fykse Førskolelærer
05.06 Daisy Ø. Nielsen Forkurs ingeniør
06.06 Helge Møller Naley Elektronikk
05.06 Ingrid Kummen Sivilingeniør Industriell kjemi og bioteknologi
10.06 Heidi Haugmo Hoel Førskolelærer
19.06 Annette Hetlelid Landskapsplanlegging
12.06 Carl-Johan Almestad Offshore teknisk fagskole, Automasjon
09.06 Kristoffer Nerland Juss
12.06 Lene Johansen Førskolelærer
24.06 Andreas Knag-Danielsen Visuell Kommunikasjon, KHiB
12..6 trond agnar ulstein juss
29.05 Darija Pedagogikk
16.06 Camilla NHH
05.06 silje rebecka bakke sykepleien
14.06 kristina sykepleie
12.06 Lena Foseid Lektor realfag
18.06 glennhåvar økonomi&administrasjon.
03.06 Line Rølvåg Kjemi ingeniør ved Hist
11.06 Hanne Gideonsen litteraturvitenskap og estetikk
09.06 Gro Anita Skoe Bachelor-sykepleie
05.06 Nermina Isabegovic Markedsføring
09.06 Natasha Rønningen Kultur og Ledelse
20.06 Anita Førskolelærer
12.06 Guro Benedikte Ihle Førskolelærer
25.05 anne rønningen revisjon
04.06 merete ryen bachelor i russlandstudier
02.06 roselyn riley allmenfag.
08.06 Susanne Psykologi, profesjonsstudiet
12.06 Malin Abrahamsen Master i Teknologi
18.06 Kristine M Bratland Rettsvitenskap
03.06 Anita Heier Bachelor Idrettsvitenskap
12.06 Øystein Liltved juss
03.06 Robin Sandal Bachelor Idrettsvitenskap
02..0 Cesilie Iversen Geografi
05.06 kristine bakkemyr sykepleie
10.06 jonas nøtsund sagedal til å bli allmennlærer
04.06 Siri fysmat
10.06 Linda Idrett årsstudium
12.06 Mia Engh allmennlærer
06.06 Anders Jacobsen Maskiningeniør, HiST
15.05 Vegard jus
03.06 anne håland biologi
03.06 Stig rogn Førskolelærer
04.06 ingvild dalehaug master i matematikk og fysikk
02.06 Linn Therese Nerdrum Revisjon
12.06 reidun rettsvitenskap
19.08 Per Øyvind Bachelor i vernepleie
28.05 Silje Andreassen rettsvitenskap
03.06 Tor Ragnar Møller-Hansen Eiendomsmegling, bachelor
04.06 Ingvild Haneberg fysikk og matematikk, sivilingeniør
19.06 mari sykepleie
12.06 Ida M.H. Kristiansen Jus
04.06 Eivind Semb Bygg- og miljøteknikk
09.06 Camilla Bugge Idrett
15.06 Martin Lycke Økonomi (NHH)
12.06 Jørgen Stabel Juss
27.05 Linn Psykologi
12.06 Nils Chr Brandtzæg Juss
10..6 may linn myrstrand førskolelærer
17.06 Liss-Mari Skar Førskulelærar
09.06 andrea sagedal markedsføring
09.06 nina norderud jordmor
12.06 britt kverme førskolelærer
17.06 Terese Petersen førskulelærar
29.05 alf-einar moltubakk maskin ingeniør
12.06 Stian Smidesang Rettsvitenskap
09.06 irina sævik økonomi og administrasjon
20.10 lene austnes sosionom
29.05 nathalia sævik økonomi og administrasjon
09.06 Anette L Hermansen Maskin ingeniør
12.06 Anders Solberg Rettsvitenskap
12.06 Sirianne Vikestad Juss
04.06 Janne Kolstad DMMH
12.06 Mari Steinnes Hanevik Folkehelse arbeid
06.09 Janne Kolstad DMMH
04.06 Nicolai Roness Statsvitenskap
20.05 katrine langved ernæring, mat og kultur
12.06 Stein-Ivar Gamlem Juss
18.06 ida gabrielsen allmennlærerutdanningen
22.05 Anette Brox Bachelor i sykepleie
05.06 Sabrina Berg Geofag og Petroleumsteknologi
11.06 Tone sykepleie
12.06 Dag Henning Stavelin Juss
18.06 Fredrik Hilberg Økonomi, Handelshøyskolen i København
12.06 Jonathan Slettebakken juss
04.06 Andreas Gjærum Bygg og miljø
16.06 Ingvild Marie Dahl musikkepedagogikk
11.06 Trine Olsen Espeland førskolen
11.06 Ingun Buen Førskolelærer
04.06 Ida Vestli Faglærer i kunst og håndverk
08.06 Christina Nilsen Allmennlærer
03.06 pei na kui materialteknikk
15.09 Aasmund Talleraas Bygg Ingeniør - konstruksjon 3årig på høgskolen i Gjøvik
10.06 Ingrid Emma førskolelærer
15.06 Olav Wik Gundersen E-business på NITH
15.06 Olav Wik Gundersen IT på NITH
02.06 Bernt Håvard Olsen Elektro ing
03.06 Laila Solør Materialteknikk, ingniør
17.06 Olga Fiskeriøkonomi
16.06 Steffan Antonsen E-business NITH
25.05 Siri Psykologi
27.05 Christian Marstein Bachelor i Statsvitenskap
10.06 Stig Rune Hansen Sykepleie
05.06 Jonas Evertsen Allmennlærer
11.6 Tine charlotte rusten reiseliv
19.06 ida gundersen sjukepleie
09.06 øyvind sykepleien
29.05 Nina Idrettsvitenskap
03.06 Anders Hansen Kultur-, arrangering, formidling og forvaltning, bachelor
28..5 Maren E Madsen førskolelærer
06.06 Per-Steinar Langland Førskolelærerutdanning ved DMMH
25.06 Astrid Johnsen Historie
18.06 Martine Angell Sykepleier
11.06 Linda Eriksen førskolelærer
15.06 Øyvind Erås Fysioterapi
11.06 Tomas Tandstad Musikk
11.06 Tomas Tandstad
10.06 Astrid Gunnes Mjøen førskolelærerutdanning
09.06 Annette Holmedal Medier og kommunikasjon
11.06 Marit Søndenaa byggingeniør
11.08 Marit Søndenaa byggingeniør
03.06 Johanna Hansen materialteknikk
10.06 Ingrid Førskolelærer, DMMH
10..6 Marianne førskolelærer
04.06 Kine Norheim Innovasjonsledelse og entreprenørskap
20.05 Anne-Britt Lia Revisjon, bachelor
20.06 Mari Miljø og naturressurser
15.06 Svein Martinsen Markedsføring
03.06 Cecilie sykepleie
12.06 Martine Magnussen Førskolelærer
05.06 Gro Waalen Juridisk kontormedarbeider
02.06 Jorunn Lie Bjelland Øk.ad. Master
10.06 Kine Hermansen Barnevern
02.06 Erik Barsøe teknologistudie
5..6 ina Løkken Steimler Spes.ped
10.06 Yngve Angelo Markedskommunikasjon
18.06 Pia H sykepleien
.
15.06 Linn Kathinka Hojem Kvam Fysioterapi, HiO
10.06 Eivind B-T. Økonomi og administrasjon
14.06 Sarah Medier
03.06 Hege Lindahlen Førskolelærer
12.06 Michelle Lobben Bachelor i Maskintekninsk design
26.05 kristin indreflø shipping og logistikk høgskolen i ålesund
25..5 Jørgen Snøås Gustavsen Innovasjon og Entreprenørskap
15.06 Marius Raunholm Bygg & Anlegg
02.06 Hanne Nilsen Allmennlærer
03.06 Kine Marie Strøm Sellæg Førskolelærer ved Dronning mauds minne høgskole
05.06 Tony Hanssen Natur og friluftsliv
03.05 Kine Marie Strøm Sellæg Førskolelærer ved Dronning Maud Minne Høyskole
11.06 lene elnan lorentzen førskolelærer
21.06 Andreas Willersrud Statsvitenskap
12.06 Sarah Eriksen Førskolelærer
03.06 Mona Noreng kjemi og bioteknologi
06.05 Linn-Mari Høgalmen energi og miljø
20.05 Hans Braseth Førskolelærer, 1. år
19.06 Anita Hansen sykepleie
11.06 Anders Evenstuen IT
18.06 Marianne Veisten medisin
10.06 Marius Tengesdal Økonomi
26.06 Mona Bergersen geomatikk
15.06 Steffen Fosnavåg Skipsteknisk Drift
08.06 Turid Thrana høyskolen i telemark
10.06 Hilde haga førskolelærer
18.06 kristine helene henningsen økonomi og administrasjon
05.06 Kristoffer Pettersen bachelor i opplevelses produksjon og interaktive medier
11.06 katarina hansen ingeniør
20.05 Aleksandra Sykepleie
18.06 Marthe Anfinsen vernepleie
18.06 Monica Remøy sykepleie
17.06 Ingunn Helle Økonomi ved NHH
02.06 Renold Christopher Samfunnsøkonomi.
10.06 ina ystebø førskolelærer
02.06 Idar HiT
15.06 katarina kinn almvik odontologi
08.06 Silje fiskerifag
10.06 Mona Varehandelsledelse
19.06 Thomas Holm Nautikk
28..5 Trond Wiggo Grøvdal bachelor Automasjon
15.06 John Hjelle design
06.06 Hanna Josie Nordgård Realfagslærer
05.06 Trond Kvig Andreassen mediefag ved UiA
12.06 Inghild Thornes Sykepleie
05.06 Siri Wetterstad førskolelærer
12..6 Guro Thune Thorshaug sykepleien
28.07 Therese Nysæther Schie Førskolelærer
03.06 Jill Haugstvedt Juss
18..6 Karen sykepleie
10.06 charlotte markedsføring på bi
28.05 Silje Malen Torgersen BAFØR08
08.06 Birgitte Bergene Hansen Idrett, fysisk aktivitet og helse
04.06 Åge Breivik Maskiningeniør
04.06 Lene Katrin Auran førskolelærer
12.06 Marit Nordgård Rundhaug allmennlærer
20..6 Beatriz Jaquotot journalistikk
12.06 Marit Bakken Ingeniør
04.06 Ida Helseth Materialteknikk
20.11 Marius Reppesgård Historie bachelor
12.06 Jeanette Thorud Førskolelærer
16.06 Martin Mastad Fagskole
11.06 Vegard Holland Mikro/nano-teknologi ved Høgskolen i Vestfold
08.06 Renate Stenstrøm Allmenn påbyggning
12.06 Marit Johnsen russisk
06.06 iselin evensen pedagogikk
8..6 Tina Labråten vernepleie
12.06 Silje Melbye Slåen Regnskap og Økonomi
18.06 Anna Yttervoll Tannpleie
4..6 Marit Bakke Bachelor Biologi
15..6 Lene Blomsø Foto
05.06 Lina Therese Sæterøy Bachelor i vernepleie
04.06 Maria Solli Maskiningeniør
03.06 Mari Jystad Egeness Kjemiingeniør
19.06 Marianne S. Iversen sosialantropologi
15.06 Hanne-Kjersti S.Iversen Foto
03.09 amina winningah flerkulturell barnevern
11.06 Henrik Frøyland Datateknikk
05.06 laila iren hansen førskolelærer
09.06 Kristine T idrett
27.05 Ørjan Vikedal int. mardesføring
28.05 Heidi Warholm Førskolelærer
12.06 Magnhild Berre Allmennlærerutdanning ved HiST
08.06 Maren Berre Allmennlærerutdanning ved HiST
29.05 Vilde Coward Sosialantropologi
11.06 Helene Cappelen-Dahl jusstudiet i Bergen
08.06 Nina Aas Tonning Økonomi og administrasjon
11.06 Ane Fuglesang Herskind juss
11.06 Aslak Fiske Fjalestad musikk
18.06 Julie Marlen Engel Jenssen Leirvåg journalistikk
05.06 stine nygård økonomi
11.06 Aina Heibø førskolelærer
12.06 lill kristin volden barnevern
18.06 Sigrid Aukrust sykepleie
05.06 Marita Sæther Førskolelærer
05.06 anne katrine gulli ingeniør material
20.10 Anita Dahle Svendsen Førskolelærer
03.06 Hanne Bakken Allmennlærer
12.06 Per Kristian Bendvold Ingeniør
02.06 Henrik Økonomi og administrasjon HIO
02.06 Kristina Økonomi, HiO
10.06 kristina rafsvik førskolelærer
03.06 nina kjemi
05.06 maja moe økonomi og administrasjon
10.06 kristina hit
18.06 Yury Yarkov Handel, service og logistikk ved Høgskolen i Harstad
02.06 Einar Elektro ingeniør
05.06 Lasse Hermansen Førskolelærer
03.06 sissel richardsen kjemiingeniør
16.06 Dani Kristiansen Økonomi og administrasjon
07.06 Marianne Warvik Statsvitenskap
16.06 Maria Idris Sykepleie
19.06 kristine sundet lorentsen handel, service og logistikk
11.06 Martin Himberg Ingeniør, datateknikk
15.06 Gert-André Hag Ambulansefag
03.06 Charlotte pedagogikk
04.06 Ellen Andresen Datateknikk
10.06 Anette Knutsen Sykepleie
03.06 Kristine Enger Nordholm Førskolelærerutdanning
28.05 Renate Stålesen Sykepleie
04.06 Martha Europakunnskap med fremmedspråk
05.06 Sølve Tafjord Bachelor informasjon og media
09.06 Vigdis Heum vernepleier
05.06 Mette Olsen Femårig lærerutdanning
10.06 Ida Julie Westheimer Førskolelærer
03.06 Jonas Einan HIST
08.06 Maren Nordhus Allmennlærer HIST(alt)
08.06 Maren Nordhus Allmennlærer HIST(alt)
25.05 Trond-Erik Reitan Hagen Bygg ingeniør
04.06 Anette Kriminologi
01.07 Toni Larsen Lærling
19.06 Stine Merethe Moen odontologi
08.06 Silje Eidet Nicolaisen Allmennlærer ved HiØ
08.06 Eirik Miljø og forurensing
08.06 Kine Beate Lunde førskolelærer
05.06 John Anders Råken Musikk
18.06 Gro Anja Gjøvik Sykepleie
10.06 Kristian Ellefsen IT
12.06 Hanne Kristine lærer
12.06 Per Christian Rasmussen Allmennlærer
05.06 Merete Berg økonomi
02.06 Merete Myklebust juss
11.06 erik idrett
10.06 Hanne Frøland rettsvitenskap
08.06 Sven Løkken Rolfsen Marinteknikk
05.06 kaja historie
12.06 Christine Fjelldal Økonomi og administrasjon
2..6 Trine-Lise Varpe Internasjonal markedsføring
29.05 Malene Frøystadvåg Allmennlærer
16.06 linn elisabeth pedagogikk
28.05 Øystein Stokka ØKAD
28.05 per kristian thorsen informatikk
03.06 stein pederesen Samfunnsvitenskap
26.05 Ida Fuglerud Musikk
19.06 Gunn Anita Kåda bachelor i sykepleie
16..0 Anna Patricia T. Opheim Master in Literacy
09.06 Tonje Zahl Remøy Sosialt Arbeid
10.06 Lennart N. Hansen Økonomi og Administrasjon
18.06 Jørgen Iversen Lie teknisk fagskole
03.06 Morten Haugom Økonomi og admistrasjon
05.06 Cathrine Reinertsen Førskolelærer
02.06 Thea Indahl Mæhlum Sykepleie
10.06 Harald Joakim Elektroingeniør
20.09 Vigleik Energi
04.06 Sindre Tørå Informasjonsteknologi
25.05 Kristine C. Lindgren Pedagogikk
25.05 Lars Beitnes Svendsen økonomi og adm.
17.06 Evy Kupen Allmennlærer
05.06 Eva Siren Sjøblom flerkulturelt barnevern
05.06 Tina Muggerud Førskolelærer
04.06 Jan Erik Gabrielsen Lærerutdanning
05.06 Anine Steffensen Kjølstad Førskolelærerstudiet
05.06 Hanne Drammen
11.06 Olav Haaverstad Naturforvaltning
02.06 Christofer Reiseliv
18..0 Christine sykepleien
08.06 Finn Henrik Hemsen Internasjonal markedsføring
12.06 Sondre Helgesen NTG Geilo
09.06 Torkil Økonomi og administrasjon
17.06 Therese Mangseth Arkeologi
06.06 Marton Teilgård Elektronikk sivilingeniør
09.06 Camilla Førskolelærerutdanning
03.06 Kristin Foss sykepleie
05.06 Therese Framvik Sykepleie
05.06 Ida Gulliksen førskolelærer
11.06 Elin Vold Ågren jus
19.06 Annie Tokerud ingeniør fag
06.06 ROBIN AASE IDRETTSVITENSKAP
11.06 therese zahl remøy shipping og logistikk
04.06 Thomas Loland Materialteknologi
12.06 Gerd Eli Førskolelærer
15.06 Lillian Morken Informatikk
04.06 Britt Jorunn Ingeniør
10.06 Lene Gjerde Moe Vernepleier
20.09 Lene Gjerde Moe Vernepleier
25..5 Suzanne Medie Management
05.10 Philip Nordås Ingeniør
25..0 Suzanne Høgskolen i Gjøvik
18.06 Kjersti Opheim sykepleie
16.06 Hilde B. Kristoffersen Allmennlærer
10.06 agbalekpor, christian vernepleier
12.06 Ine Fiske Eidslott Visuelle kunstfag
09.05 Espen Krohn-Hansen idrett
17.06 Harald Holm økonomi
17.06 Anne Oksfjellelv Musikkvitenskap
10.06 Aleksander Braathen Musikk
04.06 Ingeborg Aase Bergstrøm Flerkulturelt barnevern ved Høyskolen i Telemark
17.06 Elin Sørøy Holberg Almenn
05.06 Espen Svendsen Ingeniør
12.06 Bente Haver Allmennlærer
18.06 Elin B. Øvrebø journalistikk
12.05 Bente Haver Allmennlærer
05.06 Ida Petersen Revisjon
25.05 Kine Elandria Bjørnsdatter Haug Løse emner
03.06 ida halvorsen førskolelærer
05.06 Regine Olsen Bachelor of management
11.06 Karina K. V. Moen Ingeniør
15.07 Marius Økonomi
02.06 Henrik Hopen Elektro ing.
29.05 Mari Sosiologi
02.06 Cathrine H Informatikk
19.06 Marit Jacobsen grafisk design, nkf
10.06 Ingvild Skretting Økonomi & administrasjon
16.06 Tina Eikeli Økonomi og administrasjon
05.06 Asmund Liseth Elektronikkingeniør
10.06 Kjell Olav Øverbø y-vei, bygg-ingeniør
09.06 Lotte Førskolelærer
05.06 Torunn Ytrehus Trenerstudiet
12.06 Jonas Svardal Maskin ingeniør
02.06 Øivind Andre Thorvaldsen Informatikk
12.06 Anne-Sofie Jensen førskolelærer
10.06 Tone Kristin Gunnerød allmennlærer - høgskolen i oslo
06.06 Francisca Vidaurre Fysikk og Matematikk, siving.
10.06 Kjersti Haavet Bjørnson Allmennlærer med musikk, HiB
04.06 Ingunn Bøe Berg Førskolelærerutdanning ved DMMH.
22..5 Åsa Sakshaug Okkenhaug Husdyrvitenskap
.
06.06 Line Andreassen Sivilingeniør Elektronikk, NTNU
15.06 Lillian Sykepleie
04.06 Alexander Stenerud Statsvitenskap
08.06 Simon Tangen Master i Historie
05.06 Magnus Petersen Byggingeniør
12.06 Tobias Litherland Geofag
29.05 Jon Korvald Medievitenskap
15..6 monica nergård bachelor i sykepleie
25.06 stine ohren maskin ingeniør
03.06 Terje Tolleshaug Psykologi
10.06 Unn Kari Hansen Praktisk pedagogisk utdanning
12.06 Einar Mj. Brenne ing. Industriell Design
19.05 Hans Petter Pedagogikk
12.06 Siri Hansen Seltveit Sjukepleie
11.06 Martin Hornsletten Informatikk og automatisering Bachlor
18.06 Mehrnaz Hojat Sykepleier
03.06 Miriam Gullhaug Ingeniør
17.06 Solveig Van Ulh Kultur og Ledelse
17.06 Cathrin Fritzen Markedsføring
11.06 Camilla Pettersen Barnevern
07.06 Unni Hansen Psykologi! Står uten fast jobb i sommer, grunnet dårlige tider. Med en sommerjobb, tjener jeg ikke mye for livets opphold. Hvordan forventer du at husleia skal bli betalt de månende vi ikke får penger? Studenter kan ikke flytte hjem igjen til mor i so
18.06 Janne Henriksen Sykepleier
07.06 Maja Kastrup Politikk
19.06 Helga Iversen Økonomi og Administrasjon
17.06 Marielle Jacobsen Finans
10.06 Minh-Anh Do Farmasi
05.06 Camilla Stasewska Dyresen Spesialpedagogikk
16.06 Kristine Indrebø økonomi
10.06 Line Hølen Brovold juss i Bergen
05.06 Eva Raaum Christensen Spesialpedagogikk
12.06 Åshild Lode Master i ernæring
10.06 Kolbjørn Hovet Ingeniør
08.09 Linn Pedersen Kjemi
18.06 Andreas Gillebo sykepleie
08.06 Mats Petersen Byggingeniør
16.06 Ingunn Kolseth Sykepleien.
08.06 Andreas Nguyen Siviløkonom
28.05 Åshild Vi må betale husleie på 4000 hele sommeren, ellers så står vi uten hybel i Oslo til høsten, slik stå er i dag. Hilsen fysioterapeutstudent
03.06 idunn marie stene nervik Førskolelærer
03.06 Camilla Hansen førskolelærer
05.06 Thor Haakon Dale Elkraft Bachelor Ingeniør
29.05 Anne R. Christensen Master i statsvitenskap
10.06 Truls Ingeniør
10.06 Siv Lillefjære Andersen Vernepleier
12.06 Kim Olsen Sykepleie
06.06 Karin Rustenberg Sivilingeniøstudiet i Fysikk og Matematikk
02.06 Mariann elektroingeniør
26.05 Trude Morken Lærerhøgskolen
15.06 Ørnulf Amundsen Fysikk ved UiB
18.06 Ida Ulle Sykepleie
08.06 Nina Jensen Illustrasjon, Norges Kreative Fagskole - Bergen
10.06 Stian Neverdal Bachelor Spillprogrammering ved NITH
11.06 Tor Arne Komperud Spilldesign hos NITH
04.06 Yang Norsk
02.06 Karl Finsås Samfunnsøkonomi
11.06 Benjamin Iversen spilldesign NITH
10..6 Ann-Mari vernepleie
28.05 Stine Ruud Andersen Økonomi
10.06 silje steinsund bachlor i biologi
08.06 Martin Høgholen Allmennlærer
25.05 Erik Eikedalen Medievitenskap
15.06 Kjell Ø. Skytterholm Allmennlærer
21.05 navnddmm studieddmm
12.06 Katrine Berntsen sykepleie
26.05 Anna Golmen Lid Medieproduksjon v/ NTNU
06.06 Jens Petter Dingtorp Opplevelsesproduksjon og Interaktive Medier
09.06 Anette Johansen Biokjemi og molekylærbiologi
04.06 Oddvar Stranden Bachelor i ingeniørfag
11.06 Tonje Spak Jenbergsen Til sykepleier
03.06 Heidi Lindal Jensen førskolelærerutdanning
20.09 Marie Isaksen Sykepleie
15.06 Tine Nybråten Tjønsø ernæring
20.09 Marie Isaksen 1 år sykepleie, bachelor deltid
28.05 Audun Kjørstad russisk
10.06 Maren Bragstad Olaisen førskolelærer
12.06 Grete Johansen førskolelærer
05.06 Karen Oldervik Golmen master i administrasjon og organisasjonsvitenskap
29.05 Lise Økonomi
04.06 Kristine Sæverud allmennlærer
02.06 Hege Østebrød økonomi og administrasjon
19.06 Katrine Klemetsen Sykepleie
03.06 Bjørnar Stavne Maskiningeniør
03.06 Zakia Anwar Internasjonal politikk
15.06 Ingrid Matthiessen Allmennlærerutdannelse
15.05 Kine Engelsk
05.06 Carl Olav Larsson Elkraft y-vei
12.06 Espen Ingeniør
09.06 Ragnhild Flesland Gass og energiteknologi
09..0 Ragnhild Flesland Gass og energiteknologi
11.06 Thor Magne Klingen Maskin Ingeniør
10.06 Bjarne Langeland Allmenn Bygg Porsgrunn
22.05 Karina Skjøtt Økonomi og adm
19.06 Glenn Peter Knædal husdyrfag
20.06 Glenn Peter Knædal husdyrfag
09.06 Kristin Torp maskiningeniør
05.06 Hanne K. Vogsland Sosiologi
05.06 Kine Grana allmennlærer
28.05 Kristine revisjon
04.06 Lena Helmersen førskolelærer
15.06 Monica Hansen Barnevernspedagogikk
15.06 Tord Martinsen siv ing
26.06 Joachim Nilsen Økonomi
04.06 Ingrid Sivilingeniør
22.06 Cathinka Kjelstrup Økonomi og Administrasjon
03.06 karoline fossland statsvitenskap
19.06 Anja Riise Pedersen Barnevernspedagogikk
03.06 Cecilie Gundersen Allmennlærer
10.06 Eli Skeie ernæring
12.06 anna Sandbæk Markedsføring og internasjonalisering
11.06 kristin blakstad Kunsthistorie
20.10 Ragnvald Adriano Matre Lektorutdanning i språk
10.06 Camill Hauger Ingeniør
18.06 vilde bryhn øvrebø vgs bjørknes
12.06 Eldri lærerhøyskolen
13.06 Tore Industriell Økonomi
10.06 Kristine Økonomi
13.06 miriam sandum næss journalistikk
10.06 Karoline markedsføring
03.06 carolin gjengedal petroliumsfag
05.06 Katrine Thorstensen matteknologi
03.06 Marthe Lien Sosiologi
08.06 Hans Marius Strand Bygg ing.
10.06 helene berge knudsen ergoterapi
20.06 Børge Verningsen Inginør Automatisering
11. Odd-Arild Holen Juss UiB
05.06 Per Iversen Y-vei elektro
02.06 Christer sørvik Automasjon ingeniør
3..6 ola grönning master i statsvitenskap
12.06 Elin Ranheim Allmennlærer
11. marte ettestad grafisk design
11.06 Pernille Rasmussen maskinteknikk
03.06 Rikke Bækkevold Allmennlærer
10.06 Tom Erik Rosvold Vik Matte og Fysikk
16.06 Benedicte Borgan Sykepleier
05.09 Angelica Maria Talley Byggingeniør
09.06 Trude Stenrud allmennlærer
18..6 Ellisiv Lærum Jacobsen sykepleie
08.06 Renate psykologi
04.06 Lone Opheim Førskolelærer
11.05 Guro Natedal Allmennlærer
05.06 Marianne Øvstehage idretts og bevegelsesvitenskap
02.06 Pål Jonassen Informasjonsvitenskap
16.06 Martine Misvær Brustad Allmennlærer
12.06 Øyvind Pettersen Digitale Medier
04.06 Magnus Harbak Nordvik Maskiningeniør
17.06 Hanne M. Bertelsen Økonomi
6..5 martin sorte elkraft-bachelor
.
11.06 Mathilde Norli Wiblemo Rettsvitenskap
12.05 Marit Drange Allmennlærer
02.06 Anders B B Økonomi&ledelse
10.06 Sindre Haukaas Bygg ing
02.06 Karl-Erik Henriksen Ingeniør Yvei Elkraft
05.06 Line Kyllingstad Idrett & Kroppsøving
02.06 Vidar Flikki Y-vei Elektro
11.06 Anna Vøllo Kjemi
11.06 Kristoffer Nordahl Nebb Informasjonssystemer og it-ledelse
27.05 Charlotte A. Svidal klassisk musikk
09.06 Marius Bergsmark Markedsføring
03.06 Marit Bolstad Olsen Sykepleie
16.06 Guro Olsen Barnevernpedagog
5..6 Raymond Lundestad Idrett og Bevegelsesvitenskap v/ NTNU
5..6 Raymond Lundestad Idrett og Bevegelsesvitenskap v/ NTNU
5..6 Raymond Lundestad Idrett og Bevegelsesvitenskap v/ NTNU
5..6 Raymond Lundestad
20.05 Anders Hassel Idrett & Samfunn NTNU
05.06 Nina Torp Førskolelærer
16.06 Stina Rogstad øk.adm, på HiB
19..6 Silje Aannerud bachelor i sykepleie
11.06 Marius Olsen Informatikk
10.06 Anne Christine Bjørnstad allmennlærerutdanningen
09.06 Christoffer Hirth fysikk
12.06 Oddvar wiig maskin ingeniør
11.06 silje antonsen barnevernpedagog
28.05 Carina Wam Aune førskolelærer
15.06 Eirik Manvik Elkraft
27..5 Alexander Fauske Friluftsliv, kultur - og naturveiledning
01.08 Frida Skatvik idéhistorie
04.06 thomas gaarder økonomi administrasjon BI
11..6 Linda Klakegg byggingeniør-konstruksjon
11.06 Jens Gisle Schnelle Økonomi og ledelse
18.06 Sandra M. Larsen barnevern
11.06 Heidi K. Gudbrands Elektronikk - Bachelor
05.06 Christian Siviløkonom
15.06 Katharina Myhre Lund Ernæringsvitenskap
12.06 eric løvaas ingeniør
04.06 Anette Wester Kyrre Produksjon og produktutvikling (NTNU)
05.06 Hans Magnus Kure elkraft ingeniør
19..6 Bjørn Inge Øvretveit bachelor i elkraft
18.06 Halvor Erlid NHH master i finans
11.06 Guro Sivertsen vernepleien
25.05 guro kristoffersen kulturarbeid
25.05 Ida Marie Røttum Førskolelærer ved DMMH
23..6 Vilde Aasen Vetreinær
05.06 Thomas Baldwin Idrett og samfunnsvitenskap
28.05 Renate Hovden økonomi og administrasjon
10..6 Sindre Mehus Økonomi
04.06 Audun Jørgensen Psykologi
06.06 Thomas Hansen Idrettsadministrasjon
17.06 hege charlotte aspelund Grafisk design
27.05 Tiril Norvoll Idrett og samfunnsvitenskap ved NTNU
12.06 Jeanett Økland Internasjonal Markedsføring
10.06 Kristian Lund Kjemi/Gass/Energi- Ingeniør på HiT
10.07 Kristian Lund Kjemi/Gass/Energi- Ingeniør på HiT
27.05 Kent Rikard Krossøy Friluftsliv
27.05 Preben Kojan Friluftsliv
05.06 brage høimyr Bs.elkraft
20..6 Håkon S friluftsliv veiledning
10.06 Anita Elverhøy Gass og energi teknologi ved høysolen i Telemark
12.06 Merethe Hestvik Karlsen maskinteknisk design
11.06 susanne førskolelærer
09.06 Alexander S Markedsføring og Salgsledelse
17.06 Anders Bachelor
04.06 Elinor Jeanette Olaussen Psykologi ved NTNU
05.06 Allan Monrad El-kraft Ingeniør
08.07 Camilla Løhre kjemi
05.06 Mette kommunikasjon
10.06 Bergitte Lowzow PR og Kommunikasjon
11.06 Kristine Halvorsen Sykepleiestudie
04.06 Monica Carstensen Spesialpedagogikk
04.06 Per Arne Helland Eiendomsmegling
03.06 Espen Thingstad Bachelor El-Ingeniør
10.06 Anders Eidberg Markedsføring
19.06 Anders N Ingeniør
25.05 Caroline Informatikk
10.06 Torstein Eike Markedskommunikasjon
05.06 Siri førskolelærer
20.11 Åse Nordbø sykepleiefag
05.06 Hege Solum Bygg og miljø
04.06 Kristoffer Gundersen Forkurs ingeniør
06.11 Tormod Smith Svanevik Høgskolen i Bergen
17.06 Kristian Lundtveit Elkraftingeniør
08.06 anders hjertø gundersen byggingeniør
12.06 Runa Skuterud Sosialt Arbeid
25.05 Siri Karlsen Innovasjon
09..0 Mari Eggen ergoterapi
11.06 Anja Heimonen bachelor vernepleie
12.06 Siv Langerød-Erichsen barnevern i flerkulturelt samfunn
05.06 mari Fuhr Holm idrett og bevegelsesvitenskap
06..0 Mette Skjelbred kommunikasjon
30.05 Martin Kverneng Engelsk
17.06 Mads B. Myhre Bachelor Elektronikk
15.06 Terje Helgen El-kraft
20.06 sebastian klüwer Y-veien Ingeniør høgskolen i Telemark
22. juliaja demenkova økonimi og adm.
10.06 Inger Nordby Børseth Økonomi og administrasjon
15.06 Peder Steen Hegna Gass- og Energiteknologi, HiT Porsgrunn
05.06 Marie Bang Bø i Telemark
09.06 Tonje ergoterapi
17.06 Elisabeth Johnsen økonomi og administrasjon
02.06 Harald Ellingsen elektronikk ingeniør
08.06 Taran Nygard Egeli Bygg ingeniør
12.06 Karianne Lund Praktisk estetisk lærerutdanning
15.05 Eli-Ann Eftedal Bygg ingeniør
10.06 Didrik Aksnes Ingeniør, gass/-energiteknologi
12.06 Karina Raunholm Media og kommunikasjon
05.06 Gro Anita Heddeslid Elkraftteknikk
23.06 Ida Monsen helseservice
17.06 Simen Økstad Informatikk og automatisering Y-vei Høgskolen i Telemark
11.06 Kåre Vistnes Y-VEI Informatikk og automatisering
11.06 Jarle Eilerås Automasjons ingeniør
05.06 Birgit Urke Hansen Sykepleie
19.06 øystein Ingeniør
10.06 Jesper Stærkær Bachelor Multimedieteknologi
05.06 Anders Morstad Bachelor Elkraft
05.06 Andreas elkraftingeniør
29.05 Håvard Kjøbli Idrettsvitenskap
04.06 Mats Merckoll Førskolelærer bachelor DMMH
05.06 Frode Nyli Elektroingeniør
04.06 Eirik Flatejord Idrett og samfunnsvitenskap
15.05 Torunn informatikk
03.06 Hilde Røkenes Sivilingeniør Bygg
11.06 marianne overgaard barnevernpedagog
19.06 mia cathrin aske sykepleie
09.06 Fredrik Rawicki Gass og Energi teknologi
26.05 Christian Johnsen IT
05.06 Eivind Trahaug Elkraftteknikk, Y-VEI, bachelor
10.06 Mailinn Odden Gass og Energi teknologi
11.06 I.C.N Sykepleie
4..6 nina madsen førskolelærer
11..6 Aurora Hellevang Idrettsvitenskap
15.06 Kine Waage Bachelor i eiendomsmegling
02.06 Ellen Johnsen Teknologidesign og ledelse
02.06 Grete Trulsrud tekonologi, organisasjon og læring
28.05 Silje Torvund førskolelærer
04.06 Hanne Therese Heldal Bachelor i Gass og Energi, Y-veien ved høyskolen i Telemark.
08.06 Anna Finkenhagen pedagogikk
12.06 Silje Johannessen Sykepleien
18.06 Henrik Nilsen Master International Business, Handelshøyskolen i København
09.06 Jon Marius Røisæth Maskiningeniør
29..5 Anette Ruud Hennum Afrikastudier
3..6 Marit Flinder Johannessen Statsvitenskap
18.06 Jan Master NHH
09.06 Ingrid Pedersen Maskespill
05.06 solveig ullaland sykepleie
18.06 Cathrine Journalistikk
29.05 Zahra Afzal psykologi
05.06 Ane Flatland trener studie
04.06 gaute lønrusten lau bachelor elektro
02.06 Ida Marie Antonsen allmennlærer
03.06 Kari Berg Statsvitenskap
02.06 Ingrid Romundstad mediemanagement
11..6 Erlend Revheim Siv.ing
15.09 Cristel førskolepedagogikk
11.06 Andrea Helland sykepleie
27.05 Ørjan Arntzen Master i Kulturstudier
12..6 Renate førskolelærer
06.06 Ørjan Teknisk Kybernetikk
11.06 Marit K Pedersen ernæring
28..5 inger merethe ramberg skipsfart & logistikk
10.06 Espen Økonomi og adminstrasjon
11.06 Siri Markedsføring
15.06 Lene Eiendomsmegling
15.06 Kine Eiendomsmegling
11.06 Christian markedsføring
11.06 Stine Mari Markesføring
29.05 Øyvind Teknisk kybernetikk
11.06 Katrine Markesføring
28..0 Eskil hagen Markedsføring
05.06 inger førskolelærer
04.06 Irene Statsvitenskap
10.06 Kristian Bertheussen Karolius Ingeniør Nautikk
19.06 Elise T. Spets Tannpleie
19.05 Elise T. Spets Tannpleie
12.06 Dan Bengtsson Bachelor økonomi og administrasjon
13.06 Anders Westrum-Rein Multimedieteknologi
04.06 Martin Martinsen Maskiningeniør
05.06 Line Albertsen Trenerstudiet
04.06 Therese Nilsen handel, service og logistikk
15..6 Sara Wågen Flerkulturell ped
29.05 Henrik Alshus idrett, administrasjon og ledelse
19.06 Ieva Toleikyte ernæring
03.06 Thomas Ingeniør, Bygg
03.06 Emil Steinsvoll Bygg Ingeniør
08.06 Ole Andreas Lågøen Siviløkonomi
15.06 Mia Frogner litteraturvitenskap
08.06 karoline engemoen kristoffersen reklame og merkekommunikasjon
08.06 Linn Hege H. Hagalid Trener 1, sandvolleyball
17.06 iqra azmat raja psykologi
10.06 Dina Pedersen Internasjonal markedsføring
3..6 Linda Renate Kjøl sykepleie
29.05 Espen Åsheim Førland Idrett - bachelor
16.06 Cecilie Therese Nereng på Norges Musikkhøgskole
29.05 Turid Berg vAule idrettsvitenskap
18.06 Karoline Hansen Handel service og logistikk
29.05 Gudrunn Vad Idrett, administrasjon og ledelse
03.06 Bernt Ove Kaasen Privatist
29.05 Solveig M. B. Lakså Biologi, NTNU
28.05 Ida Nygaard Europastudier
16.06 Cecilie Brox Olsen Radiografi
28.05 Stian K Juss
05.06 Camilla Nordvi Sykepleie ved Høgskolen i Akershus
05.06 Nina Melum Sykepleie, HiAk
29.05 Andreas idrett bachelor
29.05 Per Holth Idrettsvitenskap
05..6 Vibeke Vike fysisk aktivitet og helse
11.06 Hilde Kathrine Paulsen Sykepleie
12.06 Maria Grønn-Nielsen Folkehelsearbeid
18.06 Cathrine Riis Ernæring
05.06 Marthe Jordhøy idrett og friluftsliv
26.05 Rita teigen Ernæringsfysiologi
05.06 Henriette Øgård trenerstudiet
18.06 Helene Rygvold Ernæring
28.05 Linda Dalene Bjerke idrettsvitenskap
12.06 Cecilie Ringås drama ved lærerutdanningen, HIB
19.06 Cecilie Hansen Handel,service og logistikk
08.06 Malin Englund coaching i sandvolleyball
28.05 Kine Cecilie Dokk Økonomi
29.05 Kristian tjørhom Idrettsvitenskap
05.06 Øyvind Bjørke Siv. Ing. ved NTNU
19.06 Tomas undervannsteknologi
29.05 Siril Idrettsvitenskap
11.06 Sunniva Steen Elenergi
18.06 Vegard Tronstad Odontologi
03.06 Victoria Elise Gjersøe Bioingeniør
28.05 Anne Marit Diedrichsen Informasjonssystemer og it-ledelse
10..6 Sara Kanstad Elenergi
11.07 Sunnvia Steen Elenergi
18.06 Jacob Juel Christensen Ernæring
14.06 Line Nesgård Vold Barnevern
17.06 Marit Eggan Økonomi og administrasjon
12.06 Kristine Møller master i klinisk ernæring
03.06 Eirin Garnås psykologi
18.06 Lill Beate Mikkelsen Revisjon
06.09 Silje Leite Interiør/Operativ Ledelse v/Næringsakademiet
19.06 Trude Operativledelse
11.66 Tahira yasmin Informatikk bachelor
19.06 Lise Lotte Kjelsberg Operativ Ledelse
12.06 Eli Aanensen Allmennlærerutdanning
11.06 anne gillebo lærerutdanning
20.10 stig soma Sykepleier
15.06 Sissel Karoline ergoterapi
06.06 Øyvind Lærer
18.06 Anders Gillebo Kalleberg Økonomi og administrasjon
04.06 marina økonomi og informatikk
05.06 Marthe Smiseth Ernæring
23.06 Elin Olsen byggingeniør
23.06 Siri Ann Tellevik byggingenior
18.06 Haakon Ellefsen Ingeniør
10.06 Jonas Haugberg Energi og miljø
12.06 Emilie S. Økonomi og Administrasjon
8..6 Renee Dalan Vernepleie
16.06 Ivar Salberg Solberg Sykepleien
12.06 Stig atle Brekka ambulansefag
09.06 Bård Fladvad Jus
04.06 Tor-Ivan Granheim Sivilingeniør - Bygg
03.06 Stine Hellesvik Medisin
29.06 Hassnatt medisin
10.06 Espen Internasjonal markedsføring
06.06 Lars Haraldsen Datateknikk NTNU
15.06 Kristina Kirkholt Vernepleie fulltid
18.05 zahida vgs
08.06 Gro Ellen Markedsføring
11.09 Guro Mikalsen Profesjonsstudiet i Psykologi
15.06 Halvor Haugan informasjonssystemer og IT-ledelse
06.06 Anja Ziolkowski Bachelor Informatikk
05.06 Long Vu Økonomi
05.05 Long Vu Økonomi
27.05 Ingvild Voksø Eek Friluftsliv
11.06 Kristin Simonsen Informatikk
26.06 Kristi Ekrann Aarak Matvitenskap
10..6 Veronica myking Historie UIB
15.06 Mari Cecilie Fjermestad Ernæring
15.06 Linn Thanh økonomi
17.06 Hanne Lundekvam Historie
17..6 Silje Gildestad NHH
12..6 Maria Torheim Bachelor Hotelladministrasjon
26.06 Rune Valle Master i Film og Fjernsynsvitenskap
10.06 tobias hatløy elektronikk ingenør
11.06 Sahr Hussain Industriell Økonomi
29.05 Henriette Lund Skyberg sosialantropologi
19.06 Tørrisen sykepleierutd
13.05 Kim Frydenlund Grane Visuell Kommunikasjon
18.06 Leoni A. Garner Ernæring
08.06 Silje Skylstad Mrk.komm.
05.06 Julie Brunsvik Kreativitet, innovasjon og forretningsutvikling på Markedshøyskolen
11.06 connie vollebekk journalistikk
12.06 Marianne H.Pedersen Biologi
04.06 Elin-Kristine Hammervold økonomi og administrasjon
19.06 Camilla Skoglund HSL v/ HIH
27.05 Guri studiekompetanse
18.06 Mohammad Usman Studiespesialisering/Realfag
19.06 Maria Helena Norrie praktisk estetisk lærerutdanning, 2. året
02.06 Hajra Tajamal Psykologi
08.06 Siri Omholt sivilingeniør
08.06 Torstein Hoftun Vernepleier
10.06 Steffen Aspestrand Lorentsen Automatiseringsteknikk
08.06 Torstein Hoftun
26.05 Johanne Sandnes Allmennlærer - verdens viktigste yrke ;)
02.06 Khadija enkeltemner
09.06 Sophia Helseledelse
18.07 Elena Sunde ernæring
17.06 Kristin Lindquist Samfunnsplanlegging og kulturforståelse
8..06 Elisabeth Berntsen AHO
02.06 Siri Hagerud Smedsdal Bachelor i samfunnsøkonomi på NTNU
06.06 Stian Garlid Sivilingeniørstudiet Marin Teknikk
.
5..6 Sigurd Helsing Bachelor IT & Drift
15.05 Renate Suhr Vernepleierutdanningen
16.06 Magnus Bjertnes NHH
17.06 Aleksander Moholdt NHH
20.09 Adelheid Holst sykepleierstudie
11.06 Lene Breivik Byggingeniør
27.05 Jamal Ali Abdullahi Globalisering og Utvikling
04.06 Marit Myreng sykepleie
16.06 stian rogde barnevernspedagog
14.06 Nora K. Mathisen Psykologi
15..0 Veronica Ernæring
11.06 dan-erik antonsen ingeniør
15.06 Nemanja Trecakov Bachelor i Elektronikk
08.06 Yvonne Røiseland Nielsen Markedskommunikasjon på BI
08.07 Yvonne Røiseland Nielsen Markedskommunikasjon på BI
15.05 Benedikte vernepleier
12.06 Marte Karlsen Jus
04.06 Robin Opgård Medieproduksjon
03.06 Eirin Spets Økonomi Og Administrasjon
09.06 Ann Kristin Allmennlærer
03.06 Kjell Willi Jakobsen Engelsk litt. og lingv.
04..0 Silje Økstad sykepleierutdanning
29..6 Caroline Sjåvik Landmark Veterinær
03.06 Bente Bendixvold Økonomi
18..5 Robert Christensen økonomi
29.06 Linda Blix Sykepleie
06.06 Lai Alexander Fysikk og matematikk
12.06 Ella Mannes Johansen Psykologi
12.06 Silje Henriksen samfunnsplanleging og kulturforståelse
01.08 Marie Brøske Søderstrøm Master i Sosialantropologi
02.06 Didrik Vartdal Havbruksbiologi
.
04.06 Linn Mari Bjørnådal ernæring
06.09 Anne Kristine Jansen 2. år hotelladministrasjon
18.06 Espen Haugland nautikk
07.06 Ingebjørg Rusti Årsstudium i sosiologi
08.06 Veronica Sykepleie Bachelor
15..1 Monica Brask Gundersen Lærerutdanning
15.06 Kristian Siv. Øk.
05.06 anja sykepleie
12.06 Jim Harald Sletteng Barnevernspedagog
19.06 Bjørn-Thore Seljelid Nautikk (styrmann)
08.06 Aubrey Jane Roberts Biologi
05.06 Fredrik Jacobsen Fagerheim Elektronikk
17.06 Eirik Aaseth medisin
03.06 Nina Rosenlund Lærer
09.06 Silje Elise Grevsnes videreutdanning i ledelse
19.06 Ailo Ravna Filosofi
16.06 bendik førre nhh
15.05 Andreas Hjeltnes Skogfag
15.06 Kjerstin Andersen master i organisasjon og ledelse
04.06 Even Stubsjøen samf. øk.
25.05 Rune Haarstad IT-støttet bedriftsutvikling
10.06 Wenche Marie Lind Internasjonal Markedsføring
16.06 Ida Nordlien Førskolelærer
19.06 Arild Harboe Sykepleie
17.06 Aleksander Gschib Sykepleie
30.06 Ella Heyerdahl Ernæring
08.06 Charlotte Gundersen engelsk
25.05 solveig Allmennlærer
09.06 bjørn nikolai slettebø økonomi og adminstrasjon
19.06 Hilde Mortensen Økonomi og administrasjon
02.06 Tine Overå Økonomi
05.06 veronica storesund allmennlærer
02.06 Katrine Historie
28.05 Marthe Sæbø sosialantropologi
15.06 Beate Tråsdahl Kjemi
19.06 Steinar grimen nautikk
08.06 Bjørg sandvik sosiologi
16.05 Mona Vaage Markedsføring
10.06 Caroline Radiografi
18.05 Simen Thomasgård Økonomi
10.06 Eliese Laustsen Journalistikk med økonomi
14.06 Davut Bilici Almennepåbygg
11.06 Sigbjørn L Petroleumsteknologi
04.06 Hilde Stakvik Eide Siving Bygg og Miljø
11.06 Rebecca Charboneau Master i lesevitenskap
02.06 renate syre økonomi
17.06 Julie Aaraas By- og regional planlegging/ UMB
04.06 Henrik Marin Teknikk
12.06 Louise Garshol prosjekt og prosessdesign
04.06 Peter Marin Teknikk
15.06 Unn Inger Oreberg skomakerfaget.
20.05 Christer M.L. Bendixen Visuell Kommunikasjon
04.06 Joachim Viktil Bygg- og Miljøteknikk NTNU
09.06 Ingebjørg Strøm Berg energiteknologi
10.06 Ingrid Antonsen Radiografi
03.06 Heljar Hogner Økonomi og Administrasjon
03.06 Kristine Økonomi
15.05 Anne Grete Aune Sykepleien, HiNT Levanger
5..6 Benjamin Helstad Teaterhøgskolen
10.07 Marie Arnstad Økonomi og administrasjon
25.05 Nicoline Hansen-Tangen Enkeltemne: mikroøkonomi
18.06 Siv Elin Skille tannpleie
15..6 LeneNærland Arkitektur
02.06 Anne Turid Hagen Radiografi
12.06 Malin Syversen Vernepleie
19.06 Inge Holsen Fysioterapi
17.06 Synnøve Sandberg bachelor i økonomi og administrasjon
11.06 Andreas B. Ødegård idrett og friluftsliv
27.06 kine christiansen førskolelærer, hint
05.06 Hanne Jus
30.06 Heidi Østby Matteknologi
08.06 Sunniva Ulstein Ellefsen musikkterapi årrstudium
18.06 sverre kvernes tørres Markedsføring
25.05 Marte Aasgaard Evensen reiseliv og relasjonsledele
11.06 Lise markedskommunikasjon
18.06 Line Leren Tannpleier
02.06 Sunniva Dahl Sykepleien
02.06 Ida Kristine Jakobsen hotelledelse
12.06 Fredrik Kayser Markedsføring
13.06 Nina Helen Bentsen Jus
10.06 Sissel Myhre master i musikkvitenskap
05.06 Henriette kjemi
12.06 Elin Eika Pedagogikk
12.06 Kristine Skjervheim sjukepleie
04.06 Matthew Guise Datateknikk
04.06 Magni Stensø Radiografi
20.11 Synnøve Rundereim radiografi ved høgskolen i Bergen.
09.06 Ine Elisabeth Aabø Vidung internasjonal markedsføring
12.06 Mari Kristensen Klinisk ernæring
19.06 Berit Eggebø Næss Fysioterapi
12.06 adrian rognerud Petroleumsingeniør
27.05 Martine Wingsternes økonomi
27.05 Marthe Isdahl økonomi
10.06 Håvard hundseth Førskolelærer
03.06 Stine Skram lærerskolen
11.06 Ragnhild Sandli veterinærmedisin
04.06 Randi Ann Fagerholt Sosiologi
03.06 Marita Karise Skjærvik Bachelor i barnevern
17. Tone Bruun Øvrebø Danielsen intensivgymnas
10.06 Tina Øien Økonoim
12.06 Anders Grønbech Ingeniør
18.06 Øistein Stokke Berget Fysioterapi.
15.06 Karianne Karlsen Bioingeniør
28.05 Oskar Njaa Historie
12.06 Mette Bolle sykepleie
18.06 Christina Jørgensen Solli Ernæring
17.06 torunn fjermestad økonomi
12.09 mariel eidheim engelsk/naturfag
04.06 Kine Djønne Eriksen Radiografi
12..6 anne k sharman markedsføring
02.06 elisabeth svennevik spansk
03.06 Tonje Dahle økonomi og administrasjon
12.06 Katrine Marie Arnesen sykepleier
18.06 Sofie Knutsen fysioterapi
12.06 Lise Mari Undereidet sykepleier
15.06 kristin wika paulsen fysioterapi
12.06 mette figenschow sykepleier
18.06 Hilde Nilsen Aamot sykepleie
17.06 Piotr C Wingaard Energiteknologi
18.06 Pål Økonomi
11. Philip-André Johansen sykepleier utdanningen i Harstad
22.06 Linn Elisabeth Andersen Statsvitenskap
16.05 Richard N. Vetås E-business, NITH
15.06 Ida Truchs Økonomi og Administrasjon ved NHH
02.06 Marianne Bæra allmenn lærer
15.06 Ingunn Bjørnseth eiendomsmegling
15.06 beate vernepleier
16.06 fredrik scholdager økonomi på NHH
12.06 Siri Hangaard Sykepleie
18.06 Ragnhild Sofie Rostad Sykepleie
26.05 Mari Mundal Krogshus Medisin Grunnfag
13.06 Rose-Linn Bø klinisk ernæringsfysiologi
10.06 June Edvardsen Sylju Bachelor i sosialt arbeid
02.06 Vidar Frøysaa Bachelor i digtal medieproduksjon
03.06 Svenn-Erik Warholm Økonomi og adminstrasjon
02.06 Ina Løvvold Realfag
12.06 Kristin Nordland Hansen juss
04.06 kristine barnevern
18.06 Katrine Strand Sykepleier
16.06 Abigail Larsen lærerstudie
29..5 Nina Beate Haugland Tegning og bilde
11.06 kristine ditlefsen barnevern
27.05 Trine Lise Olaussen 5-årig Lektorutdanning
30.08 Lena Bilet Master Ernaering
. Gunnar Førskolelærer
16.06 Karine Sjøberg lærerlinjen R.Steiner Høyskolen
05.06 Katja Furnes Praktisk Pedagogisk Utdanning
15.06 Linn Rønneberg Økonomi og administrasjon
29..5 Malin Psykologi
04.06 Ingrid T. Ødegård Arkitekt
18.06 Mia lærer
09.06 camilla valen master i lektor ved NTNU
05.06 Randi Rudi samfunnsvitenskap
18.05 Ann Evy Aasnes Samfunnsgeografi
11.06 Hans Christian Thjømøe Ingeniør Data
03.06 Odd Martin Valle Samfunnsøkonomi
09.05 Tormod E Johansen Allmenlærer
29..5 Julie Øberg Tegning og bilde
11.06 marte jespersen matematikk
25.05 Daniel Hjertholm Miljøfysikk, master i teknologi, UMB
16.06 Erlend Holm Økonomi
17.06 Jeanette Heggland NHH
29.05 Karoline Spange psykologi
28..0 Ingrid Hallsteinsen Nanoteknologi
15.06 Trine Anette Laitinen Sjøveian Handel, Service og logistkk
05.06 Tine Paulsen Medisin
17.06 Cecilie Fagerbakke Økonomi og administrasjon
10.06 May Wenche Jøraholmen Farmasi
08.06 anders lundberg lærerskolen
04.06 Kari Industriell D
12.06 Kjetil Anfinnsen Økonomi (NHH)
11.06 Michael Thung Informatikk
16.06 Anne Omland økonomi
17.06 Stine Husum Johansen Bachelor i økonomi og administrasjon
12.06 Marianne Ernæringsfysiologi
15.06 Petter Corneliussen Finans
10.06 Mari Hove Vogt Kjemi
17.06 Irene Martine Dahlseng Bioingeniør
09.06 Joacim Bråthen Finans
10.04 Mari Hove Vogt Kjemi
09.06 Heidi Ottesen Kjemi
20.05 Erik Henriksen Master i miljøfysikk -og fornybar energi
29.05 Tiril Bie Nygren Psykologi
29.05 Christine Sæthre Ingvaldsen Sykepleien
05.06 Caroline Paus Knudsen Kriminologi
15.06 Hanne Rusten Faglærer i kusnt og håndverk
11.06 Mari Wøien Håland Kjemi
16.06 Johannes Lagos Programmering/ NITH
05.06 Kristin Laberg Audiograf
05.06 Ida Bachlor i Ernæring
17.06 Johannes Granseth Bachelor i Kulturprosjektledelse
09.06 Ingun Elise Bøgle lektorutdanning med geografi, med spansk som 2.fag
08.06 Frøydis Lunde Kjemi
12.06 Line Nordahl sosionom
17.06 Saliba Andreas Korkunc Økonomi
08.06 Aleksander Øren Informasjonsvitenskap
27.05 Andreas Vist Logistikk
18.06 Anders Lund NHH
12.06 Linn Larsen Ernæring
20.05 Vilde Kleppe Braanaas Visuell Kommunikasjon
11.06 Anja Barnevernspedagogikk
02.06 Jonas Buestad Høgskolen i telemark, notodden
08.06 Eirik Henriksen Øk/adm
17..6 pablo nhh
12.06 Ida Griegel sykepleien
04.06 Lone Theres Arntzen Starheim musikk
17.06 Mia Eriksen Kulturprosjektledelse
11.06 Håkon Byggingeniør
11.06 Kirsti Byggingeniør
11.06 Elin Byggingeniør
20.05 Siri Beate Mæland Larsen Tegnspråk og tolking
2..6 Anette Sosiologi
12.06 Natalia Heinrich journalistikk
11.06 Janne Kummeneje Juss
19.06 Roald Osen Rye Førskolelærer
03.06 Alexander Solum Master in business and economics
31.07 Lise marie Sagen Holmen Matteknologi
17.06 ida helgestad bioingenørfag
20.10 Henrik Ellis Kultur & Samfunnsfag
10.06 Anders ingeniør
17.06 Madeleine Danielsen Intensivgymnas
05.06 Kenneth Pettersen Bachelor Førskolelærer
17.06 Linda allmennfaglig påbyggning
09.06 Sara Wilsgaard Internasjonal markedsføring
07.06 Mari Schønning Psykologi
17.06 Espen Børseth Jørstad Økonomi ved NHH
15.06 Andreas Engelsen Økonomi og administrasjon
17.06 Inga Marie Ekle NHH økonomi og administrasjon
25.05 A. Fatoù Sarr Reiseliv og relasjonsledelse
16.06 tone hanstad siv.øk. NHH
05.06 Tone Kristoffersen Spesial Pedagogikk UIO
04.06 ruben johnsen historie
15.06 Sara Programmering
07.06 Camilla Dyresen Spesialpedagogikk
18.06 Live Andrea Meløy ernæring, UiO
17.06 Pål Velo NHH
12.06 Kathrine Vinknes ernæringsfysiologi
17.06 eli anne larsen siviløkonom
11.06 Mats Odin Rastad Sykepleien
03.06 Daniel Økonomi og administrasjon
16.06 Christian økonomi
12.06 Johan Sjursen Økonomi
11.06 Andreas Frivold Markedsføring
24.06 Morten H Geologi
10.06 Aleksander Hage Medier & Kommunikasjon
10.05 Lars Johan Lone Automatikeringeniør
20.11 Aleksander Hage Medier & Kommunikasjon
11.06 Sofie Nicolaissen Juss
16.06 Kine Anita Mjønes Bioingeniør
12.06 Mona Marthinussen Juss
12.06 Ingrid M Pedersem Juss
20.06 Christian Religion
05.06 Tine-Mari Sykepleier
11.06 Cecilie Mikro og nanoteknologi ingeniør
25.05 Jeanette Larsen Reiseliv
22.06 Bjørn Ivar Vold Industriell Økonomi ved UMB
17.06 Karina Eltvik økonomi
26.07 benedicte Gravdal service management and business administration
14.08 Fredrik Lundvall Kjemi
26.07 benedicte Gravdal service management and business administration
08.06 Mikkel Haraldstad Markedsføring
15.06 Solveig Engstrøm Ungdomskunnskap
20.06 Oddgeir Daling Stornes Medisin i Polen
08.06 Erik Torp Jensen Reklame og Merkevarebygging
28.05 Martine Vik MA Anthropology of Development
12.06 Anne Tangen Juss
18.06 Kari Øvergård Ernæringsfysiologi
04.06 Sigurd Rolland Pettersen Sivilingeniør, nanoteknologi
16.06 Harald Haltvik Økonomi
04.06 Henrik Paulsen marinteknikk NTNU
12.06 Mona M Juss
10.06 Christine Stenersen Lien markedsføring
20.06 Maria Syse Siviløkonom, NHH
20.05 Lillian Morken informatikk- drift av datasystem
20.05 Aleksander hansen informatikk- drift av datasystem
20.05 Cathrine Danielsen informatikk- drift av datasystem
09.06 Louise Hansen markedsføring
16.06 Magnus Garden Økonomistudie v/NHH
10.06 Erlend journalistikk
11.06 Pernille Brusdal juss
16.06 Jørn Ellingsen Medievitenskap
05.06 Widar Maskin ingeniør
11.06 Ida Andrea varehandelsledelse
19.06 Christian Aanerud Medisin
12.06 Andrea rettsvitenskap
29.05 Hanne Reinholdtsen Medievitenskap
29.05 Thao Nguyen Sykepleie
19.06 monica nilsen sosialpedagogikk og musikk
19.06 Fredrik V. S Jus
17.06 Sven Ove Berg NHH
17.06 Marius Silvik Fordypning Bygg
28.05 Ellen Tømte Biologi
11.06 Susanne pettersen Barnevern
04.06 Hågen Buran Maskiningeniør , HiST
25.05 Jørn Brekke bachelor i medieproduksjon
28.05 Heidi Ellefsen Barnevernspedagogikk
18.06 Edvard NHH
12.06 Hanne Olsen journalistikk
12.06 Benedicte Olsen Høvding ernæringsvitenskap,ved UiO
17.06 Tim Nilo Økonomi
27. nanna klingenberg psykologi
09.06 Ingvild Veseth Ernæring
11.06 Katrine økonomi
16..6 Monica Olafsen Ernæring ved UIO
10.06 Linda Brask Gundersen bachelor i barnevernpedagogikk
12.06 Heidi Vestbø økonomi
11.07 Katrine økonomi
12.06 Daniel Økonomi
11.06 Alexander Odontologi
10.06 Christian Bang Rettsvitenskap
16.06 Magnus Programmering
17.06 Sigrun Tjønn Økonomi
28..5 Anne-Lene Hjulstad Bachelor i barnevern
12.06 Kristine Wingård Johansen klinisk ernæring
17.06 Linn Floer Bioingeniør utdanning
18.06 Karoline Høiby NHH
16.07 Mari von Osten Braathen matteknolog
11.06 Nathalie Bachke master i sosiologi
19.06 Linn-Merethe Hembre Førskolelærer
09.06 Julie Dahl Sagmo juss
27.05 Silje Øverås Thalberg journalistikk
14.06 Anne W R arkitektur
11.06 Siri Aaserud Kjemi
19.06 maiken müller-andersen markedsføring og saløgsledelse, markedshøyskolen
10.06 Daniel Drangsholt NHH
11.06 Miriam Wøhni Seljesæther Interaksjonsdesign, NITH
08.06 Jeanett Nicolaisen bachelor i markedsføring og salgsledelse, Campus Kristiania
08.06 Lars Eide Reklame og Merkebygging
03.06 Mats Aanesrud 5-årig Lektorutd. NTNU
29.05 Vilde Coward Sosialantropologi
16.06 Kim A. Rørmark IT Bachelor
10.06 Lene Hillestad Tellefsen Markedskommunikasjon
15.06 Lovise Ribe ernæring
12.06 Dag Magne Vegel Journalistikk
23.05 Tine Haug Trulsen reiselivsledelse
08.06 Torbjørn nettverk og sikkerhet
09.06 Siv Hultgreen internasjonal markedsføring
06.06 Marius Lingsom Drolsum Opplevelsesproduksjon og Interaktive Medier
06.06 Kristin Høvik Elektrisk energiteknikk på NTNU
08.06 Christoffer Markedskommunikasjon
18.06 Kristian Sølve Ravndal Bachelor E-Buisness
17.06 Anette Sagbakken Vik Allmennlærer
13.05 Stein Erik Thoen Ingeniør HIBU
15.06 Karen Jonsen Bioingeniør
09.06 Alice Johansen medier og kommunikasjon
03.06 kristine r jensen ent 1000, econ 1210 og econ 1810
08.06 bjørn-eivind kirsebom Profesjonsstudiet i psykologi
25.05 Karen Bistrup Reiseliv og Relasjonsledelse
04.06 Maria Larsson PPU
16.06 Mari Nordermoen Medier & Kommunikasjon
12.06 sharareh heidarieh lærerhøgskolen ved hist
09.06 Trine Bihaug Berntsen skolerettet samfunnsfag
12.06 Helene Borge Psykologi
26.06 Simon Johannessen Fysioterpaeut
22.05 Anniken Kirkeberg Samfunnsøkonomi
22.05 Anniken Kirkeberg Samfunnsøkonmi
12.06 Marlene Engan journalistikk
29.05 Kristina Tokstad Midtskog Psykologi
04.06 Mascud Mahamed Forkurs
16.06 Anders Rud Iversen Programmering på NITH
05.06 Tyra Ræder Hartvigsen Juss
20.06 Stephan Engebretsen Informatikk
19. Marit Lovise Malin Bachelor i sykepleie
08.06 marthe markedsføring og reklame
04.06 Pernille Aas bygg og miljø
14.06 Magnhild Marie Krog dans
9..6 Kristin Elisabeth Olsen sykepleien 2 året
05.06 Nicolai Kjerschow Kreativitet Innovasjon & Forretningsutvikling
08.06 Trude Martinsen Data
08.06 Leandra Thompson Interaktivt Design - Bachelor
15.06 Stine Økonomi
21. Kjetil førskolelærere utdanningen
08.06 Tommy Hansen Dataingeniør
11.06 Sunniva Musikkteknoligi
10.06 Cathrine Espedal ergoterapi
12.06 Anne Fredriksen Reklame og merkebygging
08.06 Maylinn Christoffersen Reklame og merkebygging
29.05 J Håland grafisk design
12.06 Martine Behrens Internasjonal markedsføring
10.06 Ann Bredvold psykologi/kriminologi
15.08 Maem Pedersen kjemi ingeniør
04.06 silje coucheron Handel, sevice og logistikk
04.06 Mari Åsheim Idrett, administrasjon og ledelse
08.06 Dag Erik B. Lindseth Reklame
08.06 Iselin Bakka
10.06 Ida Reitan Borgestrand Markedsføring BI
10.06 Kim A. Johansen Journalistikk med Økonomi
09.06 magnus wibe salg og markedsføring
05.06 Mari Krokan ved Markedshøyskolen
20.05 Pia jus ved uio
10.06 Nina Rustad Martinussen Journalistikk med økonomi
10.06 Mari Journalistikk
10.06 Nina Rustad Martinussen Journalistikk med økonomi
12.06 Pia Javery Bachelor i Reiseliv og relasjonsledelse
03.06 Jeanette reklame og merkebygging
15.06 Kåre Journalistikk
10.06 Mari Vikhals Strøm Rettsvitensap
25.05 Heidi Bang Eikesdal medieproduksjon
25..5 May Tonje Aas Allmennlærer
10.06 Christian Døvle Journalistikk
12.06 Sunniva Rabliås Finbog IKT og læring i barnehagen
06.06 eirin björsland hansen glassblåser
20.05 Ida Helsing Pedagogikk
08.06 Bjorn Aron Josefsen Dataingenior
21..7 Rikke Celius Gundersen Sosiologi
10.06 frode einarsen romteknologi
17.06 Ingrid Haltbakk Optometri og synsvitenskap
16.06 Vegard rudi Lade elektroingenør
02.06 Espen D. Wormdahl Ingeniør i Bygg
12.06 Turid lærerutdanning
28.05 Ragnhild Vikøyr tegning-bilde ved Høgskolen i Telemark
02.06 Ann teknologi, organisasjon og læring ved UiO
09.06 Ludvig Felix Lorentzen Reklame
10.06 Jakob Eiendomsmegler
10.06 Stian vik mathisen romteknologi
18.06 Andrea Evensen journalistikk
.
08.06 Cato Johannsen BI
08.06 Kim-Daniel Vattøy Allmennlærer
10.06 Kristian Johnsrud Journalistikk med økonomi
27.05 Maren Støyva Eriksen Førskolelærerutd
12.06 Stine Lieng Markedsføring og internasjonalisering
15.06 Carina Tangeraas Samfunn og språk
11.06 Anniken Jess Iversen Musikkteknologi, NTNU
19.06 Daniel Gorntizka Abelson Reklame ved Norges Kreative Fagskole
05.06 tiril ihle vike biologi
26.05 Jenny Cecilie Lektor med master i engelsk
16.06 Anne-Grete psykologi
20. Svein Tommy Saltvedt bachelor informasjonsteknologi
05.06 Tor-Erik Håvie Sosiologi
16. Dordi Fjellheim Sarre PELU
03.06 Lene Stenseth Mediekunnskap
12.06 Peter Hoff Realfagslektor
18.06 Oda Mari Grimstad Berge Sykepleie
02.06 Gudjon Omar Gujonsson Bachelor i Politikk økonomi og filosofi
15.06 Lisa - Helene Folåsen Bachelor: Dans med pedagogikk
29.05 Heidi Bratbakk Regnskap og revisjon
12.06 Christel Domaas Bachelor historie
04.06 Elisabeth Grimsoe markedsfoering
09.06 Geir Johan Birkeland Spilldesign
18.06 Catherine Jounalistikk
18.06 Siv J. Østensen sykepleie
28.05 ida nissen lærer
29.05 Tommy Bjørnødegård Økonomi og Ledelse
19.06 frankidland@gmail.com Jus og ledelse
01.12 ola donk
12.06 Jonas Markussen informatikk
20.05 helene Nedreberg Remøy førskolelærer internasjonal forståelse og flerkulturelt arbeid
17.06 Guro Haukvik økonomi
12.06 Marianne Simonsen Allmenlærer
08.06 Thomas Data Ingeniør
08.06 Thomas Ingeniør
15.06 Jørgen Johnsen Elektroingeniør
05.06 Marius Jentoft Maritim Teknisk Fagskole
10.06 Knut Erik Reigstad Turisme og Reiseliv
08.06 Alexander Programmering
11.06 Tor Arne Langnes Ingeniør Maskinteknikk
05.06 Esten Jacobsen Master i elektronikk
05.06 Christer Breivik sivilingeniørstudiet Bygg- og miljøteknikk ved NTNU
22.05 Lene Praktisk Pedagogisk Utdanning
03.06 Aleksander Uthus elektroingeniør
05.06 Helene Bakken Sykepleie
10.06 Martin Villumsen Musikkdesign
10.06 Malene Aasvestad Allmennlærer
04.06 Fredrik Fjeld Anvendt data, HiO
03.06 charlotte nilssen økonomi og ledelse
03.06 Mailinn Friis Økonomi
28.05 Ingrid Elisabeth Lervåg Gjersvold tegnspråk
20.06 Ruben sykepleie
20.05 Hilde Gravdal Ernæring
21.07 Karin Lillevold statsvitenskap
10.06 Karen Våland Mauritzen Jus
14.06 Lars-Gunnar Thomassen Sjøkaptein
26.06 Ingeborg Brechan Ernæring
12.06 femke drenth almennlærer
21.06 Kasper Medisin
03.06 linda teveldahl media
03.06 Carina Underdal allmennlærer
04.06 Gunn Iren Josdal allmennlærer
11.06 Odin Mikal Ekstrøm Medier og Komunikasjon
12..6 Elin Engelsk
12.06 Camilla Myran Lydersen Sosialt Arbeid/Sosionom
10.06 Jan Magnus Myhre Markedsføring
05.06 christopher Bjerkseter siv ing
12.06 ingrid ruud medievitenskap
08.06 Kristofer Haugvik Grafisk Design
08.06 kristian A. Larsen Grafisk Design, Westerdals School Of Communication
26.06 Ingvild Jamt ernæring
12.06 Harald Are Nyheim Høgskolen i Telemark
08.06 robert austnes grafisk design
18.05 hashar aziz faglærer idrett
12.06 Lene Brun Førskolelærerutdanning
10.06 Cristel DMMH- førskolepedagogikk
12.06 kristin elise fevang sosiologi
03.06 karina skeide økonomi
04.06 Jørgen Andvendt datateknologi
11.06 Merete Hovden Praktisk estetisk lærerutdanning
02.06 Thomas Hatlebrekke Forkurs til ingeniør
27.05 Katrine Romstad Hem Barnevernspedagog ved HiO
10.06 Charlotte Arnesen Markedsføring
05.06 Laila Moseid Bioingeniør
05.06 Kicki Edvardsen sivøk
06.06 Jan Inge Maskin ingeniør
15.06 Jo Larsen Digital Medieproduksjon
19.07 Kim Stødle Rasmussen Master Informasjonsstudier Uia
15.06 Tor Erik Steinmoen Allmenlærer Notodden
10.06 Britt-Susanne BI Nydalen
01.07 Marlen veterinær
29.05 Tine psykologi
05.06 Tarje Tollaas Førskolelærer ved Høyskolen i telemark
25.05 maja skogli vernepleie
10.06 Bjarte Waarda Siv.Øk
17.06 Sophie Holm-Nilsen Sykepleie
28.05 Philip Moe Notland Visuell Kommunikasjon, Kunsthøgskolen i Bergen.
09..6 Kaia Kneppen Førskolelærer
19.06 Jostein Morstøl Grafisk Design
22.05 Gina Svenningsen studiekompetanse
12.06 Helene Nysveen Økonomi og administrasjon
16.06 Charlotte Larsen Økonomi og ledelse
10.06 milla Magnus økonomi og forretningsjus på bi
05.06 Elisabeth Mo Wroldsen Byggdesigningeniør
05.06 Thomas Gulliksen Ingeniørfag, Bygg.
25.06 Magnus Olsen Fysioterapi
05.06 Aina Venke Nyborg Arkeologi
25.06 Linn Lote Larssen Fysioterapi
10.06 Elise Aurtande allmennlærerutd. på hio
10.06 Tonje Foss Engelstad Allmennlærerstudiet
10.06 Veronica Markedsføring
04.06 Dani Olsen Statsvitenskap
10.06 Hio Reklame
15.06 Adrianne Kristensen Master religion og samfunn
19.06 Ingvild Jamne master i arbeids- og organisasjonspsykologi
02.06 Torstein Nicolaysen Datateknikk (4. året) ved NTNU
25.06 Iselin Haugland Johansen Fysioterapi
08.06 Fiona Markedsføring og salg
11.06 veronica faglærer i praktiske estetiske fag
25.06 Stine Øvsthus Fysioterapi
10.06 Kim André Korsmo Farmasi
14.06 Tonje Gravningsmyhr Allmennlærerutdanning
25.06 Stine Fysioterapi
11.06 Laila Moen Røe Praktisk, estetisk lærerutdanning
27.05 Ida Zimmer Kreativitet, Innovasjon og forretningsledelse
04.05 knut stie von krogh øk.ad.
03.06 Knut Mølderup Valvåg Økonomi og administrasjon
05.06 Audun Tofteberg Sosiologi
10.06 Alexander Internasjonal Markedsføring, BI
10.06 Jan Magne Hynne Master Satellitteknologi
09.06 aphiwat moon-at markedsføring & salgsledelse
03.06 Jannie Johnsen Reklame og merkebygging ved Markedshøyskolen
11.06 Suzanne Molund Juss
19.06 Steinar Semmingsen Landskapsarkitektur
03.06 Natalie Nilssen Økonomi og Administrasjon ved HIB
09.06 Lotte Lindbjør Nilsen Utviklingsstudiet
08.06 Rino Tangen Markedshøyskolen
03.06 Magnus Kile Andersen ingeniør Maskin, HiST
09.06 Øystein Waage Kommunikasjonsteknologi
02.06 Petter Lorentzen-Styr økonomi og administrasjon
08.06 Erlend Bjella Sæther Siviløkonom
11.06 Mats Flåten Internasjonal Markedsføring
11.06 Elisabeth Jus
08.06 Tine Bergli sosiologi
86.09 Tine Bergli sosiologi
14.05 mikkel cappelen smith visuell kommunikasjon
19.06 Stine Marie Svensson Interiør
09.06 Ida Jahre Førskolelærer
10.06 Amund Skuterud Allmennlærer
11.06 Tom Marius Hammer Produktdesign
29.05 Robin Sandborg Visuell Kommunikasjon
09.06 Charlotte Salvesen Allmennlærer
11.07 Julie Kathrine Andresen Markedsføring Bachelor BI Bergen
18.06 Anna Kolsrud fysioterapi
15..6 Mohamed Abdishazan Allmennlærer
02.06 Liv Marit Krüger It og informasjonsteknikk
03.06 Jørgen Eriksen Johanssen Bachelorgrad i Administrasjon og Planlegging
05.06 Christian Sveinson Pedagogikk
14.06 Steinar Omnes Utviklingsstudiet
15.06 Tine Sørli Sykepleie
10.06 Nexhat Domi IT
12.06 Silje Bjørtomt Monsen Allmenlærerutdanning
28..5 Mari Kv'rndal psykologi, profesjon
06.06 charles Israelsson visuell kommuniksjon
05.06 linn bettina olsen barnevernspedagog
22.05 Julie Ambjørnsen jus
11.06 Thomas Samuelsen Økonomi
11.05 Thomas Samuelsen Økonomi
12.06 Line marie Rystad Sykepleie
02.06 Line Huslænd lektor- og adjunktprogrammet (LAP) på Blindern
29.05 David Realfag
16.06 Nicolai geologi
11..6 Hilde Christine Dokset Storm teatervitenskap
08.06 TOR HENRIK STENHAGEN Markedsføring og Salgsledelse
20.06 Jostein Kjorstad Multimedieteknologi
25.05 elisabet olsen interkulturell forståelse
17.06 Tor Arne optikk
08.06 Skrev feil dato Markedsføring og Salgsledelse
26..5 Kine Bergsagel Ernæring ved Atlantis
03.06 Ann Mari Tverbakk psykologi
14.06 åsmund marinteknisk drift
03.06 Nina Heimdal psykologi
09.06 Ragnhild Gjefsen Teatervitenskap, UiB
18.06 Charlotte Eriksson Odontologi
07.05 Merete Olsen juss
17..6 Synnøve Jønsson Optometri og synsvitenskap
09.06 Anders Midbrød Idrett
04.06 Thor W. Bjelland medisin
29.05 Line Økonomi
08.06 Karina Aasen markedsføring og salgsledelse,MH,oslo
17.06 Signe Haugestad Kristiansen barnevernsåedagog 3.år
02.06 Mette Grorud Industriell kjemi og bioteknologi
25.05 Marina Åsum Generell Studiekompetanse
02.06 Urd Sæther Olden industriell kjemi- og bioteknologi
30.05 Ane Sollien Øfsti tegnspråk
12.06 Ingrid Helseth Reklame og merkebygging
28.05 Cecilie Knudsen Bachelor i språk og litteratur
12.06 Azra Trnka Reklame og merkebygging
06.06 Espen Sivilingeniør i Marin Teknikk
26..6 Silje Solberg reiseliv ved Hibu
12.06 Hanne Garaas Juss
17.06 Rebecca Magnesen optometri
08.06 Cecilie Strand IT
11.06 Nils Fredrik Wisløff Økonomi og administrasjon på BI
03.06 Gunn Christoffersen Økonomi
17.06 Eirik Nordbø Informasjonsteknologi
17.06 Ole Jørgen Holan Flyvelederutdanning
10.06 Ann Torill matematikk
08.06 Trond Erland Persbråten Markedsføring og salgsledelse
16.06 Marcus Lødner NITH
03.06 Pernille S. Lunde Sosiologi
18.06 Stig Jakobsen Økonomi og Ledelse
15.06 Ann-Charlotte Ngai Utviklingsstudier
10.06 Erik Sparre-Enger Økonomi og IT-ledelse
02.06 Yadira Hernandez Hihm
02.06 Jannicke Møller Andersen Statsvitenskap
27.05 Dag Wardenær historie
04.06 linn veronika Bjørnebo vernepleien
22.05 Cecilie Meyer middelalderkunnskap
8..5 Christian Engen Markedsføring og Salgsledelse
10.06 hanne tangen westby sosialt arbeid
18.05 Elise Sælid Master Matvitenskap
10.09 hanne tangen westby sosialt arbeid
15.06 Lars Selstad Programmering på NITH
05.06 Ina Rye-Holmboe Medisin profesjon
16.06 Vegard W. Hansen økonomi og administrasjon
19.06 Øyvind Helgeland Landmåling og Eiendomsdesign
20.10 Tone Eidseter lærling kontor
04.06 Tomas Strøm Økonomi og administrasjon
12.06 Kjersti allmenlærer
09.06 Line M. Thomassen allmennlærer m vekt på realfag
06.10 Remie Automasjon
16.06 Miriam Wiik faglærer i praktiske og estetiske fag
12.06 Mari Førland Rettsvitenskap
04.06 Andrea Sosialantropologi
09.06 Kenneth Fossland Allmenlærer
11.06 Ninja Røreng Energiteknologi, HiB
17.06 Audun Bakke Andersen Økonomi og Administrasjon, NHH
11.06 Lena Sigrid Sten Lærer
15.06 Alice Aarebrodt Organisasjon og ledelse
08.06 Rita Sæhli Karlsen Interaktivt design NITH
16.04 stian valsvik hagen Interaktivt design
17.06 Helene Medhaug Optometri og synsvitenskap
17..6 Laila Kristin Svare Optometri
18.06 kine bagne allmenlærer
11.06 Håvard Pharo Gravdal Juss
05.06 Lars Guren Idrettsvitenskap
17.06 Elena Coztiny optometri
05.06 Kristine Bolsø Bachelor i Sykepleie v/Høyskolen i Ålesund
18.06 Kristoffer Lie Loftheim Fysioterapi
16.06 mads nhh
17.06 Gina Tufte Johansen optometri
30.06 Helle Husby økonomi, i Århus, Danmark
05.06 Lisa Beth Waterloo Laugtug Allmennlærer
06.06 Turid S. Solberg siviling. matte og fysikk
22.05 Kari Elisabeth Kaski Samfunnsøkonomi
10.06 Roar Kristoffer Aarhus Markedskommunikasjon
26.06 Lise Anette Breivik Arkitektskolen Århus
25.05 Andreas Mäntykoski Allmennlærerutdanning
03.06 MIrjam Sirnes Allmennlærer
23.06 Eirik Henanger Siv.Ing
17.06 frozandeh eskandari optometri
16.06 Atle Johannessen NHH
25..6 Erlend Edvartsen Maskin, prosess og produkutvikling
05.06 Siri Millerjord Medisin
12.06 Anders lov
20.09 Anita Værnes bachelor i vernepleie
12.06 Ingrid Aasen Lødemel Dataingeniør på HiB
17.06 camilla andersen Ingeniør
10..6 Tine Gundersen sykepleie
11.06 Marit Moss-Iversen Ingeniør
08.07 vergard stana prosjektledelse for fjernsyn
27.05 Elisabeth Tveit Jørgensen Barnevern
14.06 Idunn Dahl dans, Den Norske Balletthøyskole
04.06 Ingrid Nes Mediemanagemet ved Høgskolen i Gjøvik
05.06 Jane Iren Solbrekken-Nygård Internasjonale studier
05.06 Camilla Merkesvik Pedagogikk
30.05 Stian Remvik Visuell Kommunikasjon
26.05 Julie Estdahl kriminologi
18.06 Kari Fysioterapi
04.06 Sigmund Wøien Medievitenskap
02.06 Vibeke Imenes Andresen Økonomi og Administrasjon
18.06 Elisabeth Myking Johansen Fysioterapi
05.06 Henriette Lorentzen Bachelor i Sykepleie
05.06 Ina Bekkum master i teknologi
27.05 Syeda Hina Zaidi Barnevernspedagogikk
07.06 Heidi Kristina Aase allmennlærer
26.05 Karl-Henrik Olsen Bygg og Miljø
02.06 Astrid Berntsen Medisin
29.05 Heidrun Sølna kunst og medievitenskap
10.06 Hanne Sylten lærer ved HiST
18.06 Finn Eirik Olsen Fysioterapi
29.05 Unni Kringtrø Eide Kunsthistorie og Medievitenskap
05.06 sofia storhaug afrikanske studier
14.05 Magnus F Moen juss
14..6 anja førskolelærer
25.05 Elin Johannessen Statsvitenskap
03.06 Hanne Barnevernspedagog
19.06 krisitan Løwe Fysioterapi
02.06 Stian Støer Ødegård Digitale Medier
03.07 Guttorm Breivik Medisin i Oradea, Romania
10.06 Kine Landmark Barnevernpedagog
08.06 Christoffer Endresen Økonomi Århus DK
17.06 Espen H Dataingeniør
09.06 Karen-Christine Oehninger-Storvoll Marin biologi
03.06 Cathrine Bogen Samfunnsernæring
17.06 Patricia Svendsen almenn
.
15..6 Caroline Wang Master i Utviklingsøkonomi
18.06 Maria Liholt Teologi
15.06 Line Emilie Olsen Førskolelærer
11.09 Carina Nordvik Markedsføring
15.06 Kim Leirvåg Marin teknologi
05.06 Martin Nygren Teknisk Kybernetikk, NTNU
16.05 Rita Kirkenes HiST - avd- for lærer, tolk.
17.06 Cathrine Åsegg Hagen Bachelor, siviløkonom, ved Norges Handelshøyskole i Bergen
15.06 Magnus Young MPA @ LSE, London
08.06 Solveig Enoksen Molekylær bioteknologi
11.06 Jeanette Torp Sykepleie
08.06 Bodil Berg sykepleie
02.06 Ida Bjørgen Hotelladministrasjon og restaurant
02.06 Thale Tveita internasjonale studier
04.06 Anne Thoresen sosionom
16.06 johanne wik økonomi og administrasjon ved NHH
09.06 silje faglærer
11.07 Simen Marin Ingeniør
28.05 Robert Hibner Markedsføring
02.06 Elisabeth Morstad Høiby førskolelærer
16.06 Atle Hansen Bachelor
05.06 Sara Wendt Allmennlærer
25.06 Vidar Espen Sæbø Eiendomsfag
11.06 Eva Lien estetikk
24.06 Jorid Røvik Kippenes psykologi
22.05 Erik Lindvig Økonomi
28.06 Berit Elstad Stensgård Veterinær medisin
12.06 Henny Kristin Horpestad VGS studiespesialiserende
06.06 Stian Rakke Siving
10.06 svein roger fagerli prosess og gass ingeniør
20.06 Dag Erling Nøstdahl Arbeid og velferdsstudie
.
06.06 Cathrine Haugen Optometri
15.06 Kjersti Tråsdahl sykepleie bachelor HINT
07.06 Aldo Dyrvik Geologi NTNU
28..5 Marie Amundsen arkeologi
20.09 Carine medieproduksjon
05.06 Espen Øvrehus Psykologi
10.06 Robert Ivan Reiten Sorte produksjonsteknikk
22. Sigmund Aas Statsvitenskap
08.06 Live Johanne Samdal tar fag på Bjørknes
12.06 Synne Bjørstad Fiskehelse
11.06 Mathilde Jacobsen Matematikk
23.06 Marie Feiring Social Science (samfunnsvitenskapelige fag) i Australia - semesteret begynner igjen i Juli, saa jeg har heller ikke tid til aa faa spart opp penger i ferien og kommer til aa vaere blakk i Australia,,,
10.06 Bjørn Formodalen Energi & Miljø
18.06 Gunn Kristin samfunnsfag
08.06 Anne Østerman BI Nydalen
08.06 Siri Katinka Alfsen Markedsføring og internasjonallisering
20.06 Hanne Dåvøy Mediefag
08.06 Bjørn Bengtson Markedsføring og Salgsledelse
17.06 Christian master i økonomi
04.06 Kristian Wentzel Utøvende musikk
13.05 Marte Svanemyr Sosialantropologi
09.06 Camilla Hebæk frie emner
10.06 Jon Ludvig Hansen Musikkvitenskap
13.06 Stian Antonsen Kriminologi
12.06 Irene Bjørke musikk
20.09 Andreas Brandt Samfunnsøkonomi
04.06 Ellen Olerud Europeiske og amerikanske studier
29.05 Clariza Herrera Utviklingsstudier
15.06 Kasper Landmark Utviklingsstudier
10.06 Øyvind Nordsted Wedøe Filosofi
04.06 Frida H. Apelseth Samfunnsendring og Kommunikasjon
20.11 Kristine Holtås design
21.06 Jan Erik Breivik økonomi
16.06 Simon Souyris Strumse Utviklingsstudier
10.06 Anne Cecilie Aspelin lektorutdanning i språk
08.06 Julie markedsføring og salgsledelse
02.06 Kim Ingebrigtsen statsvitenskap
11.06 ida augustin bioingeniør
08.06 Linn Høiestad Bore Markedsføring og salgsledelse
11.06 Vibeke Rognlien Bioingeniør
12.06 Tone Rossow arabisk
29.05 Irene Skagestad utviklingsstudier
09.06 Ida Grolid Lektorutdanning med master i engelsk
22.05 Fredrik nautikk
25.06 Helene Larsen Veterinærmedisin
20.06 Rut-Iren H.Skjervik Veterinær
11..6 Ida M Jacobsen Økonomi & Adm.
12.06 Fredrik Birkeland Petroleumsteknologi
07.06 Ida Nyborg Medieteknologi
11.06 Ulrik Skaar Klokkkehaug Master i Rettsvitenskap
18.06 Asmund Nautikk
15..6 Sunniva Opsahl pedagogikk
20.05 Hanne Eliassen Mat, helse og kultur / ikt i skoleverket
01.12 lars d. jus
20.06 Kari Eia Interkulturell forståelse
4..6 Siri Myhren biologi
06.06 Magnus Inderberg Vestrum Bachelor Biologi
15.06 Huge Holand Musikk
04.09 Kai R. Moseid-Vårhus It og informasjonssystemer
28..0 Mette Røineland eiendomsmegling
09.06 Cecilie Gilje Gjedrem Byutvikling og urban design
25.06 Johannes Nordsteien Svensøy Medisin, Pomeranian Medical University, Szczecin, Polen
12.06 Guro Berntsen Allmennlærer
05.06 Martin O. Siv. Ing. Energi og Miljø
11.06 Silje Benedikte Sandnes allmennlærerutdanning
04.06 Karsten Dons master maskin
06.06 Frida Antonsen 5-årig lektorutdanning
06.06 Ingeborg Engh biologi
12.06 Thor-Ole Øby Allmennlærer v/HiO
02.06 Solveig Aamodt Statsvitenskap
17.06 Heidi Mikkelsen Økonomi
09.06 Marte Hesstvedt 5-årig lektor utdanning
9..6 Sarah Randall Produktdesign i tekstil
09.06 anna elise grødem byutvikling og urban design
15.06 Ragnhild Buch Sivertsen Entreprenørskap og innovasjon
11.06 Iselin Mydland Byggingeniør
03.07 Bjørnar Jakobsen Sosialt Arbeid
18.06 Karina Fysioterapi
12.06 Julia hotell og relasjonsledelse
09.06 Eva Mikkelsen allmennlærer
12.06 Vegard Deila Dataingeniør
19.06 Helen Almennlærer
05.06 Ann-Hege Nylund Allmennlærer
02.06 Elisabeth Remhaug Bachelor i Psykologi
09.06 Mari Kråkenes arkitektur
20..6 Irene Rauk Master of Science in Molecular Medicine
12.06 Fra vugge til Grav Bedrevitenskap
16.06 Einar Hilde Økonomi og Adm. NHH
19.06 Martin Hogsnes Solvang Den norske filmskolen
18.06 Thine Gjersem sosialantropologi
12.06 Natalie Brun studiespes.
16.06 torilg førskolelærer
17.06 Alexander Melsæter Informatikk på HIVE
10.06 Trine Skretting Farmasi
08.06 Tobias Lie Andersen Dataingeniør
08.07 heidi D. allmennlærer
09.06 Tove Haugsbø Kunsthistorie
11.06 Tine Lynne Fladen veterinærstudiet
17.06 Egil Andre Fagerland Økonomi og administrasjon
13.06 Ida Molander Industridesign
19.06 Hildegunn Wingdahl Odontologi
09.06 Ane Tolfsen Arkitektur
10.06 monica øynebråten kunst og design
10.06 Hanne Kirsti Vatne Farmasi
10.06 Eivind Kalve Eiendomsmegling ved B
5..6 Vilde Gjølstad Spesialpedagogikk
18.06 Karine Wentzel Norgård Fysioterapi ved Høgskolen i Bergen
05.06 Elisabeth Hoseth Almennlærer
27. jeanett clausen ved lærere høyskolen.
16.06 iselin johre sæbø administrasjon og ledelse
05.06 Henning Yrkesfag
02.06 Marita Vik Kristensen Psykologi
25.05 Ann-Helen Skeie allmennlærer
12.06 Lisbeth Nygård Hansen allmennlærer ved HiST
10.06 Elisabeth Stokmo Klodiussen skuespillerutdanning
12.06 Therese Brekke allmennlærerstudie
09.06 jeanette gulliksrud førskolelærer
12.06 Veronika K. Harder Lektor -og adjunkt program - Realfag
12.06 Patrick Gudmundsen ingeniør
18.06 Hanna D Hartvigsen Sykepleien
17..0 Lotte Børnick-Sørhaug Økonomi og administrasjon
26.05 Kathrine Herland Vernepleie
10..6 Hedda Johannesen realfag
09.06 Øyvind Greve Allmennlærer
11.06 Birgitte Martinsen Allmennlærer
18.06 Anders Andersen master i økonomi
20.06 Anders Tønjum hsl
26.05 Ingrid Lønset Solemdal Europastudier
06.06 Elise Løkø allmenlærer
15.06 Kristoffer Eilertsen økonomi
06.06 Elise Løkø allmenlærer
10.06 Magnus Kjelbergvik vg3 Musikk
10.06 Maya Rydmo Studiespesialisering
20.05 Karoline Angell Jørgensen musikk vg2
16.06 Karoline Angell Jørgensen musikk vg2
09.06 Ole Jan historie
10..6 Heidi Ulrikke Danielsen Musikklinja, VGS
23..6 Guri Filosofi
26.05 Tone Lise Johnsen Europastudier
20.12 Anders Karlsen Geologi
18.06 Niklas Armand Dimera Reklame
22.05 Lise Andersen Lærer
18.06 linda gjeldnes sykepleie
10.06 Tor Andreas Bremnes Ok. adm
08.06 Hilde Dahlum psykologi
11.06 Olga Kivaeva musikk
05.06 Mari Tollefsen Lærerutdanning
05.06 Camilla Samuelsen Allmennlærer
29.05 ann-therese eng fotterapi og russisk
19.06 Gro Troskog musikk
15.06 Lene Bioingeniør
27.05 Margrete Enge skipsfart og logistikk
12.06 Tonje økonomi
20.06 Barbro Siviløkonom
18.06 Caroline Bjørgan studiespesialiserende v/Sortland Videregående Skole
08.06 Tina Mari J.Dahl Musikk
25.06 ida medisin
18.06 Kjersti Slettevold sykepleien
11.06 Øystein Schanke Ingeniør
02.06 Benny Kjell Bertelsen Reiseliv og Turisme
16.06 Sofie Norheim Studiespesialisering 3. klasse
16.06 Mats Nysæter Siviløkonom NHH
17.06 Ingeborg Olavsrud Anthonsen musikk
10.06 Maja Johansen Musikk
12.06 stine eiendomsmegling
17.06 Katerina Liakonis Havbruksbiologi
02.06 Anders Lærer ppu
02.06 Lars Holdaas Sivilingeniør/Master i Teknologi
22.05 Charlotte Aasheim Økonomi og adm.
16.06 Lise Sværi Økonomi og Administrasjon
11.06 Andrea Cecilie Solheim Rettsvitenskap
16..6 ida marie kulturprosjektledelse
16.06 Jon Anders Fysioterapi
26.05 silje hauge Bachelor i informasjonssystemer
19.06 Christine Wick Bachelor i Sykepleie
11.06 Marianne Bygdnes Ingeniør
29.05 kristine løite sykepleie
29.05 Eileen Nordnes Idrettsvitenskap
22.05 christine hovdahl økonomi og administrasjon
05.06 ingrid medisin
12.06 Gard Sæbø matematikk
14.06 erik jevne ingeniør
11.06 Ivar Grotle Elektro Automasjon
16.06 Stine Martine Gullaksen Elektronikk
09.06 Karl Olsen Allmennlærer
15.06 eirik elektronikk
19.06 Christine Olsen sykepleier
12.06 Selda Fysikk
10.06 Rune Ludvigsen Petroleumsteknologi Bachelor Uib.
27.05 Kristine Moe Nautikk
15.06 Torunn Fossholm Lærer for ungdomstrinnet
11.06 Peter C. Vold Øk & adm
22.06 Audun B-O økonomi
11.06 Waldemar Tjomsaas Ingeniør
11.06 Marielle Sundfjord Prosessteknologi
16.06 Erling K. Nilsen Høgskolen i Bergen
12.06 Solvor Lyngstad Sykepleie
10.06 Susanne Loen Ommundsen Petreoleum- og Prosessteknologi
20.05 Tommy Arctander Voraa Førskolelærer
10.06 maria fjørtoft sykepleie
12.06 Eivind Norheim Petroleumsteknologi
11.06 Svenn Erik Grønnestad Bachelor i Petroleumsteknologi
11.06 Simen Bergsli Prosess og petroleumsteknologi
02.06 Silje Christine faglærer
06.06 Alexander Kristiansen Økonomi & Administrasjon
15.06 Inger Lene Solheim Økonomi og administrasjon
09.06 Karoline Roang allmennlærer
04.06 Trine Puntervoll økonomi og administrasjon mastergrad
20.05 Katrine Field Samfunnsfag m/ globale studier
11.06 Stina petroleum
11.06 Magnus Sandtorv Informasjonssystemer og IT ledelse
04.06 Merethe johansen sosionom
10.06 Fredric Nygård Allmennlærer
12.06 Anne-Mari Kronstad Petroleumsteknologi
12.06 Yasmin Frydenlund juss
02.06 Liv Maren Bjørnstad King Statsvitenskap UiO
12.06 jøran ingeniørfag
12..6 Helen Kronstad Helsefremmende arbeid, UiB
28.05 Margrethe Gaassand Utviklingsstudier
25.05 Jon Magnus Andersen Statsvitenskap
18.06 Erik Presthaug BSc Maskin ingeniør
18.06 Ingun Stigen Allmennlærerutdanningen Høyskolen i Telemark
15.06 Eirin Silvik Fiskeri og akvakultur
08.06 Daniel Tveit Dataingeniør
11.06 May Britt Sperrevik Reiselivsledelse ved BI
03.06 julia iablokova siving
05.06 Mads Opheim Sivilingeniør datateknikk
11.06 Silje Hjønnevåg reiselivsledelse
22.05 Karoline Hagen Master i Rettsvitenskap
12.06 Tone Hammervold Habbestad Førskolelærer med vekt på kunstfag
12.06 Daniel juss
18.06 Hilde Cecilie Haakstad journalistikk
12..6 Jane Guest økonomi
03.06 Hege Pernille Eriksen økonomi og administrasjon
18.06 Simen Kjemphol Martinsen studiespessialiserende
11.06 Siv Hege Møller reiselivsledelse
03.06 Mia Holm Odontologi
25.05 Tord Ståle Storbækken Fornybar Energi
10.06 Camilla Fuglum Markedsføring
20.05 Morten Dammen Ernæring
11.06 Ingelin Fossheim reiselivsledelse ved Bi Bergen
11.06 Tommy Eidsheim Økonomi på BI
12.06 Geir Kvamme Engelsk
11.06 Inger Kristine Eek reiselivsledelse, BI Bergen
11.06 Theodor Kvikne Reiseliv
03.06 Sarita Halseth Økonomi
03.06 Marie Ovedal Birkeland økonomi og administrasjon
29.06 Stine Møller Nilsen spansk
18.06 Christin Sørensen sosialt arbeid
18.06 Nadine Jambo sosialt arbeid
18.06 Bjørn A. Røe Fysioterapi
12.07 Anonym Sytpeis Som Vil Ha Statsfinansiert sommerferie Statsvitenskap
11.06 Caissa Gjølberg Joutnalistikk
17.06 Henrik Bolstad Banne Fysioterapi
08.06 thomas mcpherson økonomi
14.06 Are Welle 08HKOM HiB
03.06 Dorte bachelor utøvende musikk, Universitetet i Stavanger
18.06 Birte Skår økonomi
03.07 Guro Møller odontologi
17..6 Silje Palmesen Økonomi (NHH)
20.06 Fredrik Haaland siv.ing. Byggeteknikk og arkitektur
19.06 Gerd Haga Bringeland Medisin
26.05 Siri Kristoffersen Revisjon
10.06 Hanne Larsen Farmasi
03.06 Stina Beathe Lorentzen Pedersen Sosionom
05.06 Anne Hommefoss Teknisk geologi
12.06 Julie Anette Fossli Hekkilæ Farmasi
19.05 Silje Melgård It-støttet bedriftsutvikling
01.08 Sverre Midthjell statsvitenskap
03.06 Rebekka Hoholm Bachelor i kjemi
06.06 Hege statsvitenskap
26.06 Tania Godager hudpleie og spa
05.06 Morten Skogdal Medieproduksjon
04.06 Line Larsen ØkAd
03.06 Helena Svendsen Førskolelærer med vekt på natur og friluftsliv
03.06 Ann-Kristin Grimstad Førskolelærer med vekt på natur og friluftsliv
08.06 Jeanette Høiby Hudpleie
20.05 mugiraneza Alex development studies
19.05 Anne Sofie Øyen IT-Støttet Bedriftsutvikling
06.05 Torgeir Sandøy Sivilingeniør i Teknisk Geologi ved NTNU
10.06 Asgeir Søfteland Utøvande musikk
05.06 Stine F. L. Medieproduksjon
05.06 Pia Haugen Samfunnsøkonomi
05.06 Cathrine L. Medieproduksjon
8..06 kirsten storesund glassdesign
4..7 Kaja H.J Samfunn og idr.vitenskap NTNU
23.06 Line Nilsen Internasjonal Business
4. Kaja H.J Samfunn og idr.vitenskap NTNU
12.06 Irene Camilla Heiaas utviklingsstudier
15.06 Elisabeth Øyen Musikk
04.06 Kristine Torgersen Statsvitenskap
10.06 Lise Andersen Farmasi
10.06 Veronica Markedsføring
18..6 Marit Svindseth førskulelærar
28.05 Frank Skogvoll Opstad Elkraftteknikk
15.06 Maria Rossi Master i Education and Development
05.06 trine røen bruvik førskolelærer
04.06 Jeanette Kvalvågnes Teknisk Geologi
11.06 Birthe Sagstad mastergrad i rettsvitenskap
10.06 Andreas Lillebø Økonomi og administrasjon
27.05 Eline Dankertsen psykologi
06.06 Erlend Bøgwald Austerheim Sivilingeniørstudiet i energi og miljø
09.06 Kristoffer Sivertsen rettsvitenskap
18.06 Elin sjukepleien
26..5 Heidi Elisabeth Hem Mediekunnskap
08.06 Henrik Larsen Marin teknikk - NTNU
02.06 Martin Håhjem Årdal Sivøk, HiM.
17.06 Katrine Austgulen Grafisk design
16.06 john-erik rørheim økonomi og administrasjon
18.06 Bjørn Egil Knudseth Allmennlærer med musikk på HiB
05.06 Hilde Iglebæk Industriell økologi
10.06 Merete Sirevåg Økonomi og administrasjon
10.06 Maren Aareskjold økonomi og adm
11.06 Anne Petrine Sætreås førskolelærer
08.06 Hanne Helgevold allmenn litteratur
13.06 Eirin Nordnes HIB - førskolelærer
12.06 Rebecca Liverød Økonomi og Administrasjon
12.06 Solveig D. Kristiansen økonomi
22.06 Bodil arkitektur
3..6 Lena Frøyland Hydrogeologi siving.
12.06 Marit Øvergård Utnes Økonomi
22. Bodil Udstuen Hovden arkitektur
06.09 Hilde Nilsen Økonomi
26.06 Phillipe Poung farmasi@
26.06 Ly Chur Tang farmasi
26.06 Sabah B. Tabassum Farmasi
10.06 Marlin Høvring økonomi & administrasjon
26.06 DuyKhanh Huynh Farmasi
26.06 Ruben Fossli Kufaas Farmasi
12.06 Sara Menes førskolelærer
12.06 susanne oldeide bonesmo førskolelærer utdanning
12.06 Nina Kathrine Storesund Økonomi og administrasjon
19.06 Helene Gjerde økonomi og administrasjon
12.06 tonje eri norevik førskolelærer med vekt på kunstfag
29..5 Kine Nilsen Myre NTNU Dragvoll
05.06 maria Kjøsnes medisin profesjon
02.06 Jon Ivar Kjensli Økonomi og Administrasjon
17..7 Tam Allmen Maskin
29.05 Tore Li økonomi og administrasjon
29.05 Marthe Øren Statsvitenskap
03.06 Lillian tysk
20.05 Miriam Løvås Gregersen Sammenlignende politikk
29.05 Elise hermo rusti kjemi
02.06 Runa Nilssen Sosialantropologi og Statsvitenskap
04.06 Frank Johansen Bachelorgrad i kjemi
25.05 Anne Grethe Eithun Førskolelærerstudent
06.11 Christoffer A. Røskeland Automatisering
10.06 Thomas MJ Sammenlignende politikk
16.06 Kjersti Dahlback sykepleie
09.06 Lisa-Marie Fagerli Førskolelærer
16.06 Ole K Hermansen Økonomi
05.06 Elin Allmennlærer
05.06 Elin Skarpmoen
20.06 Maria Allmennlærer
12.06 Tonje Træland Berge Førskolelærer HIB
26.06 Hilde Berg Utmarksforvaltning
03.06 Elin Håkonsen økonomi og administrasjon
20.05 Inger Haugsgjerd master i miljø og naturressurser
12.06 Helene Øygarden Førskolelærerutdanningen
18.06 Marie Kubberød Fysioterapi i Bergen
03.06 Mats Thorsen Historie
11.06 Ola Vilnes Økonomi
29.05 ann helen nordmark optometri
26.06 Bodil Aalberg Arkitektur
05.06 Terje Borlaug Master i Prosessteknologi
05.06 silje gardsteig lærerutdanningen
16.06 Hilde Wallin Førskolelærer
03.06 Carina kjemiingeniør
22.05 Mons Ole Dyvik Sellevold Energiteknologi
30.06 Edgar Elden Master i Elektronikk
11.06 Morten Aasbak Elektronikk
03.06 Malin Andreassen Digital Medieproduksjon
12.06 Kristoffer Mellingen Rettsvitenskap
16.05 Lars Hertaas utviklingsstudier
28.05 Camilla sykepleie
20.05 Kjell Thomas Holm Førskolelærer
19.06 silje medisin
19.06 silje dypbukt
16.06 Lan Marie Nguyen Berg Utviklingsstudier, HiO
09.06 maria kjemiingeniør
58.09 Harumi C. Hirose AMMT av. for mat og medisiske teknologi
15.06 morten kristansen ingeniør
05.06 Madeleine Ryan Engelsk litteratur
03.06 Vivian Andreassen matteknologi
20.12 Christine Medisin
16.06 Linda Holm Geologi
16.06 Stein Grødahl utviklingsstudier
17.06 Elisabet Størset Farmasi
11.06 Roy-André Sørheim Jus
27.05 Mari Pettersen Medisin
29.05 camilla olsen førsolelærerutd.
15.06 kjersti birkeland siviløkonom
06.06 andreas ingeniør
22.05 magdalene nordal tegnspråk
09.06 Lene Beate Furset kjemi-ingeniør
20.05 Ronja førskolelærerutdaninng
19.05 Camilla Rosenberg Førskolelærerutdanning
04.06 Ida Vernepleien
04.06 Marthe Hanssen Vernepleie
05.06 Henrik Solemslie Industriel Kjemi- og Bioteknologi
12.06 Cesilie Fjelde Skjelvik bioingeniørfag
12.06 Martin Lundberg NHH
17.06 Andreas Økonomi
17.06 Jørgen Rosenlund Økonomi og administrasjon
11.06 Alexander B. Svensen Internasjonal kommunikasjon
06.06 Kenneth Johansen Bygg og miljøteknikk
03.06 Christian Andersen Historie
10.06 Per Magnus Bauer Informatikk
17.06 Fredrik Bjerknes Økonomi og administrasjon
19.05 Monique Venberget Statsvitenskap
12.06 Carl-Fredrik Hammersland IT v. HiB
16.96 Torstein Bachelor IKT
03.06 Catrine Lie Faglærer i formgiving, kunst og håndverk
09.06 Liv-Kristin Bjerkøe Juridisk kontormedarbeider
26.06 Jørgen P. Indseth reseptar (hio)
25.05 Joar Øverland Automasjons Ingeniør
08.06 Lulzim Siviløkonomi
04.06 Sinead Lorange Statsvitenskap
16.06 kristin sørensen Allmenn faglig påbygging
04.05 Sinead Lorange Statsvitenskap
19.06 Øystein Sandvik Bachelor i Økonomi og Administrasjon
06.10 Ida Borge Bachelor i farmasi
5..6 Amina Sahitovich sosiologi
03.06 Mina Hajdarovic Siviløkonom ved Handelshøyskolen BI
26.06 Dinarevic Jasmin farmasi
18.06 Amund Vilhelmsen odontologi
05.06 Lise Dørum-Persen siviløkonomi
16.06 Magnus Hansen TIE HIØ
10.06 marius jørgensen samfunnssikkerhet og miljø
08.06 johan k nilsen byggfag
04.06 Marielle Kjønås Haarvik Allmennlærer
17.06 Amelie Leinan sosialt arbeid
06.09 Theresa økonomi og administrasjon
16.06 Ane Psykologi
10.06 hilde jensen radiograf-HiB
13.06 Sigve Holmqvist Sykepleie
08.06 Frank Atle Rød Dataingeniør
03.06 Emilie Bjerke Melbye Faglærerutdanning i kunst og håndverk
06.06 Anette Omre marin teknikk (siv.ing)
17.06 Morten Birkeland NHH
17.06 Anders Hoberg Økonomi ved NHH
05.06 Richard Bjerkøe Siviløkonom på BI
12.06 Marita Grøtådal spesialpedagogikk
10.06 Elisabeth Reintz markedsføring
10..6 Maivi Skumsrud markedsføring
25.05 Stig Øvreås Medievitenskap
04.06 Nicola Stewart Siv. Ing. Industriell kjemi og bioteknologi
11.06 Kristoffer Olaussen Bachelor BI Nydalen
09.06 Erlend Gabrielsen Kommunikasjonsingeniør
05.06 Javid Hosseini Digital medieproduksjon
19.06 Maren Raaum Grafisk Design
10.06 Snorre Edvardsen Master i Bedriftsledelse ved NFH
13.08 Ingvild Halvorsen Bachelor i Naturressursforvaltning
17.06 Martine Wahl NHH
04.06 Maria Selvåg Tøftum Bachelor i Barnevern
17.06 Martine Wahl NHH
08.06 Vegard Ulnes Allmennlærer
12.06 Peter Luis Hoen Hiorth Juss
29.05 Emilie Gravråk Samfunnsøkonomi
28.05 Jakob Kristiansen Økonomi
22.05 Theresa Walberg jus
18.06 Lene Edvardsen Tannpleie
08.06 Trude Martinsen IT
03.06 Eystein Bjerke Sivilingeniør
20.10 Eystein Bjerke Elektronikk
22.06 Martin Restad Automatiker ingeniør
12.06 Lotte C. Andersen sosiologi og medievitenskap
27.05 Linn-Kristin Stolpestad Spesialpedagogikk
11.06 Dan Barbala Ingeniør
03.06 Birgithe Wille Internasjonale studier
26.05 Konrad Berntsen Bach. utøvende musikk
12.06 Ilni Rekstad
01.07 Denise Olimb Medisin
05.06 Jon Forbord Master of Science
05.06 Ingrid allmenn litteraturvitenskap
11.06 Kjetil ingeniør, linje bygg
04.06 Morten Espe Siviløkonom
03.06 Julie Molander Ott Siviløkonom
05.06 Kristian Haukland Art Direction
17.06 Eirik Yven Ingeniør
20.11 Andreas Christie Ryalen Grafisk design
06.06 Helge Skrautvol Kommunkasjonsteknologi, NTNU
11.06 Hans Martin Arkitektur
03.06 Kjerstin Hamre Wiberg ingeniør, bioteknologi og kjemi
05.06 henrik austbø bachelor i idrett og friluftsliv
03.06 siw kristiansen varehandel
05.06 marianne trøhaug bachelor i barnevern
12.06 Christian K ingeniør
11.06 Anders Davidsen Automasjon
03.06 Ena Babic Siviløkonomi, BI
28.05 Simen Føllesdal Administrasjon og ledelse
04.06 Håkon Liverud siv.ing.
16.06 Marit Førskolelærer
11.06 Aleksander Svien Byggingeniør
05.06 Michael Møller Informatikk
11.07 Kjersti Kaas IFAH
29..6 Elin Cathrine Holiløkk Medisin
12.06 Frode S førskolelærer
08.07 Alexander Stensby IFAH
18.06 Stine Sommervoll Fysioterapi
30.06 Sindre Woxholt medisin
29.05 Jon Vik Tekstforfatter
05.06 Ann Mari Barneteaterkunst
11.06 Ann Kristin Traaen Medievitenskap
12.06 Eivind Andersen radiografi
12.09 Eivind Andersen radiografi
02.06 Erling Ranestad Økonomi og administrasjon
18.06 Arja Bjørn Sykepleier
09.09 Anita Jenling Gauslaa Lim Internasjonale studier, Firenze, Italia
20.06 Martin Lesjø Flygeleder
20.06 Karsten Tønnevold Fiane Flygelederutdanning ved Entry Point North, Sverige
29.05 Linda M. Larsen BA Juss
05.07 Mariann elektro
02.06 Kenneth Svendsen Produksjonsteknikk
26.05 Hilde-Marie Guran Visuell kommunikasjon
26.05 Lise Ringstad visuell kommunikasjon
26..5 Inger Haddeland Visuell Kommunikasjon
26.05 Marianne Wåhlberg Visuell Kommunikasjon
11.06 Marte E. helsefagabeider
02.06 line sørensen matematisk finans
29.05 Stian vernepleie
11.05 Hanne Mathisen idrett, friluftsliv og helse
15.06 Daniel Olsen lærer
02.06 kim andre olsen matematisk finans
03.06 Rikke Hasle Varehandelsledelse
05.06 Line Cecilie Lie energiteknologi
26.05 Kristine Solvik Visuell kommunikasjon
02.06 Lise Skaug matematisk finans
05.06 Fredrik Misfjord Økonomi og Administrasjon
05.06 Torstein Stadheim Elkraft-ingeniør
15.06 Joakim Tangstad Mastergrad i Markedsføring
15.06 Stine Mari Haaland master i strategi og kompetanseledelse
15.12 Zeynep Dogan 1. avd. jus(folkeuniversistetet)
08.06 Kristoffer Skarbø IT, HiB
06.06 Fredrik Skaug Fadnes Energi og miljø
26.05 Marte Nustad Viuell kommunikasjon
10.06 Jan Bioingeniør
05.06 Frid Marit Hestnes almennlærerstudie
05.06 Ane Foshaug Lange lærer
20.11 Linn Nordahl Førskolelærerutdanning
19.05 Anne Lillemork Førskolelærer
16.06 Ingvill Storøy BYGG
12.06 Lisa Gontarek Musikk
04.06 Kjersti Nordahl Allmennlærer v/HiB
04.06 Lisa Hansen Pedagogikk
19.06 Sverre Grevskott Rasmussen Byggingeniør
05.06 Ingeborg Evensen Allmennlærerutdanning
11.06 Ina Marie Myhre Psykologi
26.05 Linn Hege M. Bade Visuell Kommunikasjon
05.06 Jill-Mari Hallonen Psykologi
12.06 Inger-Christine Nilsen Nordisk
19.06 Markus Mohn Werner Landskapsplanlegging Bachelor HISF
03.06 Sigrid Løkås Nordvik Faglærer i kunst og håndverk
09.06 Rita Ringheim Aga Hotelledelse
15.06 Simon Nistad Ingenør
24.05 Simen Vinge Hotelledelse
19.06 nora sykepleie
17.06 Ingelin Gjengedal Byggingeniør
18.06 Sonja Ødegård sykepleier
18.06 Benedicte Bjørnli sykepleier
18.06 Benedicte Bjørnli sykepleier
8..6 ingvild Wang Faglærer KH
12.06 Line Myrdal Ergoterapi
15.06 Gro Venke Master i Markedsføring
12.06 Marit Vatnem Olsen Førskolelærerutdanning
9..05 Henriette Master i medievitenskap
15.06 Bjarte falkanger Økonomi ved Norges Handelshøyskole
2..6 Kim Radiografi
11.06 Kristin Sylten Sykepleie
02.06 Jonas Korssjøen Dataingeniør
19.06 Hilde Nordtiller Animal Management
14.06 Erlend Sykepleier
09.06 Ole drama
16.06 Fabian Garcia Sykepleierstudent
19.05 Hege Stensønes DMMH Førskolelærerutdanning
12.06 Trond Sørlien Barli Varehandelsledelse
11.06 Therese H.B. byggingeniør
12.05 Pål Willumsen Økonomi og ledelse
15.06 Trine R. Vallestad Økonomi og administrasjon
18.06 Ørjan Tveit Fysioterapi
12.06 Morten Svensen Juss
04.06 Silje Sørensen Førskolelærer
04.06 Anja Uglem Sykepleie
19.05 Eirik Økonomi, HiST
04.06 Marie førskolelærerutdanningen
07.06 Veronica Nilsen Audiograf
06.06 Børge Utgård Fysikk og matematikk
06.06 Marie Oust Ledsaak Drama
09.06 Kristian Knutsen produktutvikling og materialer
08.06 Karen Otterstad Økonomi og administrasjon
04.06 Mari Sykepleier
08.07 Kristoffer Lindaas Dataingeniør
06.06 Martin Valen Siving Fysikk og Matematikk
13.06 Mats Lie Elektronikk
16..6 Helene Westbye Førskolelærer HIOF
12.06 Silje Stenhaug ergoterapi
18.06 Marthe Dorothea Stenersen Fysioterapi
19.06 Vaiva Lieblein Sykepleie
03.06 Øyvind Økonomi
19.06 Tommy Holen Helland Adm.org
20.05 annicka nilsen førskolelærer
19.06 Steinar Retedahl Sykepleie
04.06 Christine Pedersen barnevern
11.06 Miriam Rydningen Barnevernpedagog
18.06 Charlotte sykepleie
18.06 Erica Jaye Nersund Dauderis Reiseliv og turisme
15.06 Ann-Cathrin Hansen Førskolelærerutdanningen i østfold
11..0 Kaja Martine Persent Barnevernpedagog
26.05 Silje Domben Allmennlærar
09.06 Marita Nystuen Allmennlærer
25.05 Catharina Andersen Internasjonal Kommunikasjon og Statsvitenskap
03.06 Jørgen Eikanger Andersen Varehanelsledelse Handelshøyskolen BI
03.06 Stine Karlsen Kjemisk prosessteknologi
04.06 Vidar Tonaas Fauske Nanoteknologi ved NTNU
18.06 Irene Høyvik Fysioterapi
16.06 Monika Øverby førskolelærer
18.06 Karine Hjortaas Medisin
09.06 kristiane eikeland kjemi uib
17.06 Ingrid Nødtvedt fysioterapi, HiB
03.06 Julie-Anne Bjørkavåg varehandelsledelse Handelshøyskolen BI
07.06 Endre studiespesialisering
04.06 Eirin Espeland Haugen Bachelor i radiografi
04.06 Stian Eide Gjøstein Marin teknikk
11.06 Johanne Engstrøm Nistad varehandelsledelse ved handelshøyskolen BI
02.06 Yngve Jakobsen Økonomi og administrasjon
03.06 Karina Hansen Varehandelsledelse
11.06 Vida Kristine Aaker Bachelor i sykepleie
03.06 Stine Haram medisin
16.06 Joanna Wlodek HiØ førskolelærerutdanning
04.06 Monica Bankhaug Revisjon v/TØH
17.06 Trine NHH
12.06 Oddstein Informatikk
12.06 Stine Psykologi
17.06 Fridtjov privat gymnas
02.06 Christine Borge Revisjon
03.06 Sverre A. Mehn Øk. Adm v/HiB
16.06 Cathrine Strand Førskolelærer utdanning
11.06 Renate Morken Fagerli Service- og Reiselivsledelse ved Handelshøgskolen BI Bergen
15.06 Elisabeth Sykepleie
3..6 ingrid gundersen statsvitenskap
17.06 Mari Kathrine Schmedling Audiologi ved HiST
15.06 Kathrine Elise Nordby barn- og ungdom
02.06 sandra rommetveit realfagskurs
16.06 Einar informatikk
10.06 Thomas A. Økonomi
20.05 Hanne Marstrand Samfunnsøkonomi
16.06 torkil andersen førskolelærer
16.06 Kristine Kjær Andreassen Førskolelærer i Halden
03.06 Per Kristian Fløvik Økonomi og administrasjon
12.06 merete romuld kjemi og prosess
04.06 Christine Strøm Lærerutdanninga i Halden
01.12 Nomi Fredriksen Sykepleie
18.06 Lise Lund Fysioterapi
26.06 kine smellror reseptar
04.06 Hans Jørgen Eek Varehandelledelse
26.06 Martin Molvær Vazquez Illustrasjon
05.06 Hans August IT
16.06 Charlotte Førskolelærer
12.06 Anette Gulbrandsen Digital medieprogrammering
11.06 Stian Automatiseringsingeniør
09.06 Anne litteraturvitenskap
09.06 bjørg Inger pedersen kultur og kjønnsstudier
16.06 Maria Bertheussen tegnspråk og tolk
03.06 Linn Antonsen Økonomi og administrasjon
12.06 Anniken Sporsheim Kjemi og prosess
03.06 Frank Eikebø Lyngvær lærer
10.07 Trine Kolmannskog førskolelærer
03.06 cecilie stenhaug pedagogikk
09.06 Inger Marie Salvesen sykepleien
29.05 Aina Olaisen Matteknologisk utddaning ved Hist
06.06 christine dybin sykepleie
10.06 Tone C. Dokken Allmennlærer
10.06 Jonas W. Dahl Allmennlærer
12.06 Bente Kristiansen Grafisk Design
03.06 Ranja H Vassli Økonomi og administrasjon
8..06 Marta Szafranska psykologi
28.05 Cecilie Sjøberg Matematisk finans
12.06 Linda Hollingen Kjemi og prosess
15.06 Anita Johansen lærer
22.06 Lena Holmen Medisin
08.06 Jørn Myklebust Psykologi
18.06 Kenneth Pettersen Ergoterapi
09.06 Erik Natvig matematikk
10.06 Kristian Gjørv Førskolelærer, dmmh
05.06 Lena Skogmo Bachelor, Kunsthistorie
12.06 Aurora Titulaer merkevarebygging
10.06 Katrine Kleppenes førskolelærer DMMH
20.05 Henrikke Skaar Klokkehaug Økonomi og ledelse
11.06 Marit barnevernspedagogikk
12.06 Kristina Leganger Litteratur
12.06 Per - Arne Nikodemussen Vernepleie
03.06 ida halvorsen førskolelærer
12.06 Martine Branem førskolelærer
11.06 Anneli Berg spesialpedagogikk
27.05 Per H Pettersen it
09.06 Krister Borge Allmennlærerutdanningen, HiO
01.09 Sophie Jenssen Master i Ledelse og Org.Psykologi
26.05 André Henriksen Undervannsteknologi
12.06 Christoffer Naustdal Hjelm Statsvitenskap
04.06 Sitthichai N. Bredesen sykepleie
11.06 Ingjerd Kulseth BI Stavanger
03.06 Charlotte Ødegaard Varehandelsledelse
10.10 Henrik økonomi
08.06 Fredrik Vollmo Maskin Ingeniør
03.06 Christine Urstein Skjelin Varehandelsledelse
03.06 Eivind Bøe Drejer Bachelor i Fysikk
14.06 Kristine Lorentzen statsvitenskap
10.06 Kaia Hevrøy Waage Human Ernæring
29.05 Henning Hagen Kolås Master i Arkitektur
10.06 Frank Robert Bae Eiendomsmegling ved BI Trondheim
10.06 Truls Fiskebeck Økonomi og administrasjon ved BI Trondheim
10.06 Alexander Bjerkås Eiendomsmegling ved BI Trondheim
26.05 Sverre Ø. Eikill Medievitenskap
13.06 Mari Sykepleie
27.05 Mari Beate Sannes estetikk og allmenn litteraturvitenskap
06.06 Torje Asdahl Industriell design ved NTNU
19.06 Lisa Byrkjeland Grytås Medisin ved UiB
15.05 Patrick Bottolfsen Førskolelærer
05.06 Ane lærerhøgskole
04.06 Jon Iversen HiB bacholor Automasjon
08.06 Petter Gausdal Økonomi og administrasjon
26.05 Angelica Frantzen Førskolelærer
08.06 Eivind Netland Siviløkonom
10.06 Ting Ting Tsui Internasjonal markedsføring
11.06 Marvin Andersen offentlig adm og ledelse (UiO)
20.0 Maria Nygård Sykepleie
04.06 Pål Ruud Siv.Ing. KomTek, NTNU
04.06 Bjørn Strand Musikkvitenskap
29..5 Anneli Tegnspråk tolk
03.06 Hanne Brønmo Statsvitenskap
05.06 Ingrid Rushfeldt Krüger profesjonsstudiet medisin
19.06 Marthe Rørvik Larsen Interiør
03.06 Ingrid Varehandelsledelse
10.06 Aleksander Millang Internasjonal Markedsføring
19.06 aina thorvaldsen interiør på NKF
05.06 Ivar Lid Riise Informasjon og Media
12.06 Einar Brage Thorsteinsson Odontologi
18.06 Heidi Hestmark Fysioterapi
03.06 Maren Skyrudsmoen Strykerjernet kunstskole
16.06 Stine Rodahl Stavran Reklame
22.05 Rikka Frøyen Sande Drama
28.05 Fredrik Wik Grydeland Markedsføring
19.06 Nikita McDougal Norges Kreative Fagskole
03.06 Hilde Finstad Eldnes sosiologi
06.06 Liss Mirjam Geografi
17.08 Torkel Odden Guttormsen Pedagogikk
19.06 Torkel O'Sullivan
18.06 Thomas Fyhn medisin
08.06 Magnus Alnes Lervåg kommunkasjonsingeniør HiB 3. år
19.06 viviann fjellheim interiør design
10.06 Hanne Hafr markedsføring ved Handelshøyskolen BI
27.05 Agnethe GYlseth Jus og ledelse
17.07 Marte Hanssen Petershagen Økonomi & Administrasjon ved NHH
27.05 Marte Hafr Førskolelærer
10.06 Aina Gjøstøl Markedsføring
04.06 Vidar L Blindheim Nye Medier (UIB)
08.07 Andreas Urke Ingeniør,komtek.
04.06 Selma Cakal Statsvitenskap
12.06 Cato Haugland Ingeniør, Design
18.06 Therese K. Myrvold Medisin, NTNU
13.06 Veronika Aasmundsen kunst
15.06 Kristine Grønningsæter Tegnspråk
09.06 Helle Berg Bjørsom Materialer, energi og nanoteknologi ved UiO
26.05 Henriette Rasmussen molekylærbiologi
22.04 Asbjørn Valland Soldal Energiteknologi
18.07 Kristin sykepleie
05.06 Mette Johansen lærerhøyskolen i Oslo
25..5 hege jørgensen vernepleie
15.05 Vinni Durhuus Bachlor i språk
11.06 Kristine Berdal elektronikk
27..0 Marius Antonsen It Og Ledelse
5..5 Judith Beate Bårdsen Økonomi og administrasjon
19.06 Jon-Karsten medisin
22.07 Martin Norderhaug Digital Medieproduksjon
16.06 katrine holen radiografi
28.06 Stig Gundersen Medisin
10.06 Thommas Internasjonal markedsføring
12.06 Max Z. Totland Molekylærbiologi
10.06 Thommas Sletten
09.06 Mari Stubbmo Allmennlærar
10..6 Renate sykepleie
06.06 Eline Warland Petroleumsteknologi
19.05 Tarjei Utnes Kommunikasjon
15.06 Øyvind Bakkevig Arkeologi
4..6 Christoffer Berge Hansen Sivilingeniør Teknisk Fysikk ved NTNU
10.. Marlen Gjøstøl internasonal markedsføring
16.06 Lina Solheim Tegnspråk og tolking
29..5 Elisabeth Johansen sykepleie
22.05 Synne K.Birkeland energiteknologi
03.06 Karin Vågen bioingeniør
08.06 Helene Psykologi
19.06 Roar Sivertsen Praktisk Pedagogisk utdanning
04..0 Anne Marte Bjerkely økonomi
03.06 Ørjan Døsen KUNST
18.06 Turi Sørbøen Fysioterapi
11.06 Helle master i pedagogikk
03.06 Marte Kristine Tøgersen Geologi realfag
12.05 Anniken Sporsheim Kjemi og prosess
10.06 Jostein Skaret Lydteknikk
02.06 Lill-Kristin Moe Karlsen allmennlærer
11.06 Silje Høyem Andersen Bioingeniørfag
02.06 Martine Høie Jordet Byggingeniør
28.05 Tor Steien Marin-ingeniør
08.06 Hanne Goa Byggingeniør
27.05 Miriam Alveberg Administrasjons og organisasjonsvitenskap
16.06 Bjørn Pandum økonomi og administrasjon
10.06 Kevin Tveraa Markedskommunikasjon
20.09 Jeanine Bruun master i flerkulturell og internasjonal utdanning på HiO
14.06 Kristin Klüver Maskiningeniør
11.06 Tina Tobiassen Markedsføring
12.06 Hanne S. Sund Førskolelærer
3. Rune Steihaug Siviløkonomi
03.06 Martin Moldekleiv Økonomi & administrasjon
02.06 Magnus Holmefjord Produksjonsteknikk
27.05 Natalia Milan Litteraturformidling
03.06 Hanne Sofie Liljan Bibliotek- og informasjonsstudier
28.05 Nils-H Leikvoll elkraft ingeniør
09.06 anette langsåvold økonomi
28.05 Elisabeth Nilsson Engelsk
19.06 Siri Sletten Sykepleie
02.06 stine geologi
04.06 Alexander Svanes Samfunnsendring og Kommunikasjon
11.06 Jeanette Thorkildsen allmennlærer
27.06 Ida Røisi Geologi
19.05 Hanne Hassel Lervik førskolelærerutdanning
04.06 Ingvild Kolnes samfunnsfag
08.06 Mehran Økonomi og IT
11.06 Steffen Økonomi
05.06 Marianne Anderson Nordisk språk - master
16.06 Øyvind Malin Systemutvikling
10.06 Tonje Karina Larsen Markedsføring
03.06 Daniel Zibaoui Økonomi og IT-ledelse, ved handelshøyskolen BI
27.05 Susanne Hartvåg Litteraturformidling, master
19.05 Maiken Olsen Førskolelærerutdanning
10.06 Jørgen de Graaff Ingeniør, energi og miljø
05.06 yngvild leland statsvitenskap
02.06 Irene Bredal Kommunikasjon
16.06 anne marit markedsføring
11.06 Line Bioingeniør
29.05 Ak undervannsteknologi
04.06 Idun Berge Ottersen Økonomi og administrasjon, bachelor
06.06 Hanne Finnøy Industriell design
09.06 Christian Sørheim Marinteknikk
15.06 Linda Eimhjellen Siv.ing. Bygg- og miljøteknikk
20.05 Trine Brandanger tannpleie
29.05 Ingvill Marie Moen Kjemi
15.07 Martin Nilsen Elektro/Automasjons Ingeniør
06.06 Rune Informatikk
10.06 Tormod Vatne Reiselivsledelse
22..6 Brit Angvik Nordisk bachelor v/NTNU
11.06 Sverre Skram Vatne Byggingeniør
10.06 Vegar Henriksen økonomi og administrasjon
13..6 Marianne Broeng Siviløkonom
19.05 Marit Elise Hafsås Førskolelærerutdanning ved DMMH
05.06 Susanne Kvernmo Siv.Ing Kommunikasjonsteknologi
05.06 Erle Holstad Wright samfunnsendring og kommunikasjon
10.06 Jan-Henrik Solbakken Elkraft
26.05 Belinda Rasmussen kunsthistorie
11.07 andreas mosseng Ingeniør, bygg
10.06 Silje M. Julseth Førskolelærer, bachelor
04.06 Susanne økonomi
10.06 Mala Myrset førskolelærer
19.06 Maria Habiger sosialt arbeid
11.06 Morten ingeniør retning bygg
25.05 Marianne Åkvik engelsk, ved Dragvoll
19.05 gunn britt vindspoll førskolelærer
05.06 stian ingeniør
08.06 Michael Vittali Engelsk
25.05 Hanne Tresselt Kjemiingeniør
28.05 Øyonn Steen bachelor i arkeologi
05.06 Maren Oftedal
25..5 Ida Lien Bjørnstad ingeniørfag, kjemi
26.06 Anne Olga Syverhuset Master i Økologi
12.06 Kari H. Bakka Sykepleie
16.06 Håkon Brevig NHH
12.06 Sondre Nilsen Byggingeniør
04.06 Helene Roalsø Industriell økonomi
15.07 Tarje Sivilingeniør ved NTNU
14.06 Ingvild Hangeland Dans og undervisning
27.05 Ragnhild Olsen Førskolelærer
26.05 Christer Diesen spill og interaktive medier
16..6 Natascha Riis Dogger økonomi
04.06 Mette Seljenes førskolelærer
04.06 Pia Farstad Eriksen Nordisk språk og litteratur
04.06 Stain Ingeniør
20.08 Kristen Fougner ingeniør
15.06 Tuva Strøm Johannessen kjemiingeniør
03.06 Heidi Sætran Førskolelærer
18.06 Synnøve K. Rian fysioterapi
05.06 Kristina Meyer Winnem Religion
14.05 Tine Mette Falck Statsvitenskap
14.06 Jarl Roar Tellefsen vernepleie
03.06 Gaute Wangen Informasjonssikkerhet
01.06 Bjørn Kristian Finanger Ingeniør i maskin-teknikk
25.05 Marijke Berdahl Pedagogikk
10.06 Johanne Rimul Førskolelærer
10.07 Stig Klette Varehandelsledelse
07.07 Michaela L. Hatfield medisin
27.05 Sten Kristian Solseth Økonomi
19.06 emil ergoterapi HiST
09.06 Erling Malm jus
16.. Sindre Berg Ofstad Grafisk Design
11.06 Henrik Vangen Maskiningeniør
29.06 charlotte medisin
15.06 H.K Film
10.06 Sindre R.Kvalheim Bachelor økonomi og aministrasjon
16.06 Hanne it
26.05 Karen Ranestad Psykologi Bachelor
15.06 Christer Markgren Fagskole Bygg
12.06 Eirik Paalsgaard Byggingeniør
16.06 Christian Borlaug NHH
12.06 Monika Samfunnsernæring
12.06 Kristoffer Bugge Byggingeniør
12.06 Christian ingen;r bygg
15.06 Christer Markgren Fagsskole
03.06 Hans Christian Toftesund Industriell økonomi- og teknologiledelse NTNU
09.06 Kenneth Birkeland Allmenn litteraturvitenskap
27.05 Elin Wangen Psykologi
14.05 Timo Jawansky førskolelærer
03.06 Marie Austdal Organisk kjemi
04.06 Linn Astrid Blix Torget Musikkvitenskap
17.06 Christian Hårsaker E-Business
15.06 trine haraldsen master i hotelledelse
16.06 Lars Amdahl Utviklingsstudier
05.06 Elise H Dahl Førskolelærer
13.06 kaja linnea Stormoen psykologi
20.05 Trond Elektronikk ingeniør
16.06 Espen Johansen Interaktiv Design
25.05 Tom Rune Mathisen Førskolelærer Dmmh
12.06 Iselin Lone idrett bachelor
04.06 Maren Omli Flasnes Industriell økonomi og teknologiledelse, produkt og produktutvikling
05.06 Marit Qvam Comparative and International Education
02.06 Agnete økonomi
06.06 Kristian Klette Dataingeniør
25.05 Aslaug Jøssang Dataingeniør
06.06 Anders Sand Frogner Informasjonsikkerhet
14.06 Student85 pedagogikk, bachelor
18.06 Kristina Jørgensen Fysioterapi
18.06 Kent Alexander Johansen Radiograf
19.05 Line Atnedal Aune førskolelærerutdanning
05.07 Henri Aasen Ing. energiteknikk
29.05 Karoline Larsen Pedagogikk Master
28.05 René Råen Digital Medieproduksjon
12.06 Gaute Granheim Faglærer kroppsøving, Hihm
03.06 Alfa Bachmann bygg ingeniør
18.06 maren skogvoll sykepleien
28.05 Grete Marit Kjølhaug Master i rettsvitenskap
12.06 Lars Jaakko Havro Industriell Økonomi
29.05 Erling Magnus Solheim Sivilingeniør - Teknisk Kybernetikk
25.05 Ron Stangvik Bachleor av Drift av Data og Nettverkssystemer
08.06 Dagny Hauknes music management
19. Janne Gjerde Solli Dmmh Førskolelærer
14.06 Elise Glasø Holseter Sykepleiestudent
14.06 Agnete Berg Reiseliv
25.05 Christer Drift
14.06 Lovise Refsnes sonans privatgymnas
12.06 Kai Jørgensen Globalsering & utvikling
08.06 Mats Hoel Idrettsfag
28.05 André Hals Medieproduksjon
16.06 Halvor Waaler Eggen Sosiologi
19.06 Ida Mjanger Medier og kommunikasjon
15..0 Andrine Ødegård idrett
10.06 Øye Informatikk
09.06 Aslaug Eva Bjornsdottir Markedsforing
28.05 Marit Grønnerød Torp Digital medieproduksjon
10..6 Trine Rudi Førskolelærer
23.06 Luthra informatikk
29.06 Ina Morken Midtun Medievitenskap
04.06 michael marszalek informatikk bachleor
25.05 Magnus Borck Førskolelærer ved Dronning Maud Minnehøgskole
28.05 Syver Svensrud Digital Medieproduksjon
15.06 Lisa Ericson medievitenskap
17.06 Håvard Ranum Media, IKT og Design
15.06 Eva Haugan Medievitenskap
26.05 Lars-Erik Alstad Aas Lektorutdanning på NTNU
03.06 Ingrid Grønsleth økonomi
3..6 Torbjørn Eidhammer Statsvitenskap, NTNU
17.06 Elisabeth Tveito Sogndal
11.06 Linda Andreassen Ingeniør
22..0 Martin Straume Ingeniør innen undervannsteknologi
20..5 Anne Brox Sykepleie
03.06 Frode san maskin ingeniør
25.06 Silje Nordenhaug Hud og kroppsterapeut
16.06 Katrine Jensen Samfunnsøkonomi
03.06 kristine psykologi
10.06 Siv Marit Haagensli reiselivsledelse
29.05 Amund Aarvelta Historie, NTNU
03.06 Studentrådene HF og SVT ved NTNU Humaniora og samfunnsvitenskap
02.06 Ingrid Tarøy informatikk bachelor
20.05 Thomas Andresen Dataingeniør
03.06 Tone Hjelmaas Haadem Offentlig politikk og ledelse
17.06 nasra sykepleie
04.06 Gøran Berntsen Nanoteknologi
10.06 Thomas Bjørnsen Ingeniør ved HiB
11.06 Eli Sofie Amdam Industriell matematikk
12.06 Kamilla Træen sjukepleie
12..6 Rolf Erling Angelsen Bachelor i Økonomi og administrasjon
02.06 Sylvia Yang Siv.ing fysikk
19.06 Kristoffer Sandvand Ingeniør
19.06 Ole Wagle Hostvedt Bygg ingeniør
12.06 Øyvind Sjursen Rettsvitenskap
12.06 Caroline Basberg Sykepleie
17.06 Stine Marie Tømte Bruseth sykepleie
17.06 Sæmund Stokstad Landmåling HIB
11.06 Jørgen Skauge Energiteknologi (HiB)
02.06 Torstein Soland Maskiningeniør
22.05 S. R. energiteknologi
13.06 Eileen Høiseth Økonomi og administrasjon
19.06 Helene Rendal Fysioterapi
06.10 Kine Larsen sosionom
12.06 Linn Mari Førskolelærer
12..0 Synnøve R. Hjellestad mastergrad i kulturmøte
03.06 Siv Karin Stange bachelor jus og ledelse
05. Adalheidur Oldeide Medievitenskap
10.06 Christine Haugsten Ellefsen historie
05.06 johannes maskin
10.06 Lene - Karin Lundervik Førskolelærer
10.. Lar Henning Lund Utviklingsstudier
25.07 Andreas Olsen Master i systemutvikling
06.07 Tor Siv. ing
22.05 Djan Eirik Djavit Marinteknikk
29.05 Karin Winnem Bjerga Økonomi og Administrasjon
03.06 Dan Andre Aarsvold Jus og Ledelse Ved Hibu Hønefoss
11.06 Christian Djupevik Automasjons Ingeniør
03.06 Lilliann Skåla Bioingeniør
03.06 Ina Skogesal økonomi og administrasjon
15.06 Una Halvorsen Sivilingeniør
04.06 Alexander Harrason Toppidrett-Fotball
08.06 Anders Skutle Kommunikasjonsteknologi
02.06 Øystein Lie Produksjonsteknikk
03.06 Mats Energiteknologi
2..6 Eirik Maskin
05.06 Aasne Sørumshaugen Allmennlærer
10.06 Hild Cecilie L. Vang master, dramapedagogikk
03.06 Erik Schreiner Evans samfunnsgeografi
10.06 Sara Statsvitenskap
10.06 Heidi B-R Grevstad juridisk studium
05.06 tony romestrand teknologi
10.06 Frode Løno Elektronikk
18.06 Erling Hillestad Medisin Oslo
09.06 Tonje lærerstudie
11.06 Kim Fredrik Olsen Informatikk
09.06 Pål Berg Svenungsen master i historie
11.06 Anders Sørmo Økonomi & ledelse
12.06 Ida Sellereite Fjell Master i samfunnsgeografi
12.06 Bjørn Åge Rånes Digital Medieproduksjon
16.06 Glenn Andre Ytterdal e-business v/ NITH
19.06 Eli Fjær Sosialantropologi
09.06 Astri-Marie Thorvaldsen Vernepleier
13.06 jeanette jørgensen folkehelsearbeid
08.06 Elisabeth Søndenå allmennlærer
03.06 Helene Østbye Siv.ing. kjemi
04.06 Stine-Marie Hvidevold allmennlærarutdanningen
12.06 Mona S. dataingeniør
09.06 Martin Tollefsen Dataingeniør
19.06 Janne Bergesen Ing. Bygg
19.06 Didrik Bjørknes
10.06 Silje Nordås Hansen Realfag på privatgymnas
09.06 Eirik Korsnes elektronikk ingeniør
14.05 Frederick Scott HiB
13.06 Sanjin Redzic Byggingeniør
02.06 Caroline Stranger Økonomi og Administrasjon
02.06 Liz C. Johnsen Filosofi
09.06 Thomas Bruvik Kognitiv Vitenskap
02.06 Irma Cernica Økonomi
05.06 Astrid Lien Idrett
12.06 Pål Espen Bondestad Romteknologi
19.06 ann iren trøan vernepleien
10.06 Ingunn Birkeland Vernepleie
08.06 Henning Mathisen Marinteknikk, bachelor
08.06 Anders Weisser Elektroingeniør
10.06 tor olaf elkraftingeniør
30.06 Vegard Bjørnerem Sivilingeniør, Marin Teknikk ved NTNU
02.06 alexandra waag martinsen siviløkonom
11.06 Øyvind André Drabløs elektronikk
02.06 Linda Fosland Master i økonomi og administrasjon
08.06 Runa Barnevern
02.06 malin påve solberg økonomi
06.06 Henrik Petroleumsteknologi på NTNU
03.06 Kristine Nicolaisen Bioingeniør
10.06 Stine Wik markedsføring
12.06 Are Gabriel Høyland
14.06 Andreas Haddal Kommunikasjonsingeniør
12.06 Gro Aasli genetisk veiledning
14.06 Are Welle Kommunikasjonsingeniør, HIB
14.06 Morten Larsen Komsys
16.06 Ann-Cecilie Bjørknes
09.06 Ida Killie Molekylærbiologi
09.04 Thomas Bruvik Kognitiv Vitenskap
05.06 Karianne Riise Sosial Antropologi
08.06 Jomar Talsnes Heggdal MA Statsvitenskap UiO
09.06 Lena Ivara M. Trotland Organisasjon og ledelse
10.06 Mia Silkoset Salg, service og sikkerhet
17.06 Lisbeth Hovlandsdal Sykepleie
17.06 Paul Ottar Tornes Ingeniør Kommunikasjonsystemer
06.06 John Torvald Indrebø Flyteknikk UiA
19.06 Camilla Berg Rindahl økonomi og administrasjon
16.06 Lone Hammersland økonomi og administasjon
15.05 Gaute gunleiksrud Logistikk
29.05 Kamilla Kvalsnes Nygård Org. og ledelse
19.06 Mari Røen Byggingeniør
04.06 Terese Simonsen Bachelor i mediemanagement, Høgskolen i Gjøvik
12.06 Christian Krogseth Byggingeniør
12.06 Kay Arne Sande Elektronikk ved HIB
17.06 Erling Støyva Byggingeniør
22.05 Sigrun Sunde Undervannsteknologi, og vi har praksis periode frem til 19.06, etter eksamene er ferdig.
12.06 Christopher Tvedt Kommunikasjonnsystemer ved HiB
02.06 Daniel Georg Weber Elektroingeniør
08.06 Jon Øyvind Tøsdal Bachelor i Informasjonsteknologi
09.06 Anders Fjeldstad Historie
10.06 Ingvild Skogvold internasjonale studier
18.06 Inger-Johanne Kjærnsrød Sykepleie
02.06 Unni Radiografi
28.05 Roger Lygre Solvang Medievitenskap
28.05 Ole Gunnar Tveit Psykologi
11.06 Tale Austefjord Elektronikk
25.05 Jon Skeide Religionsvitenskap
13.06 Gry Fornes Førskolelærer
11.06 Stian Haug Bachelor i Elektronikk
05.06 Jorid Kulturvitenskap
06.06 Hermund Furu Informasjonsvitenskap
20.05 Ida Fløan Beisvåg økonomi
18.06 Øystein Fimland Energiteknologi
10.06 Tallak Rundholt Historie
06.07 Siri-Malén Høynes Matematikk
20.06 Pernille Gjernes Bilde PELU
15..6 unamykle@stud.ntnu.no NTNU
06.06 Ola Elektronikk ved NTNU
09.06 Marthe Pande-Rolfsen 5-årig lektorutdanning med språk
8. Renee Dalan Vernepleie
16.06 Kristi Gloppen Økonomi og administrasjon
11.06 Ine Spansk
01.07 Heine Skipenes ikke for tiden, men har lyst til å gjøre det en gang igjen!
12.06 Kathrine Marnburg Økonomi og administrasjon
02.06 Bjørn Erik H. økonomi og admin.
11.06 Elizabeth Toft Erichsen Reiselivsledelse
12..6 Gustav Mikael Dahl Energi ingeniør
12.06 Synnøve Lie Johannesen Master, dramaped
12.06 Lena Grønningsæter Juss
06.06 Kjetil Hope Tufteland Teknisk kybernetikk
02.06 Gunhild Brubakken sosiologi
05.06 Kirsti Vevatne Medisin profesjon
13.06 Martin A. Sværen Sivilingeniør på NTNU
15.06 Trond Sørgjerd akustikk
27.05 madelen roxman ueland samfunnsfag
05.06 Bjørn M Medisin